Глобальні оголошення!



А ви любите аудіокниги?

Модератор: Сяна

Re: А ви любите аудіокниги?

Повідомлення eney » 22 серпня 2014, 22:11

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
треба реєстрацію і програмку для скачування (торент)
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
вибравши мову можна знайти малу бібліотеку на укр мові, зразу наважусь прорекламувати книгу "Нестандартна дитина", приємний голос диктора, хороша начитка, дуже змістовна книга
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
як і в першому торент і реєстрацію треба.
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: А ви любите аудіокниги?

Повідомлення eney » 22 серпня 2014, 22:13

ссилка на програму
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
можеш пошукати інший, встановити просто.
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: А ви любите аудіокниги?

Повідомлення Natalinda » 08 жовтня 2015, 09:22

Нарешті я маю омріяний тел. і можу слухати аудіокниги!!!!
В мене основна вимога була до телефона - слухати книжки і фоткати домашнє завдання))))))
Поставили мені програму Alibabook (чи то додаток називається а не програма?) і я вперше за багато років щось доросле почитала/послухала.
Думала буде важче сприймати, але розуміючи що кого кого, а Герберта Уелса я б точно не прочитала навіть якби мала море вільного часу, я дуже задоволена тим що таке як аудіокнига існує взагалі!!!!!
Просвітіть що ще можна поставити на тел, щоб був більший вибір аудіокниг :rose:
А і ще напевне для більшості смішне запитання :=): Якщо я книгу скачала з простоів нету, то її на тел скидають і слухають як музику, так?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: А ви любите аудіокниги?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 08 жовтня 2015, 09:32

Natalinda написав:А і ще напевне для більшості смішне запитання :=): Якщо я книгу скачала з простоів нету, то її на тел скидають і слухають як музику, так?

Так :yes:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: А ви любите аудіокниги?

Повідомлення nadusha » 19 лютого 2016, 12:08

Можливо не зовсім у цю тему.
Тернополян закликають озвучити книги для незрячих
«Дейзі» – це особливий формат аудіо літератури, який допомагає людям з вадами зору слухати книги. У ньому є функція керування: слухач може сам упродовж кількох секунд знайти будь-який потрібний йому розділ, параграф чи сторінку, створити закладку, а також регулювати швидкість мовлення.

РОСТИСЛАВ ГУНЬКО, бібліотекар відділу міського абонементу Тернопільської обласної наукової бібліотеки

«Цей формат сумісний з різними операційними системами. З ним можна працювати, як в настільних комп’ютерах, так і на смартфонах. Ну і специфічний, власне, дейзі-плеєр. Який передбачає найбільший вибір можливостей і обсяг».

Однак, аби діти з вадами зору могли почути дитячі книжки, а студенти та учні – підручники, їх спершу треба начитати. Зараз за це взялися кілька бібліотекарів з Тернопільської обласної наукової бібліотеки. Однак, аби створити цілу DAISY-книгозбірню, охочих озвучити книги потрібно в рази більше.

ТЕТЯНА КОВАЛЬКОВА, завідувач відділу міського абонементу Тернопільської обласної наукової бібліотеки

«Спільними зусиллями ми можемо створити цю DAISY-бібліотеку, яка буде доступна для людей з глибокими ураженнями зору. Обов’язково, щоб вдома був комп’ютер і вдома був мікрофон, і налаштована програма для читання аудіокниг, ось і все. І було б важливо, щоб було бажання».

Вимоги до дикторів мінімальні. Як саме потрібно начитувати, пояснять у бібліотеці. Для прикладу, кожну сторінку необхідно озвучувати окремо, а ілюстрації – описувати.

РОСТИСЛАВ ГУНЬКО, бібліотекар відділу міського абонементу Тернопільської обласної наукової бібліотеки

«Кожний файл має мати свій порядковий номер, кожна сторінка, як окремий файл. Не можна розривати речення, переходити з однієї сторінки – на іншу. Потрібно описувати графічні елементи, малюнки, ілюстрації, словесно описувати. Тому, що мова йде про незрячих людей, це дуже важливий аспект. При начитуванні вказується сторінка, все це потім потрібно буде при навігації, коли користувач буде читати цю книгу, він тоді буде мати можливість дістатися зручно до будь-якого місця, яке його цікавить».

ТЕТЯНА КОВАЛЬКОВА, завідувач відділу міського абонементу Тернопільської обласної наукової бібліотеки

«Головне, щоб було вірно начитано, без помилок. І якщо читати, наприклад, художню книжку, має бути інтонація. Це обов’язково. Щоб дитина чи людина, студент, який буде слухати книжку, щоб він собі мав уявити, як воно є насправді».

Охочі приєднатися до проекту, можуть звертатися у Тернопільську обласну універсальну наукову бібліотеку, що на бульварі Тараса Шевченка, 15.

Звідси
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: А ви любите аудіокниги?

Повідомлення Vanilochka » 26 лютого 2016, 23:15

Люблю дуже сильно Скрябіна , другу таки ще не дослухала... і це не через те що останнім часом про нього всі згадали, просто любила його завжди, він круто начитує свій текст і це додавало йому якогось такого шарму! а в загальному таки певне люблю читати бо на слух щось не можу дловго нормально сприймати....
Зображення
Vanilochka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 142
З нами з: 10 вересня 2014, 21:17
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 60 раз.
Подякували: 59 раз.
Діти: Остапчик (16.10.14р.)

Re: А ви любите аудіокниги?

Повідомлення Natalinda » 27 лютого 2016, 11:12

Я Скрябіна прослухала) Якось бавилася з розсадою, зайшов чоловік і почув що я слухаю, то був в шоці, якраз слухала "Я, Паштєт і армія", я не люблю матюків і розмови про таке різне просто) а тут зробила виключена.

В мене на час читання дуже мало, ледь вистачає на читання дитині, то аудіокниги - моє спасіння!!!!!!!!!!!!! Єдине про що шкодую, то про те що немала можливості так довго купити телефон відповідний. Зараз слухаю скрізь де можу))))) Як йду за дитиною до школи, як їду сама в маршрутці, як щось роблю на самоті.
Зараз слухаю Ірен Роздобудько
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: А ви любите аудіокниги?

Повідомлення Ulkanet » 02 березня 2016, 22:05

Vanilochka написав:а в загальному таки певне люблю читати бо на слух щось не можу дловго нормально сприймати....

от і в мене така ж проблема. слухаю аудіокинжу, щось собі задумаюся - вона собі говорит - а в вже далеко, про щось інше думаю. треба часто перекручувати назад :=): я щось думала, що я не уважна. і от чим довше слухаєш - тим менше сприймаєш. :sad: мушу робити перерви :=):
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: А ви любите аудіокниги?

Повідомлення pan_kotskyy » 13 квітня 2016, 09:00

Бачу, пишуть в темі хто що читає. Не маю можливості читати, а коли є можливість, то вже спати дуже хочеться, тому слухаю.
Дуже рекомендую: Володимир Малик "Таємний посол", тетралогія, перша книга "Посол Урус-Шайтана", зараз слухаю другу "Фірман султана".
Читає Вiльколек Андрiй - прекрасно. Часи козацтва і турецько-російської війни. Шкода, що раніше не знала про такого чудового письменника.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: А ви любите аудіокниги?

Повідомлення Mama3 » 13 квітня 2016, 11:14

Маю всі томи, колись перечитала по кілька разів. А слухати - це, напевно, ще більше задоволення.
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Поперед.Далі

Повернутись до Книжкова поличка



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

cron