Глобальні оголошення!



Котел

Модератор: irinka

Котел

Повідомлення Галина » 21 лютого 2015, 12:28

Цікавить питання які у вас котли, як працюють? У нас стоїть італійський ВАХІ. Дратує мене те, що коли миєш посуд, руки треба кран відкривати на повну інакше може перегріватися котел і чого доброго згоріти, також не можна гарячу з холодною відкривати, по тій же причині. Цікавить чи то всі такі котли, чи можна знайти якусь альтернативу.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Котел

Повідомлення Lina » 21 лютого 2015, 13:07

В мене Вісман, задоволена повністю. Якщо заслабкий тиск води - просто вимикається підігрів. Те саме з холодною. Якщо виставлена температура 40 градусів і скрутити кран, то підніметься на пару градусів і вимкнеться.
Lina Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 25
З нами з: 07 лютого 2015, 14:56
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 15 раз.
Подякували: 16 раз.
Діти: Дві донечки

Re: Котел

Повідомлення Кокетка » 21 лютого 2015, 14:32

в нас Експерт, працює у нас 8 років, але напор води повинен бути, щоб працював :yes: , можна не максимальний але достатній для того щоб нагрівати воду і не перегрівати, а от на рахунок включення зимної з теплою то в нас такого нема, і я не бачу в цьому потреби, в нас можна виставляти температуру в градусах з мінімального 35 градусів ( ледь тепла ) і вище :yes: постійно стоїть 38-39 градусів, і посуд мити і на душ достатньо, а купатися , то я ставлю 42 градуса.(вкл/викл коли нажати кнопочку "комфорт")
більшість котлів так працює , коли були заводські настройки то теж тре було максимальний напор води, але чоловік вмішався і зменшив мінімальний поріг подачі газу ( методом експерименту і не сам а з майстром по ремонту котлів) , то після того вода тече не на максимальному напорі, а на достатньому...
може ти привикнеш, колись мені це теж було непривично... і до сих пір непривично коли руки недовго сполоснути і швидко закрити , то може викинути помилку і мигає буква є з цифрою і пікає), бо треба щоб час запуститися, підігріти, а холодну воду спустити ту що в трубах, поки тепла потече
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Котел

Повідомлення flower » 21 лютого 2015, 14:42

Галина написав:Цікавить питання які у вас котли, як працюють? У нас стоїть італійський ВАХІ. Дратує мене те, що коли миєш посуд, руки треба кран відкривати на повну інакше може перегріватися котел і чого доброго згоріти, також не можна гарячу з холодною відкривати, по тій же причині. Цікавить чи то всі такі котли, чи можна знайти якусь альтернативу.

Вперше таке чую. Ні в мене, ні в батьків, ні в свекрів такого нема, хоч у всіх нас котли різні. Це ж ужас як не зручно, під проточною водою нічого не зробиш, постійно потрібно як я розумію воду в миску чи раковину набирати, щоб добитися оптимальної температури. Давно в вас той котел? То хто вам таке сказав про гарячу воду?
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Котел

Повідомлення Кокетка » 21 лютого 2015, 15:06

взагалі-то котел не згорить, там є датчики і захист ( вискочить помилка він запікає і відключиться якби недостатній напір води чи газу був) ( у нас коли сильно вітряно і йому не хватало тяги то спрацьовував датчик контролю тяги помилка Е3, і він відключався)...
але ж то не є проблемою дати напір води?
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Котел

Повідомлення Ameli » 21 лютого 2015, 15:21

В нас старенький вайлант але ще працює.буває зависає і тиск в ньому падав, але в мене муж трохи в тому шарить то сам його чистить і дивиться що не так.ото коли виключали світло то ми обо'язково виключали котел щоб він як раптово піде струм не згорів.ну муж хоче міняти теж на вацлант але з теперішніми цінами то скоро не буде...
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: Котел

Повідомлення Галина » 21 лютого 2015, 15:33

flower, температуру можна виставити, але щоб вона була стабільна, кран треба повністю відкрутити, коли мию посуд, то та вода часом на всі сторони бризкає. А якщо скрутити щоб напір води менший був, то дуже гаряча, раз мало ошпарила руки (в мене шкіра рук дуже чутлива до сильно гарячої (холодної) води). Але свекор каже, що майстри казали що кран завжди на максимум треба відкривати, щоб котел не згорів :pardon:
В нас Ніагара ставила, 4 роки тому.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки


Повернутись до Кухонна техніка та посуд



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron