Глобальні оголошення!



Медичні маніпуляції: потрібно чи ні?

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Медичні маніпуляції: потрібно чи ні?

Повідомлення LeeLoo » 12 листопада 2010, 19:08

Kak ne kupatj???????? :shock: V nas misjcj gojilasj pypo4na ranka,bo v roddomi likarka vidkrytula,skazavwu mamo4ka vidvernusj :( a ja navitj ne ponjala wo vona xotila zrobutu-ale kolu poba4ula pup4uk vesj v krovi-plakatu zaxotilosj :cry: ja kypala svojy Lizo4ky v travkax(romawka,4ereda,ljybustok....) i kupja4enij vodu4ci ,a pyp4uk obrobljala zelenkojy,poku ne zaguv :)
LeeLoo Офлайн


 

Re: Медичні маніпуляції: потрібно чи ні?

Повідомлення Nymydora » 12 листопада 2010, 19:08

Шалімар, я перепрошую, якщо щось не так зрозуміла. :oops:
Стосовно купання в травах - я за. Але, зрозуміло, це робиться не кожен раз і береться до уваги властивості тієї чи іншої трави. Якщо не підходить ромашка, можна купати, наприклад, в череді - гарно впливає на шкіру, або в м'яті - заспокоює перед сном і т.д.
АЛе тут вибір кожного і суперечки, як на мене, сенсу не мають.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Медичні маніпуляції: потрібно чи ні?

Повідомлення Alisa » 12 листопада 2010, 21:11

Я капала на пупок перекис та зеленку. Жодного сумніву не було в доцільності даної маніпуляції в мене не було.
Перекис дезінфікує, зеленка підсушує :D
Як на мене, все логічно.
Зайвим втручанням в організм дитини вважаю всякі еспумізани, бактерини і всякі інші "золоті" здобутки фарміндустрії , що полегшують адаптування кишківника.
Часом шкода дітей загодованих ліками під час кольок.

П.С. Купання в травах медичною маніпуляцією ніяк не вважаю.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Медичні маніпуляції: потрібно чи ні?

Повідомлення alenka » 12 листопада 2010, 23:54

а я повернуся до розмови про зеленку: тепер вона не є такою вже й безпечною, знайомий хірург казав, що зара у його пацієнтів дуже часто проявляється алергічна реакція саме на зеленку.
ЗображенняЗображення
alenka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 266
З нами з: 18 березня 2010, 15:13
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 243 раз.
Подякували: 316 раз.

Re: Медичні маніпуляції: потрібно чи ні?

Повідомлення Nymydora » 12 листопада 2010, 23:59

це просто якийсь капець - все, що раніше було нормальним, тепер вважається небезпечним. ЧИ то люди такі делікатні поробилися, чи препарати так на пси зійшли... Сумно, товариші
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Медичні маніпуляції: потрібно чи ні?

Повідомлення гра з вогнем » 13 листопада 2010, 00:52

а мені кажеться, що залізна стіна впала (ну образно) і ми починаємо бездумно хапати все, що там і ще й прихвалювати.
раз там не користуються, знач і у нас - бяка, нєфіг користуватися, типу просунутий, бо роблю як вони.
ну не використовують зеленку в європі і сша. то хто їм винен? головне, що вона діє як антисептик і використовувати її треба відповідно до дії, а не до того, що хтось там щось сказав.

ну от втих самих сша вуглю активованого нема. і шо? - мучатьсі бідаки. купують якусь дорогу фігню. фармакомпанії процвітають.
(знову ж таки образно, бо не знаю. що в сша куупують в таких випадках, але знаю, що вуглю нема... вроді :))
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Медичні маніпуляції: потрібно чи ні?

Повідомлення Marta » 13 листопада 2010, 00:53

Просто тепер ми сильно мудрі, занадто багато інформації різної, сиди і чухайся в голову...
То не можна, сьо не можна, їдемо, народ, кудись на Кавказ, кажуть, тільки вони виживуть після всіх катаклізмів... :crazy:
А якщо серйозно, звичайно, треба свідомо підходити до свого здоров"я і здоров"я своєї дитини, читати, знати, думати, аналізувати, але деколи й прислухатися до своєї інтуїції, ставити на терези можливість потрапляння інфекції в організм через незагоєний пупок, наприклад, і шкідливість зеленки... І таке інше. Що переважає в вашому випадку?..Кожна вирішує для себе.
Ми, мами, завжди- особливо тепер- стоїмо пере вибором- робити прививки чи не робити, колоти-не колоти, давати-не давати....Ми мусимо бути самі лікарями, самі все вивчати і найголовніше- приймати рішення і бути відповідальними за нього...
Раніше, сказали робити- значить, робити. Люди більше довіряли лікарям. Зараз забагато інформації, можливо, це й добре, проте є багато так само неправдивої інформації, сьогодні- так кажуть, а завтра- інакше. Тому здорова материнська інтуїція, а вона є- 100%, вважаю, повинна бути присутня.
Marta Офлайн


 

Re: Медичні маніпуляції: потрібно чи ні?

Повідомлення Natalinda » 13 листопада 2010, 01:01

Золоті слова, Марто! :kiss:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Медичні маніпуляції: потрібно чи ні?

Повідомлення Shalimar » 13 листопада 2010, 15:17

LeeLoo написав:Kak ne kupatj???????? :shock: V nas misjcj gojilasj pypo4na ranka,bo v roddomi likarka vidkrytula

ну то ликарке голову надо открутить
У Вас отдельный случай с пупиком
В идеале пуповина сама должна отпасть, а чтоб там ничего не раскисало, советую не купать, пока не отсохнет
Плюс подольше родовая защитная смазка на теле ребенка сохранится, кожа чуть окрепнет и адаптируется к новой среде
Достаточно обрабатывать складочки смоченным в воде ватным спонжиком и оливковым маслом
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Медичні маніпуляції: потрібно чи ні?

Повідомлення Shalimar » 13 листопада 2010, 15:17

Nymydora написав:АЛе тут вибір кожного і суперечки, як на мене, сенсу не мають.

Конечно, мнение у каждого может быть своё, но правда-то одна :P
Востаннє редагувалось Shalimar в 13 листопада 2010, 16:51, всього редагувалось 1 раз.
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Поперед.Далі

Повернутись до Дитяча аптечка



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей