Глобальні оголошення!



Годування старшеньких "за режимом"

Пригодовування, раціон, режим харчування...

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Годування старшеньких "за режимом"

Повідомлення Malavka » 16 квітня 2013, 08:55

В нас теж поки що приблизний режим є - сніданок 8.30-10 )))) (залежно від того, як встане), обід - 13.00 приблизно, тоді спатоньки, як встане - десь в 17.00 типу вечеря, тоді якісь перекуси і в 21.00 склянка молока (позорно з пляшки, але інакше вона би в життю не випила 250 г молока). Пробувала годувати з підвечірком і вечерею - не хоче вона стільки разів "їсти", бо вдень може довго спати, до 3-х годин, то просто не встигає)))). Але теж, їсть часто без апетиту(
Зображення
Malavka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 160
З нами з: 14 грудня 2010, 14:41
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 104 раз.
Подякували: 113 раз.
Діти: Донечка 2011, ще одна донечка 2013

Re: Годування старшеньких "за режимом"

Повідомлення erinaceus » 24 квітня 2016, 16:26

Чи важливо для діток такого віку дотримуватися тих самих правил здорового харчування, що і для дорослих? Наприклад, не їсти перед сном, не запивати їжу рідиною, вживати більш калорійну їжу в першій половині дня і т.д.? Чи у них організм по-іншому працює? А може варто з ранніх літ прививати дітям головні принципи прийомів їжі?
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Годування старшеньких "за режимом"

Повідомлення vikilandi » 24 квітня 2016, 18:55

Malavka написав:і в 21.00 склянка молока (позорно з пляшки, але інакше вона би в життю не випила 250 г молока). (

Два місяці назад на курсах материнства лікарка Іванна, дуже скептично ставилася до коровячого молока для дітей і дорослих. Мені вона відповіла, що воно не потрібне ні вам, ні вашим дітям. Тільки кисломолочка, а якщо дуже хочеться, то "мама і я" від Нестлє.
До речі, мій тато також дискутує про доцільність свіжого молока, свіжого хліба і картоплі. Але це вже у кого сформулювалися свої певні пріоритети в харчуванні.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Годування старшеньких "за режимом"

Повідомлення vikilandi » 24 квітня 2016, 18:59

erinaceus написав:Чи важливо для діток такого віку дотримуватися тих самих правил здорового харчування, що і для дорослих? Наприклад, не їсти перед сном, не запивати їжу рідиною, вживати більш калорійну їжу в першій половині дня і т.д.? Чи у них організм по-іншому працює? А може варто з ранніх літ прививати дітям головні принципи прийомів їжі?

Думаю, що дуже навіть важливо. Після курсу антибіотиків у лікарні цього року педіатр наголошувала на дієті і режимі для дітей. Ще й наголосила не купувати різні напої, соки і йогурти...(
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Годування старшеньких "за режимом"

Повідомлення Marichka » 25 квітня 2016, 09:31

Я теж переглянула своє відношення до коров"ячого молока.Даю менше.
А щодо здорового харчування,то чим швидше-тим краще,я думаю.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Годування старшеньких "за режимом"

Повідомлення TYulia » 25 квітня 2016, 12:55

А нагадайте мені, чим так коровяче молоко погане(будем мати на увазі, молоко від перевіреної корови)? Я теж то з школи материнства знала, але вже забула чого. Я малому до року взагалі не давала коровячого молока. Зараз то каші на молоці, а так саме молоко він не п'є.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Поперед.

Повернутись до Ложечка за маму, ложечка за тата...



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей