Глобальні оголошення!



Декоративні дерева, кущі, ліани

Модератор: Natalinda

Re: Декоративні дерева і кущі

Повідомлення Мілочка » 26 березня 2015, 23:46

і у мене така сама ситуація з жарким літом((((...дуже люблю літо..жару.. а от квіточки мої не дуже(( Привезла глицинію два роки тому з Криму - прижилася. Минулого року мала вже десь см 40. Ще не дивилася як вона перезимувала((((( добре що сюди зайшла, завтра треба обхід зробити :dreams: А в моєї начальниці глицинія років 8, захищена від вітру, то така височезна!!! але ще жодного разу не цвіла((((
Любіть життя! Не замикайтесь на проблемах, і хоча доля часом так прижме...Ми не святі.. у кожного знайдеться промах. Не помиляється лиш той хто не живе.
Мілочка Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 37
З нами з: 03 червня 2013, 19:35
Дякував (ла): 41 раз.
Подякували: 52 раз.
Діти: Дві дівчинки

Re: Декоративні дерева і кущі

Повідомлення Мілочка » 27 березня 2015, 00:00

а ще дуже хочу кампсис..одного разу замовляла в Інтерфлорі, та це не варто робити((((..дуже маленькі щепочки приходять :sad: - не прижився(( Спілкуюся тут з вами і вже захотілося щось "підкопати", "підсадити", "підкупити"..)))) :aplo:
Любіть життя! Не замикайтесь на проблемах, і хоча доля часом так прижме...Ми не святі.. у кожного знайдеться промах. Не помиляється лиш той хто не живе.
Мілочка Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 37
З нами з: 03 червня 2013, 19:35
Дякував (ла): 41 раз.
Подякували: 52 раз.
Діти: Дві дівчинки

Re: Декоративні дерева і кущі

Повідомлення flower » 27 березня 2015, 09:43

Як добре, що з являються нові люди в нашій темці :yes: Я от про таку рослинку не знала і тепер тоже хочу) Недавно Наталя для мене теж одну нову ліану відкрила. Я всі в ючі би собі посадила)
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Декоративні дерева і кущі

Повідомлення flower » 27 березня 2015, 09:55

Найшла 2 класні статті про кампсис. Варто прочитати особливо мінуси рослини, щоб знати де її садити.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Декоративні дерева і кущі

Повідомлення flower » 27 березня 2015, 12:11

Ще для любителів гліцинії, щоб розвіяти ваші сумніви щодо теплолюбивості рослини
| +
...Эти неудачные попытки российских садоводов вырастить глицинию в своём саду вполне закономерны, поскольку до недавнего времени у нас в продаже можно было найти лишь теплолюбивые виды вистерии.
Нашим садоводам обычно предлагают либо вистерию китайскую (Wisteria chinensis), либо вистерию обильноцветущую, или многоцветковую (Wisteria floribunda), либо их многочисленные декоративные формы. К сожалению, эти виды глицинии выносят понижение температуры до –20 градусов, и лишь на очень кратковременный период похолодания...
...Нам предложили купить холодостойкую глицинию, которая выдерживает даже сильные морозы (-40С). Вот так у нас появилась глициния макростахия, или крупнокистистая (Wisteria macrostachya) . И началось моё знакомство с её сортом «Блю Мун» («Blue Moon», в переводе «Голубая луна»). Родина этого растения - США, штат Миннесота.

стаття
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Декоративні дерева, кущі, ліани

Повідомлення Natalinda » 05 червня 2015, 01:52

Ще одне розстройство((((( Я знову без калістегії(((( Юрин мяч попав прямо в неї((((( І прямо біля самої землі(((( Так рівнесенько відломалася :cry: :cray:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Декоративні дерева, кущі, ліани

Повідомлення flower » 05 червня 2015, 10:43

Natalinda може ще пустить новий пагін, не розстроюйся! А ти її висадила чи вона в горщику була?
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Декоративні дерева, кущі, ліани

Повідомлення Natalinda » 05 червня 2015, 12:42

flower вже була висадила і прищепила випадково) То вона вже пустила щось три пагони, гарненька така була. Обгородила там. надіюся :():
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Декоративні дерева, кущі, ліани

Повідомлення гра з вогнем » 21 грудня 2018, 00:50

Я надумала камелію коло туї посадити.

Підкажіть, що посадити під ялинку? Можна квіточку, або щось таке повзуче.
Як ваші гліцинії - цвітуть? Я читала, що добитися від неї цвітіння дуже важко.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Декоративний Забор

Повідомлення SashaHolod » 20 січня 2022, 17:13

Друзья,кого интересует, посмотрите декоративние ограждения... Очень красиво и естественно виглядит... Смотрите на сайте https://zz.in.ua/ru/kontakty/nikolaev... Уверен, кому то пригодится....
SashaHolod Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 3
З нами з: 17 грудня 2021, 13:54
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: дівчинка

Поперед.Далі

Повернутись до Дім, сад, город



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron