Глобальні оголошення!



Український холостяк-4

Модератор: Сяна

Re: Український холостяк-4

Повідомлення mariana » 21 травня 2016, 00:07

Дівчата, в неті ще з самого початку шоу була інформація що переможницею буде Альона, я вище раніше про це писала, практично з кожного Холостяка інформація зливалася ще на початку трансляції шоу, так що не має чому дивуватися.
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик

Re: Український холостяк-4

Повідомлення erinaceus » 21 травня 2016, 08:14

Ну якщо врахувати, що я дивилася 2 чи 3 випуски і в нет взагалі не заглядала, то для мене несподіванка :ha:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Український холостяк-4

Повідомлення mari » 21 травня 2016, 21:23

Я нічого там не читала
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Холостяк, на мій смак, був дуже гарний і нарешті не штучний.
Я звісно вболівала за ту трохи дивну Аню-Анетт. Їй б до ефіру півроку трепії і вона б виграла-трохи була дивна. Хто таких хоче..
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Український холостяк-4

Повідомлення Кокетка » 22 травня 2016, 12:30

мені подобалася Сніжанна, трохи вона старша за Альону, тому мала більше що скривати, і думати про що говорити в тих прямих ефірах) але з тими недобалаканими діалогами вона і не ввійшла в фінал)
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Український холостяк-4

Повідомлення pan_kotskyy » 22 травня 2016, 12:37

mariana написав:Дівчата, в неті ще з самого початку шоу була інформація що переможницею буде Альона.

А де шукаєте ту початкову інформацію? Або я не дуже шукала, або місця треба знати де шукати.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Український холостяк-4

Повідомлення mariana » 22 травня 2016, 22:25

pan_kotskyy мені зустрічалося на різних форумах, навіть на тому самому кідстафі, хоча я спочатку і не дививлася цього року шоу і не дуже цікавилася.
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик

Re: Український холостяк-4

Повідомлення TYulia » 22 травня 2016, 23:44

вже сьогодні по кусочках дивлюсь повтор цілий день(в пятницю пропустила) і ще не все подивилась.
Марі правильно написала, що Анетті трохи забагато було тих псиихологічних причуд, образів, поведінки. З одного боку, може це все за сценарієм, але з іншого боку, якщо таки, все так реально, як описують, то Холостяка можна зрозуміти. Він мав великий інтерес і потяг до Анетті, але вже як дорослий чоловік він міг зважити всі особливості цих дівчат. І якщо, так як голосно заявлено, він вибирав собі дійсно дружину, то з Альоною побідувати спокійну мирну і водночас емоційну і також цікаву сімю буде значно легше. А Анетті може в будь який момент обернутись і піти, як він щось не так зробить, чи ще щось не так складеться.
Вибором я відносно задоволена, бо Альона (зрештою так як і Анетті) виглядає щирою і закоханою в нього.
Тепер залишається великим питанням чи вони ще разом?
І так сьогодні подумала про Анетті і т.п. не вибраних холостяками в фіналі, що звичайно вони якось це переживуть, але після таких романтичних казкових побачень на проекті в них надовго, чи не на все життя, залишиться думка, що може таки саме той "холостяк" був найкращим для них, їх долею.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Український холостяк-4

Повідомлення pan_kotskyy » 23 травня 2016, 11:10

В Анетті була найефектніша зовнішність, але оця її придурь... не уявляю її за готуванням борщу чи миттям унітазу, "не царское єто дело" )))) як би там не було, може з багатим чоловіком їй цього і не доведеться робити ніколи, але реалії життя такі, що ситуацій, де треба проявити адекватність в більшості...
Фінальне вбрання Анетті - мммм, ШИКАРНЕ, і плаття в трохи грецько-римському стилі, і "плащ" зверху.
А найбільше мені сподобались Альонині батьки, просто молодці, такі позитивні, особливо батько, а як нахвалював доцю, просто але вміючи і все в тему, це просто КЛАС!
І Сніжанна мені подобалась, як вона слідкує за зовнішністю, і знає, що хоче від життя, і розумничка, і поведінка в неї витримана, без придурі )))
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Поперед.

Повернутись до Цікаві передачі та фільми



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей