Глобальні оголошення!



Тернопіль - наш дім. Клуб шанувальників міста і його жителів

Модератор: Сяна

Re: Тернопіль - наш дім. Клуб шанувальників міста і його жит

Повідомлення TaniaPicaSSo » 01 квітня 2016, 10:34

erinaceus написав:Як швидко нові поліцейські навели порядок з машинами в центрі міста! Всього за декілька днів розчистили вулиці від припаркованих машин. Аж ходити легше. І то зупиняють всіх, штрафують без винятків. Горджуся! :aplo:

Десь бачила в інтернеті інформацію, що поліцію також можна викликати самому, якщо бачиш неправильно припарковане авто. А от як викликати поліцію? Дзвонити на 102 чи у них якийсь свій номер? Бо я як тільки бачу неправильно припарковане авто або маршрутку, яка зупиняється на пішоходному переході, то так відразу хочеться напакостити :aggressive:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Тернопіль - наш дім. Клуб шанувальників міста і його жит

Повідомлення erinaceus » 01 вересня 2016, 09:09

Так гарно облагородили пляж! Нарешті не соромно гостям показати, та і самим є де погуляти. Особливо сподобалась та частина, де лавочки. Модерново і не заїжджено. Велодоріжка аж до кінця, буде велосипедистам де кататися. І майданчик дитячий класний. Не могла малого звідти витягнути :hi: Жителям навколишніх будинків пощастило, бо таке вже там все було задрипане...
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Тернопіль - наш дім. Клуб шанувальників міста і його жит

Повідомлення Marichka » 01 вересня 2016, 12:21

Оля,а ти там теж недалеко живеш?Пра?
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Тернопіль - наш дім. Клуб шанувальників міста і його жит

Повідомлення erinaceus » 01 вересня 2016, 15:42

Marichka Так. Але нам ближче до Рошена чи Дяді Стьопи :-)
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Тернопіль - наш дім. Клуб шанувальників міста і його жит

Повідомлення erinaceus » 30 листопада 2016, 14:21

Вже мабуть небазаром будуть відкривати той торгівельно-офісний центр, що будують на місці колишньої "Анастасії". Вчора зняли паркан і буквально за дві години зрізали 3 дерева, які десятиліттями там росли. Так шкода :cry: Це при тому, що вони там абсолютно не заважали ні машинам, ні пішоходам. На тій вулиці і так було мало дерев, а тепер залишилось лиш два... Чому так ніхто не береже тих насаджень і не думає про майбутнє?! Ну і наскільки я знаю, тротуар не належить до приватної власності, тому ти не можеш там робити все, що завгодно. Але як показує практика, все з точністю до навпаки :ireful:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Тернопіль - наш дім. Клуб шанувальників міста і його жит

Повідомлення nadusha » 24 березня 2017, 11:57

У рамках Літературної резиденції, що планується у нашому місті на травень цього року відомого письменника Андрія Кокотюху запросили створити серію книг про Тернопіль.
– Літературна резиденція – це дуже цікавий проект, на який ми запросили відомого письменника Андрія Кокотюху, – розповідає заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра. – Андрій погодився побути трохи в Тернополі й написати серію, але поки що не знаю, що це буде – чи детективи, чи романи, на тему Тернополя, що буде чудовою популяризацією для міста.
Крім того, за словами Леоніда Бицюри, вже готується розмальовка про легенди Тернополя, яка має вийти до першої загадки про заснування міста – до 15 квітня. Ціла група працює над тим, щоб віднайти легенди Тернополя і їх сформулювати, адже у місті надалі хочуть популяризувати цю тему, позаяк планують влаштовувати екскурсії підземеллями Тернополя.

– На день письменника ми також розпочали проект про створення казки про Тернопіль, до якого приєдналася вся Україна й тепер пише казку про Тернинку, – каже Леонід Олексійович. – У квітні цей проект уже завершиться, після чого казку видадуть у книжці. Наступний цікавий проект – комікси на тему УПА для наших східних братів. Цей проект уже триває два роки і вже фактично завершений. 14 квітня до дати останнього бою УПА на Тернопільщині маємо його презентувати. Це, власне, продукт створюється від Тернополя на Схід, бо, на жаль, на Сході живе дуже багато стереотипів і міфів про УПА. Ми хочемо показати, що уже в 1960 році не було жодних фашистів та нацистів, як там вважають.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Тернопіль - наш дім. Клуб шанувальників міста і його жит

Повідомлення taranjka » 24 березня 2017, 12:05

nadusha написав:в 1960 році не було жодних фашистів та нацистів

яка бредятіна, людина хоч розуміє що говорить? в 1960 році їх вже не було? тобто до того, ті хто боровся з совком були нацистами?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Тернопіль - наш дім. Клуб шанувальників міста і його жит

Повідомлення nadusha » 26 березня 2017, 22:40

Завершився конкурс на кращий проект реконструкції будинку на бульв. Шевченка, 21, від Тернопільської обласної організації Національної спілки архітекторів України.

Участь в конкурсі взяли багато молодих тернопільських архітекторів. Один з них, Кирило Чуйко, так написав про конкурс: «Конкурс тут в Тернополі закінчився. Ще минулого тижня. Брав участь. Взяв друге місце. Є питання до конкурсних проектів, є питання до роботи та складу журі. Та тенденція позитивна. Хоча дуже питань щодо підходу нового проектування у історичному середовищі. В принципі по проектах видно пріоритети. Також по проекту можна визначити вік автора. Нічого, боротьба триває!»

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

: Мені найбільше сподобалось там, де надбудова схожа на ратушу з годинником
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Тернопіль - наш дім. Клуб шанувальників міста і його жит

Повідомлення nadusha » 06 квітня 2017, 20:31

Скандальний будинок у Тернополі перефарбують у червоний колір
Нa poжeвий кoлip чинoвники дoзвoлy нe дaвaли. Рoжeвий кoлip нaзвaли пpoмiжним кoльopoм, гpyнтoвкoю. Згoдoм бyдинoк бyдe чepвoним. Рaнiшe oбiцяли зpoбити бyдiвлю зoлoтиcтoгo вiдтiнкy.

Скaндaльнy «Рoжeвy» пaм’яткy нa вyлицi Сiчoвих Стpiльцiв,17 пepeфapбyють y чepвoний чи тeмнo-вишнeвий кoлip. Однaк, пepeд тим, щe дopoблятимyть дeякi eлeмeнти y бyдiвлi. Пpo цe пишe “20 хвилин“.

Зaзнaчимo, щo двa poки минyлo з чacy пoчaткy peкoнcтpyкцiї бyдiвлi, a щoб зpoбили щocь, тaк i нe виднo. Дoci poбiт пpaктичнo нiяких нe пpoвoдили чepeз бpaк гpoшeй, пoяcнили y дeпapтaмeнтi кyльтypи ОДА.

Більше тут
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Тернопіль - наш дім. Клуб шанувальників міста і його жит

Повідомлення TaniaPicaSSo » 25 липня 2017, 18:03

Хтось в курсі, що буде на місці фонтану у парку відродження біля літака? Так хотілось би нового фонтану, але чує моє серце, що зрівняють з землею і зроблять в кращому випадку клумбу. Чи може все ж буде новий фонтан? :():
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Поперед.Далі

Повернутись до Що в Тернополі чувати?



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей