Глобальні оголошення!



Як покращити апетит

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Як покращити апетит

Повідомлення Новенька » 19 березня 2015, 21:53

Щось я не знайшла якоїсь підходящої теми для свого питання. Зараз весна, і відчувається брак вітамінів для дитини. Чим ви збагачуєте раціон дітей, щоб були вітаміни?
У мене щось брак ідей. Полуниці, чорниці, суниці малина морожені закінчуються. Ще купляю морожене броколлі.
Може ще щось підкажете? :dreams:
Новенька Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 381
З нами з: 31 травня 2012, 10:30
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 667 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: Донечка

Re: Питання до знаючих

Повідомлення okcana » 19 березня 2015, 22:40

А мені сьогодні сусідка розказала, що дає дітям молозиво, купила в кораловому клубі. Може хтось чув про таке, може сказати відгуки...
Ось тут знайшла про те молозиво :
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
okcana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 701
З нами з: 18 вересня 2011, 14:21
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 935 раз.
Подякували: 607 раз.
Діти: дівчинка Настуся, 5 рочків

Re: Питання до знаючих

Повідомлення Оксанютка » 19 березня 2015, 23:06

Я взяла горіхи. мед, лимон, ізюм, журавлину і все це перемолола.Додаю в кашки або намазую на налисник, бо так не хоче їсти
Оксанютка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 286
З нами з: 19 березня 2012, 11:19
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 210 раз.
Подякували: 150 раз.
Діти: Два хлопчики-горобчики

Re: Питання до знаючих

Повідомлення Новенька » 19 березня 2015, 23:27

Та ми ходили недавно в поліклініку і нам сказали, що поганий апетит на фоні авітамінозу весняного і приписали щось чи то вітаміни чи то "пробуджувач" апетиту. А я ось хотіла б якось натуральними продуктами обійтись. Без допомоги аптеки. Тому й питаю. Бо в мене фантазія на рахунок харчів :=): бідненька
Новенька Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 381
З нами з: 31 травня 2012, 10:30
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 667 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: Донечка

Re: Питання до знаючих

Повідомлення denamama » 20 березня 2015, 09:43

okcana написав:А мені сьогодні сусідка розказала, що дає дітям молозиво, купила в кораловому клубі. Може хтось чув про таке, може сказати відгуки...
Ось тут знайшла про те молозиво :
Прихований текст

Щось це мені дуже нагадуе кораловий кальцій, який старшому колись описувала ортопед Дзюбановська. Цей кальцій можна було купити лише в одній аптеці і недешево, ми обійшлись звиичайним.
denamama Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 209
З нами з: 22 червня 2010, 10:07
Звідки: Тернопiль
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 75 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Два хлопаки

Re: Питання до знаючих

Повідомлення nadusha » 20 березня 2015, 09:51

На рахунок "пробуджувача" апетиту, то моя бабуся радила чайну ложку соку квашеної капусти перед їжею. Я скептично ставилася, бо Денис мав тоді півтора року і я не ризикнула б так зробити. Але... Якось відкрита банка з квашеною капустою стояла на столі, то Денис питав "Мона?", запхав пальця, смачно облизав. Якийсь час я давала (поки пам'ятала), але то було недовго.
Знаю, що апетит покращує Холосас (жовчогінне), за рахунок того, що покращується відтік жовчі. Принаймні в моїх обох перекручений жовчний, то весною і восени нам радила лікарка приймати. Колись ще була солянка з пепсином, зараз ніби не роблять. Дигестин - то ферменти, що покращують травлення, поліпшують апетит. Отаке знаю з досвіду, може кому пригодиться
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Питання до знаючих

Повідомлення Dribchuk » 20 березня 2015, 13:15

Новенька в нас з апетитом завжди проблеми. Нам виписували Тріметабол, але після 5 днів прийому в дитини почався тремор і істеричні припадки, ми аж швидку викликали. То я категорично проти цього препарату. До ферментів ставлюсь позитивно, дійсно їжа краще засвоюєтся і дитина частіше прпосить їсти, ми давали і дигестин і креон. Колись для покращення апетиту виписували пивні дріжджі, але я не знаю чи дітям їх можна. Наша лікарка для покращення апетиту каже давати квашену капусту, квашені огірки, оселедець маринований. Ну і з мого досвіду найкращий засіб для покращення апетиту це 4х разове харчування зовсім без перекусів - тобто не купувати і не давати печенько, соломку, яблучко, цукерочку між прийомами їжі. Хочете дати фрукти, дайте замість одного прийому їжі, або після основного прийому їжі. Тоді дитина буде їсти без проблем, про цукерки і печенька взагалі краще забути.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Питання до знаючих

Повідомлення Новенька » 20 березня 2015, 16:29

Нам цей тріметабол теж порадили. Але я почитала про нього і не дуже хочу давати.
А перкуси, то я давно відмінили і не дуже їх і застосовувала. Цукерок саме не даю взагалі, печиво , то після їжі. Буває що на дворі даю бублик чи печиво.
Але зараз думаю, що може погани апетит, бо трохи кашляла і нежить, то може і їсти не хоче :confused:
Новенька Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 381
З нами з: 31 травня 2012, 10:30
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 667 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: Донечка

Re: Як покращити апетит

Повідомлення Сюзанна » 22 грудня 2020, 19:57

У меня тоже малые ничего не едят - заставить сьесть кашу или суп, это целая история.
А вот булочку или печенька - это уплетают сразу. Перестала покупать много сладостей домой.
Сюзанна Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 68
З нами з: 02 лютого 2016, 17:48
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.


Повернутись до Здоров'я карапуза



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron