Глобальні оголошення!



Чи потрібне автокрісло?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Чи потрібне автокрісло?

Повідомлення Inna » 25 квітня 2014, 14:34

Фловер, крісло з пластмаси, а на спинці пенопласт, на підголовнику. А потім вставочка з мягкой піни. В нас таке
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Inna Офлайн


 

Re: Чи потрібне автокрісло?

Повідомлення flower » 25 квітня 2014, 21:07

Хм... ясно. Спеціально ходила наше розглядала, нема пінопласту. Пласмасовий каркас, тканина і паролон (або щось типу нього, точно не знаю).
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Чи потрібне автокрісло?

Повідомлення Ultra » 04 травня 2014, 10:16

Ще й як потрібне,з перших днів життя! (не жартую,якщо-що :smile: ) З роддому,в поліклініку на обстеження,по магазинах...мовчу вже про дальні поїздки.Добре,якщо все добре,але всякі ситуації бувають на дорогах,краще перестрахуватися,ми відповідальні за життя своїх діток! А ще,далеко не всі крісла варто купувати,зараз виробників розвелося ого-го,тільки щоб гроші заробляти...я б рекомендувала не шкодувати на якісне автокрісло фірми,що зарекомендувала себе краш-тестами. В нас перше було Рьомер,другої вікової категоріїї-Кідс Комфорт зі столиком (ну дуже зручне).
Ultra Офлайн


 

Re: Чи потрібне автокрісло?

Повідомлення Sam » 16 листопада 2014, 11:46

Автокрісло потрібне, перш за все безпека, а крім того, якщо їхати в дальні поїздки, дитині і мамі, так набагато зручніше, наш турист завжди спить розкинувшись в автокріслі і я можу нормально сидіти, а не тримати дитину на руках всю дорогу. В Європі дуже строго з перевезенням дітей, так як і з пасками безпеки, а це у нас беруть пасок, коли ДАІ бачать.
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: Чи потрібне автокрісло?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 16 листопада 2014, 13:21

Так, це спрпвді зручно, коли дитина сидить в автокріслі. Але коли дитина все одно товчеться або спить на руках, то ше те крісло збоку тільки заважає. Ну але то не привід відмовитись від нього взагалі, просто шкода, коли дитина мало в ньому сидить. В нас стандартно 15-20 хв в кріслі і все, далі на руки.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Чи потрібне автокрісло?

Повідомлення grinchukmaria » 16 лютого 2015, 19:36

Нє, не переконувала, зразу погодився, і взяли таке, як я хотіла.
Але от зараз я прошу поставити, а йому впадло, і каже, що коли будемо десь їхати- то поставимо.
Звичайно, на мілкі поїздки не ставиться, чекається до великих, але я його завтра пошлю якраз ставити)))

Найкраще- хай чоловік сам пошукає в неті про необхідність, подивиться краш-тести,т.д. А не просто твої слова.
Саме краще краш-тести. Коли ти реально бачиш, як саме кидає людиною при зіткненні. І як важливо прищібатися, і мати автокрісло.
Ми пристібнуті їздимо, навіть я на задньому сидінні, як з автокріслом. А як ні- то тримаю Лізу. Але це тримання- неправильно, звичайно.
grinchukmaria Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 5
З нами з: 16 лютого 2015, 19:32
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Чи потрібне автокрісло?

Повідомлення Marichka » 17 лютого 2015, 00:03

В нас з першою і другою дитиною в машині були з цицьою.Машина мала,то автокрісло лиш місце займає.Так що ми майже не користувались.Стоїть собі на стриху,накрите.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Чи потрібне автокрісло?

Повідомлення Vikibee » 17 лютого 2015, 11:42

В нас є два, одне звичайне велике, мала їздить стабільно, навіть не обговорюємо, коли маленька була, то як починала плакати забирала, заспокоювала, потім назад садила, з двох років вже не капризує. А малий теж в автокріслі, але люлькою, дуже зручно, спереду теж возили, там гарно кріпиться, зараз замаленька люлька для нього, то купуємо друге доросле.
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Чи потрібне автокрісло?

Повідомлення flower » 17 лютого 2015, 11:47

Я дуже за автокрісло. І Веронічка їздила у ньому від народження до року. Бо ми на місці не сиділи) А ще я як їздила на перевірки в лікарню, то в ньому її і носила, як в кошику, мені так зручно було і їй теж, але в лікарні цього не розуміли і сварилися на мене, казали, що неможна і бла бла. Але в світі і з пологового з автокріслом забирають, а в нас ще ті старі закоренілі погляди в людей. Потім після року малу почало закачувати, не важливо на задньому кріслі чи спереду (хоча спереду трохи менше) в кріслі чи на руках. Тільки доїзджали до Тернополя, як був завжди сюрприз. Мені постійно потрібно було брати з собою переодягання якесь для неї, вологі і сухі серветки та пляшку води, часто і мені діставалось. Зараз теж деколи буває але вже дуже рідко, хоч недавно був випадок в Тернополі. Ми як десь їдемо з чоловіком, то вона в мене на руках спереду сидить, на зад не садимо, хоч доця сама хоче там сидіти, тим більше в чоловіка в машині телевізор ззаду є, але мультики ще ні разу вона так і не дивилась, постійно просить. Ми як літом їхали з Косино, то хватило 5 хвилин сидіння з заду, бо вона впросила нас її там посадити, потім прийшлось зупинятися, шукати в валізі чистий одяг. Але на поїздки зі мною в машині, автокрісло незамінна річ. Я саджу її збоку біля себе в автокрісло, пристібаю ременями і так їздимо. Даїшніки зупиняли, ні слова не казали, що дитина спереду сидить, може якби була без крісла то причепились би, а так мовчали.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Чи потрібне автокрісло?

Повідомлення erinaceus » 17 лютого 2015, 12:09

flower Наскільки я знаю, зараз не заборонено ставити автокрісло спереду. Недавно дозволили, щоб мама не відволікалась назад, бо це спричиняє багато аварій.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Поперед.Далі

Повернутись до Все, що полегшує побут з дітками



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron