Глобальні оголошення!



Шведська стінка вдома

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Шведська стінка вдома

Повідомлення Ulkanet » 29 лютого 2016, 01:32

TanichkaMuran Нєпосєда до 3 років. Гроші на вітер. Тобі 1 рік - максимум, і треба купувати більший комплекс.
дивися щось побільше, наприклад Чемпіон чи Адмірал.
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Шведська стінка вдома

Повідомлення TanichkaMuran » 29 лютого 2016, 18:05

так я розумію що це ненадовго ,але так як ми не проти мати ще дітей ,тай менший (1рік) весь час кудись лізе, то на підвіконник то ще кудись, я вже втомилась, надіюсь що йому перейде коли купимо спорткомплекс. Я думала над чемпіоном, але уявила як та дрібнота буде звідтам падати,стало непособі
TanichkaMuran Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 63
З нами з: 22 лютого 2016, 22:02
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 16 раз.
Діти: 2 сина(1рік,3роки)

Re: Шведська стінка вдома

Повідомлення Marichka » 29 лютого 2016, 19:42

Чемпіон дійсно для трохи старших.І то не все зможуть на ньому робити.То й інший мені кращий.
В нас Чемпіон.Чоловік вибирав.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Шведська стінка вдома

Повідомлення love rabbit » 11 квітня 2016, 21:17

happymami написав:Хтось має таке чудо в хаті? Чи кільця чи канати, тощо. Може в комплексі з двоповерховими ліжками... Як воно? Потрібна штука? Використовується вами? Скільки вартує, і ще мене цікавлять сайти, на яких ви то замовляли. Хочуть знайомі придбати і я давно планую, але ще не знаю, ЧИ БРАТИ ЯК НА ДВОПОВЕРХОВЕ ЛІЖКО, ЧИ ОКРЕМО СТІНКУ, ШОБ І Я СОБІ ВИСІЛА ТАМ інколи.


Бачила трохи раніше на автошка.укр непогану шведську стінку, вона з двоярусним ліжком йде в комплекті. Зручно, коли двоє хлопців, поставив собі такого "автобуса" в хаті і спокій) І ціна не дуже кусається 5-6 тис. грн за таку радість. Мені чомусь джип більше подобається, акуратніше і компактніше виглядає, думаю до нього тоже можна шведську дочепити. ЗображенняЗображення
love rabbit Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 7
З нами з: 11 квітня 2016, 17:00
Дякував (ла): 2 раз.
Подякували: 1 раз.
Діти: власних діток ще немає

Re: Шведська стінка вдома

Повідомлення vikilandi » 12 квітня 2016, 12:39

Ми маємо просту шведську стінку, чоловік зробив з натурального дерева. Окремо повісили гойдалку та канат, прикріпивши до стелі. Але найбільше мої діти люблять батут. Це наша найкраща покупка з іграшок. Дуже корисний цей спортінвентар для дітей. Коли син мав бронхіт, то лікарка жартувала, що ліки не потрібні, бо він все вистрибає і мокротиння підходитиме без хімії. Може стрибати по півгодини, тренерує вестибулярний апарат. Коли ми почали ходити на гімнастику, то тренер дивувався, що малюк у 3,5 може стійко і довго стрибати на одній нозі. Дітям це приносить задоволення,всі дітки-гості залюбки там розважаються. А для мам, які стежать за фігурою це також і тренажер, в інтернеті є безліч комплексів за допомогою батута. Дуже рекомендую!!!
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Шведська стінка вдома

Повідомлення Marichka » 12 квітня 2016, 15:54

І що той батут у вас в хаті?
Який він по розміру?
Він вам не заважає?
В наших сусідів є батут літом на вулиці,досить великий
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Шведська стінка вдома

Повідомлення vikilandi » 12 квітня 2016, 17:42

Батут весь рік стоїть у дитячій, тільки влітку виносимо на вулицю,бо сусідські хлопчаки постійно просяться пострибати.
Ми купили в 2013 році в "Епіцентрі" на новорічних знижках, взяли діаметром 1,5м, хоча там були декілька розмірів, найменший 0,9м.
Нам він не заважає, виділили поки що для дітей окрему кімнату на ігри, де немає меблів, тільки матрац на підлозі (не для спання) і поличка на іграшки. Малюки (5 і 2 рочки сплять ще з нами в одній кімнаті).
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Шведська стінка вдома

Повідомлення Marichka » 24 квітня 2016, 11:45

Підкажіть,в кого є шведська стінка,що у вас на стіні і в якому стані.
Ми робим ремонт в дитячій і я хочу шпалери,а чоловік проти,щоб на тій стіні клеїти,бо діти відразу пообдираютьсь .Хотів бамбук:) Я бамбук не люблю взагалі.
В нас колись була звичайна вапняна шпаклівка з фарбою,може трохи і заляпали в тому кутку,але,ніби терпимо.
І які краще купити шпалери,щоб менше задирались?
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Шведська стінка вдома

Повідомлення vikilandi » 24 квітня 2016, 14:19

Marichka написав:Підкажіть,в кого є шведська стінка,що у вас на стіні і в якому стані.
Ми робим ремонт в дитячій і я хочу шпалери,а чоловік проти,щоб на тій стіні клеїти,бо діти відразу пообдираютьсь .Хотів бамбук:) Я бамбук не люблю взагалі.
В нас колись була звичайна вапняна шпаклівка з фарбою,може трохи і заляпали в тому кутку,але,ніби терпимо.
І які краще купити шпалери,щоб менше задирались?

В мене чоловік проти різних шпалер та декоративних шпаклівок. все має бути по-сільському екологічно чисте, щоб без клеїв і грунтівок, бо то все випари формальдегідів, лаки також тільки на водяній основі і меблі натуральні. то у нас під шведською стінкою (як і всюди по спальнях) звичайна вапняна побілка.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Шведська стінка вдома

Повідомлення TattyMummy » 24 квітня 2016, 14:44

У нас шпалери, не звичайні паперові (напевне вінілові), ремонт робили давно і шпалери не пообдирані. Не розумію чого вони мають іх пообдирати... В декількох місцях позачіпали, але і то я або чоловік як ставили дошку (таку щоб прес качати, нахилену). Та й ремонти робиться не на десятки років, всерівно треба буде щось поміняти як діти підростуть ;)
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Поперед.Далі

Повернутись до Все, що полегшує побут з дітками



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей