Глобальні оголошення!



Чи співаєте ви колядки?

Модератор: Сяна

Чи співаєте ви колядки?

Повідомлення Natalinda » 13 січня 2015, 03:08

Дуже мені подобається традиція співати за всятковим столом колядки та щедрівки. Вдома в мене такого не було з певних причин, а от в бабці памятаю часом співали. І зараз співають, дідусь ходить в церковний хор, та й взагалі любить співати. МИ цього року як їхали в село то майже всю дорогу втрьох співали Нову радість) щоб Юра краще слова запамятав, бо мав бабці колядувати. То якось мені було навіть краще якби просто слухали колядки через магнітофон.
А чи співаєте колядки ви?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Чи співаєте ви колядки?

Повідомлення Vanilochka » 13 січня 2015, 12:16

За мого дитинства, пригадую, що вмикали касети і трохи ще самі колядували, от у чоловіка вдома минулого року то колядували за столом. А цьогоріч наша мацьопа неспала близько опівночі і ми з чоловіком для нього колядували і він собі тішився!!!!!! ось таке в нас було Різдво
Зображення
Vanilochka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 142
З нами з: 10 вересня 2014, 21:17
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 60 раз.
Подякували: 59 раз.
Діти: Остапчик (16.10.14р.)

Re: Чи співаєте ви колядки?

Повідомлення Русік » 13 січня 2015, 13:42

В сім"ї чоловіка колядують обов"язково - гарно, на 3 голоси. В них навіть є певний порядок колядок, як вони співають щороку. Але вони музиканти. Я тихенько мугикаю біля них)
Внуків також просять співати з ними. То старша внучка (моя племінниця, 13 років) знає всі колядки, і не стидається їх співати (як часом сучасні діти).
Мій старший теж більшість знає і співає з ними, або вдома з татом, а найчастіше в машині, як немає що робити.
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Чи співаєте ви колядки?

Повідомлення Галина » 13 січня 2015, 14:38

З дитинства пам’ятаю як колядували в селі за столом на Святіечір, Різдво, Василя. Так гарно було. В чоловіковій родині ніхто не колядує. Колядки знають, але не колядують ніколи. :sad: В мене чоловік і не дуже знає, бо не чув. Коли вперше поїхали до моєї бабусі, то він був дуже здивований, що за столом лунають колядки.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Чи співаєте ви колядки?

Повідомлення nelly » 13 січня 2015, 19:16

хотіла якраз похвалитися як колядувала на Різдво, а Наталя вже й думки прочитала ::Р:
В мене вдома ніколи не колядували та якось з пісною вечерею не сильно заморачувалися що було те і їли :confused:
В чоловіка сімї вечеря пісна але теж просто сиділи і їли, а мені їсти не дай дай поспівати :hi:
Минулого року я щось пробувала питати чи знаєте ту чи ту колядку то якось всі морознулися і нічого не вийшло( вечеряємо завжди батьки чоловік з сімєю та його сестра з сімєю) то Нову радість простогнали та й розішлися.
То цього року я скачала з нету слова, чоловік роздрукував і вже не було куди діватися :crazy: Хлопи троха співали троха встидалися, а мені якось так було кльово по Різдвяному що аж дух розпирало. А ще Маргаритка вивчила В Вифлиємі днесь Марія і заколядувала діду то вони були в шоці що не Нова Радість стала :hi:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Чи співаєте ви колядки?

Повідомлення irinka » 15 січня 2015, 13:10

В нас традиція-ми завжди колядували за святковим столом. Ще з дитинства памятаю, так закінчувалась кожна свята вечеря. :yes:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Чи співаєте ви колядки?

Повідомлення droksanka » 16 січня 2015, 02:34

А для мене немає ні Свят-вечора, ні Різдва без коляди! Ми з сестрами ще з дитинства колядували і вдома за столом, і всі 3 дні Різвяних свят як не з вертепом ходили, то просто колядувати до родичів,знайомих і не дуже :wink: А 18.01 обов"язково щедрували. Навіть цього року на 9-му місяці не витримала і загітувала чоловіка: пішли поколядували до кількох сусідів на Різдво - і зразу настрій святковий :dance:
Зображення
droksanka Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 79
З нами з: 30 травня 2013, 22:43
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 93 раз.
Подякували: 38 раз.
Діти: Макарій-Іван, Антоній-Іван

Re: Чи співаєте ви колядки?

Повідомлення Marichka » 08 січня 2018, 23:36

В когось з6ереглося,що6 вдома колядувати?
Ми святу вечерю завжди починаємо з молитви і колядки.
А так-то вдома мало цього року колядували самі.
До моїх 6атьків поїхали-то заколядували їм.Поїли.Тоді я включала з юту6у плюсовки-діти їх переспівували голосніше,дістали азарту.Ще їм перед тим купила дзвіночки маленькі.
Дідусь і 6а6уся 6ули по осо6ливому щасливі. :aplo:
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Чи співаєте ви колядки?

Повідомлення nadusha » 09 січня 2018, 00:25

В нас цього року по одній коляді в гостях. До нас приходили гості, то так гарно заколядували і завіншували :yes:
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Чи співаєте ви колядки?

Повідомлення Sms » 09 січня 2018, 02:21

Мала сьогодні вперше колядувала. В садочку вивчили 3 колядки, мали дзвіночка. Пройшлися по хресним, друзям )))) Мала в захваті
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Далі

Повернутись до Новорічно-різдвяні свята



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість