Глобальні оголошення!



Яку воду п'є ваша дитина?

Пригодовування, раціон, режим харчування...

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Яку воду п'є ваша дитина?

Повідомлення Танічка » 09 листопада 2014, 12:27

Купляла воду Аквуля, але не накупишся по 20 грн бутилка. Для нас дорослих не можу готовити з води з під крана, тому теж з Аквулі готовила ... Дорого це ... В мами стояв фільтр вдома, то потім приносила. А тепер подарила мені прилад для електроактивації води. Дівчата річ СУПЕР! Робиться жива і мертва вода. Мертва вода обеззаражує, добре полоскати горло, вмиватися, .... ну там де мікроби бактерії. А жива регенерує, відновлює. Короче якщо змішати 1:2 мертву і живу, получається питна вода, смачна і корисна, без хлорки і тяжких металів. Дуже рекомендую!
Танічка Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 84
З нами з: 23 липня 2013, 19:19
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 64 раз.
Подякували: 20 раз.
Діти: Синочок Дмитрик

Re: Яку воду п'є ваша дитина?

Повідомлення Танічка » 09 листопада 2014, 12:29

Якщо комусь буде цікаво прилад називається Ековод, це укр. виробник. Почитайте, дійсно супер річ!
Танічка Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 84
З нами з: 23 липня 2013, 19:19
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 64 раз.
Подякували: 20 раз.
Діти: Синочок Дмитрик

Re: Яку воду п'є ваша дитина?

Повідомлення Sam » 14 листопада 2014, 20:15

А ми спочатку пили воду "Малятко", після відкриття перший день не кип'ятила, а наступні дні вже кип'ятила, але часом, коли траплялося, що забули купити воду, використовували джерельну воду зі Ступок, яку собі привозимо. Так і перейшли на джерельну.
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: Яку воду п'є ваша дитина?

Повідомлення Ірина Горова » 13 грудня 2014, 00:28

Купую воду Малиш,хорольського заводу, накипу немає, та й добута з глибини 175 метрів, чиста, артезіанська
Ірина Горова Офлайн


 

Re: Яку воду п*є ваша дитина?

Повідомлення Palpada » 06 серпня 2015, 21:29

Natalinda написав:Ну а я оскільки зо села, то воду пю тільки з крана. Вода правда не рівня тернопільській. поки жила в Тернополі то звичайно не пила з крану. Щоб готувати щось, то кипятила 2 рази, а взагалі намагалися привозити з дому.


А чому не 4 рази? А який сенс двічі кип'ятити. Взагалі рекомендують живу воду пити, тобто сиру, кип'ячена - мертва. Ну раз кип'ятити я ще розумію, а поясніть нащо двічі?
Palpada Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 23
З нами з: 05 липня 2015, 19:32
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 1 раз.

Re: Яку воду п'є ваша дитина?

Повідомлення Галинка 13,06 » 06 серпня 2015, 22:09

Ми привозимо із Ступків і ту воду дитина п"Є))))
Завдяки дітям хочеться жити.
Галинка 13,06 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 185
З нами з: 13 жовтня 2010, 17:51
Дякував (ла): 150 раз.
Подякували: 157 раз.
Діти: Синочок

Re: Яку воду п'є ваша дитина?

Повідомлення Natalinda » 07 серпня 2015, 08:47

Palpada написав:Взагалі рекомендують живу воду пити, тобто сиру, кип'ячена - мертва.

Ви пєте в Тернополі сиру воду з крану???? Може і жива вона, незнаю, але бажання пити її нема жодного. Кипятила двічі, бо не звикша була до хлорованої води, і кількість осаду мене вводила в шок легкий. Тому поки не було можливості привозити домашню - кипятила. Іноді і більше ніж двічі. Пити не пили, їли супи і каші на перекипяченій.
Я ж не доводжу що її треба сто разів кипятити. Мені було незвично, тому я так робила спочатку. напевне якби жила в той час десь в Миколаєві - то кипятила б і чотири рази. Бо досі памятаю її смак :bad:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Яку воду п'є ваша дитина?

Повідомлення Тиха » 08 серпня 2015, 14:15

А як ставитесь до привозної води? Ми п"ємо її останніх років десять. Але засумнівалась в її якості, коли гостювала у батьків три тижні, а коли повернулась в Тернопіль, в перший день просто не могла її пити - вона мені страшенно смерділа лікарнею. За кілька днів звикла до того запаху і вже не чую його. Але сумніви залишились - чим вона так пахне і чому не цвіте в пляшці, зберігаючись там до двох тижнів? І яка альтернатива тій воді? З крану не варіант, привозити з джерела немає можливості :confused:
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Яку воду п'є ваша дитина?

Повідомлення TYulia » 09 серпня 2015, 13:58

Ми п'ємо і малому варимо на привозній воді. Нам привозить Долина. Запаху від неї ніякого не відчувала ніколи. Колись ще як я в школу ходила, то все з крану використовували, а зараз не можу чай пити на воді з крану, зовсім інший смак. І бульйон сивий получається.
А на рахунок, привозити з джерела, то, по-перше, треба добре знати про те джерело, бо можна щось недобре там набрати.
В чоловіка в селі добра вода, смачна, вони нею дуже хваляться, але щось має дуже осад, як пісок, особливо коли перекипятити.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Яку воду п'є ваша дитина?

Повідомлення Наталия Т » 22 жовтня 2015, 19:42

ми купляємо Малятко. Просто в магазинах не великий вибір води.
Наталия Т Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 23
З нами з: 20 травня 2014, 14:44
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Діти: Хлопчик - Антон

Поперед.Далі

Повернутись до Ложечка за маму, ложечка за тата...



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей