найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Україна: майбутнє і теперішнє

06 березня 2015, 22:52

тай таке...
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Re: Україна: майбутнє і теперішнє

06 березня 2015, 23:15

олеся написав:попитай.. бо опалити 2 поверхи не дешево буде... Думаємо міняти газовий на твердопаливний котел... а про електо не задумувалася навіть... і яка ціна зорієнтуй

Я по ціні абсолютно не зорієнтую, бо купляли давно, коли долар ще був стабільний. Тай не знаю який саме вам потрібно, на яку площу. Ще нюанс в РЕСі потрібно збільшити потужність, а це трохи коштує грошей, десь 10-15 тис, але тоже точно не скажу, бо збільшували ми тоді відразу на 2 обєкти. Ну і може щось змінилось тепер, в нас це звично)

Re: Україна: майбутнє і теперішнє

20 березня 2015, 00:01

Безкоштовні підручники будуть тільки для пільговиків .
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


Просто супер. Я щаслива. В мене в цьому році вже друга школярка буде. Цікаво в скільки мені тепер буде обходитись школа.
Іншими словами. Як в Бібілії про Моїсея. Далеко не всі дійдуть до Європи. Спочатку вимруть пенсіонери, після того як сплатять комуналку, то вже харчуватись не буде за що. І лікуватись теж. А ті. що вижувуть, будуть неосвіченим бидлом. Зрештом, щоб виносити за європейцями горщики в школі вчитись не треба.

Re: Україна: майбутнє і теперішнє

20 березня 2015, 00:42

я памятаю, як ми в школі вчилися і не було книжок - то мали додаткові уроки на яких вчитель нам диктував скорочений зміст уроку, а ми записували :dash:

Re: Україна: майбутнє і теперішнє

20 березня 2015, 12:10

Радмила написав:Безкоштовні підручники будуть тільки для пільговиків .


В нас що не новина, то якесь знущання... Я розумію, потрібні реформи і т.д... Але коли вони будуть позитивними??? Таке враження що все проти людей.. щоб зробити нас ще біднішими, ще тупішими і залякати .. чи це я чогось не розумію? :dash:

Re: Україна: майбутнє і теперішнє

20 березня 2015, 13:31

Та все ти правильно розумієш.
Ми просто позбавляємось радянського минулого: безкоштовної освіти, безкоштовної медицини, мізерної оплати за комунальні послуги, ну .і.тд.
Все нормально. Це ж необхідний процес. Це нічого що не всі його переживуть, головне ми ж йдемо до європейської демократії.

Re: Україна: майбутнє і теперішнє

20 березня 2015, 14:17

Радмила написав:Ми просто позбавляємось радянського минулого: безкоштовної освіти, безкоштовної медицини, мізерної оплати за комунальні послуги, ну .і.тд.

А коли діло дойде до європейських зарплат і пенсій , залишається під великим знаком питання :ireful:

Re: Україна: майбутнє і теперішнє

21 березня 2015, 11:24

Може кому стане у нагоді:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Re: Україна: майбутнє і теперішнє

20 червня 2015, 20:40

Сьогодні в катедрі була панахида за загиблим солдатом. Навіть небо плакало... А через дорогу у загсі весілля... Такий дисонанс... От життя настало...

Re: Україна: майбутнє і теперішнє

20 червня 2015, 20:51

та воно завжди таке було. навіть прислів"я є "півсвіту плаче, півсвіту скаче". тільки зараз це дуже гостро відчувається...
Відповісти