Глобальні оголошення!



Чого Вам бракує на форумі?

Знайомства, новини з життя країни... Балачки про те, що не ввійшло в інші розділи

Модератор: taranjka

Re: Чого Вам бракує на форумі?

Повідомлення Virchik » 13 лютого 2015, 11:52

Я теж скоріше відношусь до категорії "почитати".
Я і в реальному житті не дуже люблю багато говорити.
Зображення

Зображення
Virchik Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 446
З нами з: 30 травня 2012, 10:06
Дякував (ла): 169 раз.
Подякували: 272 раз.
Діти: доця Анастасія

Re: Чого Вам бракує на форумі?

Повідомлення Natalinda » 13 лютого 2015, 12:46

Milichka написав:не згідна. я по житті більше спостерігач, ніж " а поговаріть" - так і на форумі.

так у тебе 973 повідомлення :wink:
а тут таке :crazy: :ha:
taranjka написав:в мене колись був випадок, гуляла з малою в центрі і вона почала гратися з маленьким хлопчиком. ну і до мене підійшла його мама, каже шо мене впізнала Таранька з форуму. ви мене не знаєте, бо я тільки читаю. і почала шось розпитувати - як там справи в тої то і ше в тої (називає всякі ніки), бо в неї зараз нету нема і не знає шо в кого новенького отакі пироги
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Чого Вам бракує на форумі?

Повідомлення Natalinda » 13 лютого 2015, 12:47

Virchik написав:Я теж скоріше відношусь до категорії "почитати".

Virchik так тре щоб категорії "почитати" було що читати :wink:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Чого Вам бракує на форумі?

Повідомлення Natalinda » 13 лютого 2015, 12:48

Я часом навіть боюся дивитися під свій профіль :crazy: :ha:
Часом здається що вже все переговореноі переписано, аел все одно ще щось чи спитати треба, чи відповісти))))
А якби ще ПП окремо рахувалися :impossible: :ha:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Чого Вам бракує на форумі?

Повідомлення Milichka » 13 лютого 2015, 13:01

Natalinda написав:так у тебе 973 повідомлення


ну так, дата реєстрації
Пон, 25 січня 2010)))))) - не так вже й багато за 5 років))))

Тим більше порівнюючи з твоїми Повідомлень: 11461))))).


Все одно форум наш :love:
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Чого Вам бракує на форумі?

Повідомлення Гість » 14 лютого 2015, 00:28

Вже прочитала. давайте щось пишіть а то вже по другому разу читаю.
Гість Офлайн


 

Re: Чого Вам бракує на форумі?

Повідомлення Ameli » 14 лютого 2015, 20:26

Milichka написав:
Ameli написав:Ну от просто читати то хитродупо...


не згідна. я по житті більше спостерігач, ніж " а поговаріть" - так і на форумі. Але коли комусь потрібна допомога - то завжди рада в пп чи в темі. І форум вважаю своїм, рідним, не дивлячись на те , що в основному я тут читач.

Крім того, всякі гострі дискусії у мене заберають дуууже багато душевних сил - тому стараюсь не встрягати, хоча інколи " бес путає"))))..



Вибачайте, якщо вас образила. я люблю говорити, люблю проаналізувати свою ситуацію. ну але якщо всі будемо читати лише то так не цікаво і скоро не буде нічого нового для читання. так що треба і писати і вам дуже дякую що ви пишете. меньше - більше але ж у вас за стільки років не 10 повідомлень :wink: то таки трошки і любите поговорити.
а за дискусії то я і сама не пишу туди бо немаю ні сил ні бажання. то для мене за дуже важко і мораль і психологічно.
Пишіть, читайте головне будьте з нами. :love:
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: Чого Вам бракує на форумі?

Повідомлення TYulia » 15 лютого 2015, 13:22

Зараз певно дійсно трохи інший час чи що. Суджу навіть по свому Контакту. Крім щоденних оновлень від СПешників, мало що хто виставляє. І це при тому, що то в мене різного віку люди від 10 до 40 років.
А на рахунок форуму, то я б порадила трохи більше реклами, почати з Школи Материнства, ЖК, дит. Поліклінік. Може і які писаки добавились.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Чого Вам бракує на форумі?

Повідомлення nadusha » 18 лютого 2015, 22:04

Форум для мене в часи декрету був подружкою, порадницею, розрадою, довідкою, часом магазином. Місцем, де висловлюються дуже різні люди, де має право на існування кожна думка. Місцем, де майстрині творять рукотворні дива, які надихають. Місце, де можна розраховувати на пораду-розраду, знайти слова для душі, натхнення для самовдосконалення. Я дуже-дуже вас всіх люблю, дуже багато корисного почерпнула для себе і черпаю зараз по трохи. Мабуть з виходом на роботу і з виростанням дітей вже не настільки часто тут буваю, але пам'ятаю, згадую, заходжу час від часу. Для новоспеченої мами, яка шукає порад, інформації - це найкраще в Інтернеті місце!!! Я дуже багатьом знайомим розповідала про нас, давала посилання, щодо конкретних питань, на які тут є багато відповідей.
Думаю, що "Сімейка" - це як сім'я, в якій діти виростають, вирушають в життя, але завжди повертаються, хтось частіше, хтось рідше... Тут відбувається постійне поповнення і оновлення.
На рахунок побажання щось вдосконалити, то мені було б цікаво читати повчальні історії про сімейні стосунки, поради щодо виховання старших дітей, організацію відпочинку. Про типи сімей, батьків, дідусів, бабусів і особливості виховання дітей в різних сім'ях.
Зараз менше пишу через те, що залишається мало часу після роботи, домашніх обов'язків, спілкування, відпочинку. Читаю вас регулярно. кардинально міняти щось не бачу сенсу, ви класні, такі,як є! :kiss:
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Чого Вам бракує на форумі?

Повідомлення nelly » 13 березня 2017, 20:07

Ну що пора піднімати тeму? Можe який конкурс вeсняний, чи що? Давайтe прокилатися разом з природою :love:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Поперед.Далі

Повернутись до Суцільні балачки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron