Глобальні оголошення!



Марафон "Люблячі серця". Оголошення переможців

Наші конкурси, голосування, визначення переможців

Re: Марафон "Люблячі серця"

Повідомлення Поштарик » 03 лютого 2015, 02:04

Завдання 3. Подяка

Погодьтесь, ми не завжди дякуємо людям за їхні хороші вчинки та доброту до нас. Буває, ми не відразу це помічаємо, інколи ми просто не встигаємо це зробити або ж відкладаємо на потім. Давайте пригадаємо когось, хто у свій час зробив нам щось дуже добре й хороше, а ми так і не віддячили йому. Можливо, це був шкільний вчитель, лікар, сусідка, хтось із давніх знайомих чи теперішніх, близьких людей чи не дуже. Пригадайте, кому б ви хотіли подякувати і за що, і зробіть цій людині добро або якусь приємність у відповідь.
Зображення

Щоб отримати повну кількість балів, звіт про виконане завдання необхідно викласти до 05.02 включно. За пізніше виконане завдання буде нарахована половина балів. Також можна продовжувати виконувати 1 та 2 завдання і викладати свої звіти в темі, за них учасникам буде нараховуватись половина балів.

Нагадуємо, що приєднуватись до марафону можна будь-коли, і виконувати всі завдання необов'язково, а можна лише ті, які вам більше до душі.
Зображення
Поштарик Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 659
З нами з: 16 квітня 2010, 10:50
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 30 раз.
Подякували: 5760 раз.
Діти: Всі учасники форуму))))

Re: Марафон "Люблячі серця". Завдання №3 - Подяка

Повідомлення Мамуся) » 03 лютого 2015, 22:42

ОООООООООО!!!!!!!!!!!!!!! Це така класнюча ідея!!!!! Дуже хочу до вас підключитися!!!!! Ви всі такі молодці!!! :yes: :clapping: :():
[color=#40FF00]Не виховуйте дітей, все одно вони будуть схожі на вас) Виховуйте себе!!![/color]
Мамуся) Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 14
З нами з: 13 грудня 2014, 10:48
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 19 раз.
Подякували: 2 раз.
Діти: Саша, 7р) Настя, 4р)

Re: Марафон "Люблячі серця". Завдання №3 - Подяка

Повідомлення Ameli » 05 лютого 2015, 15:24

Зображення
В мене Величезна подяка до всіх форумчан такого класного форуму Сімейка.!!! :rose: :rose: :rose:
Дуже Вас всіх люблю, дуже чекаю на ваші листи і вашу увагу, дуже мені подобається тут просто бути разом з вами і вашими проблемами і радощами!!!! :dance:
Дякую, що прийняли мене у свою Мега- Суперську- Родину. З Вами мені спокійніше, з вами в мене кожний день нова подія, або новий лист я потрібна! А це дуже багато Вартує. Подяка написана то маленька краплинка що саме я хочу вам передати, просто в мене така до вас всеохоплююча любов, що я б вам не лише квіти і бутилки а і й увагу і пораду, так хочеться вам всім допомогти, розумію що то нереально але якщо я вам пишу листа і він вам не подобається не ображайтеся я хотіла як Найкраще :():. Гарного вам всім дня, позитивних думок, чарівних посмішок і доброти в душі і серці. будьмо разом в цей нелегкий час, підтримаймо одне-одного адже це так важливо. Не соромтися показувати свої почуття і дарувати добро і казку. :+++:
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: Марафон "Люблячі серця". Завдання №3 - Подяка

Повідомлення Поштарик » 06 лютого 2015, 01:06

Завдання №4. Найрідніші

Ми, безсумнівно, дуже любимо своїх найближчих, найкоханіших, найдорожчих чоловіків, діток, батьків та інших близьких нам людей. Та, часто, забуваємо їм нагадувати про те, якими дорогими вони нам є, і як сильно ми їх цінуємо. Тож давайте порадуємо наших найрідніших, зробимо для них те, чого вони так давно хочуть, про що мріють, і, можливо, навіть натякають нам на це. Зготуйте для чоловіка його улюблену страву, на яку ви рідко знаходите час, пограйтесь з дітками у гру, про яку вони давно просять, купіть своїй мамі гаманець на заміну старого й порваного (хоч вона й каже, що він ще послужить). Покажіть своїм близьким, як ви про них турбуєтесь. І тільки ви знаєте, як це найкраще зробити.
Звіт про виконане завдання необхідно викласти до 08.02 включно, можна й пізніше, але тоді буде нарахована лише половина балів.
Зображення

Щоб отримати повну кількість балів, звіт про виконане завдання необхідно викласти до 08.02 включно. За пізніше виконане завдання буде нарахована половина балів. Також можна продовжувати виконувати 1, 2 та 3 завдання і викладати свої звіти в темі, за них учасникам буде нараховуватись половина балів.

Нагадуємо, що приєднуватись до марафону можна будь-коли, і виконувати всі завдання необов'язково, а можна лише ті, які вам більше до душі.
Зображення
Поштарик Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 659
З нами з: 16 квітня 2010, 10:50
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 30 раз.
Подякували: 5760 раз.
Діти: Всі учасники форуму))))

Re: Марафон "Люблячі серця". Завдання №4 - Найрідніші

Повідомлення TaniaPicaSSo » 08 лютого 2015, 15:02

Моє завдання #4. Як ви вже знаєте, наша сім'я в лікарні. І я вже другий день годую свого найріднішого з ложки, бо як раз так попадає, що коли обід, він капається. То так важко годувати когось лежачого, але ми жартуємо, що такі навички можуть на старості пригодитись :hi: Може то і не смішно, але в нас в сім'ї чорний гумор інколи присутній ::Р:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Марафон "Люблячі серця". Завдання №4 - Найрідніші

Повідомлення ksenja » 08 лютого 2015, 19:28

Завдання №4. А я вчора присвятила цілий день своїм дітям(вперше за 2 тижні,бо мала сесію).Ото ми гарно повеселилися - і на санках возилися,і снігом кидалися і разом читали та дивилися мультики.І нехай хто що говорить,що тяжко з трьома дітьми, а я впевнена,що я найщасливіша!!! :dance:
ksenja Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 159
З нами з: 04 грудня 2010, 14:19
Звідки: Тернопіль - Херсон
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 236 раз.
Подякували: 276 раз.
Діти: три донечки

Re: Марафон "Люблячі серця". Завдання №4 - Найрідніші

Повідомлення ksenja » 08 лютого 2015, 19:47

Завдання 3.Я хочу подякувати всім тим людям,які допомагають і підтримують,особливо своїм батькам - що б не було,як би не складалися обставини - вони завжди мене розуміють :rose: А ще - своєму чоловікові і дітям,завдяки їхній підтримці я можу займатися тим,що мені подобається.Вони мої критики і натхненники. :kiss:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

А ще дякую тим діткам ,що долучаються до всеукраїнської акції "З Україною в серці творимо дива" роблячи ангеликів для наших воїнів.Ви величезні молодці :clapping: і ваша праця дуже потрібна!(особливо в теперішній нелегкий час)
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
.
І своїй сестричці Анюті(якій лише 9рочків),яка плете браслетики зі стрічок для солдатів - також велике дякую! :():
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
ksenja Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 159
З нами з: 04 грудня 2010, 14:19
Звідки: Тернопіль - Херсон
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 236 раз.
Подякували: 276 раз.
Діти: три донечки

Re: Марафон "Люблячі серця". Завдання №4 - Найрідніші

Повідомлення Ameli » 09 лютого 2015, 16:09

Зображення
Завдання №4
Мамі на день Ангела.
Якщо говорити між нами,
То все починається з мами.
І казочка перша у світі,
І сонячна подорож в літо.
Найперші легенькі сніжинки
І сяюче диво - ялинка.
Від мами - і літери, й слово,
І зроблена разом обнова...
Якщо говорити між нами,
То все починається з мами.
М. Пономаренко
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: Марафон "Люблячі серця". Завдання №4 - Найрідніші

Повідомлення Поштарик » 10 лютого 2015, 12:04

Завдання №5. Для себе коханих

Мама, дружина, донька, сестра – ми виконуємо з вами багато соціальних ролей та багато про кого турбуємось. Дуже приємно, коли наші близькі теж не забувають робити щось для нас у відповідь. Однак, не треба забувати, що ми й самі можемо робити собі подарунки, радувати себе і дивувати. Згадайте, як давно ви робили щось виключно для себе? Скільки часу ви вже відкладаєте похід у театр, сеанс на масаж чи похід з подружкою на каву? Інколи досить прості дрібнички можуть підняти нам настрій і, тим самим, дати нам сили і натхнення любити, творити, розвиватись і рухатись далі. Врятуйте себе від рутини, і зробіть щось приємне для себе.
Зображення
Звіт про виконане завдання необхідно викласти в темі до 12.02 включно. Також до 12.02 можна продовжувати виконувати всі попередні завдання.
Зображення
Поштарик Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 659
З нами з: 16 квітня 2010, 10:50
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 30 раз.
Подякували: 5760 раз.
Діти: Всі учасники форуму))))

Re: Марафон "Люблячі серця". Завдання №5 - Для себе коханих

Повідомлення ksenja » 12 лютого 2015, 20:29

Ну що ж,половину сьогоднішнього дня присвятила собі :***: - постриглась,пофарбувала брови,
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
придбала собі плаття від Оксани Бачинської(там гарний розпродаж зараз) :dance: .На завтра записалась до стоматолога на гігієнічну чистку - хочу мати ще й красиву усмішку :pardon: :hi: І до Дня Валентина буду готова(правда мій валентинчик побачить то все аж на наступний тиждень :dreams: ).
ksenja Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 159
З нами з: 04 грудня 2010, 14:19
Звідки: Тернопіль - Херсон
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 236 раз.
Подякували: 276 раз.
Діти: три донечки

Поперед.Далі

Повернутись до Конкурси



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron