найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Шкільні зошити

14 січня 2015, 10:55

Дівчатка, чиї дітки уже школярі та школярочки.
Підкажуть які зошити в молодшій школі найходовіші?
Кількість сторінок? Лінійка чи кліточка, чи однаково?

Re: Шкільні зошити

14 січня 2015, 11:11

В нас найходовіші то в косу. в клітинку меньше. а сторінок то навіть не скажу...та стандартно як для таких зошитів. після зошитів тренажерів то зошитів йде багато бо в нас з письмом проблеми то навіть не можу порахувати скільки моя писака списала. :ha:

Re: Шкільні зошити

14 січня 2015, 11:16

Ameli а стандартно то хоч приблизно? 12, 24, 36 сторінок
Незнаєш в косу мають писати до кінця першого класу, чи з другого семестру переходять на лінійку звичайну :rose:

Re: Шкільні зошити

14 січня 2015, 11:17

В нас приблизно однаково йшло що в косу, що в клітинку. Скільки сторінок ще залежить від вчителя. Наша вчителька казала тільки на 12 аркушів. У другому класі теж 12 максимум 18 арк. Але в нашої і вимоги до зошитів конкретні: має бути багато лінійок для підпису, ті лінійки тільки на білому фоні і без рамочок (ну але в нас школа має довгу назву, то треба щоб вмістилося). Головне щоб були чіткі лінії в зошиті, бо я спочатку в середину не заглядала, а вже вдома придивилася, що лінійки розмиті і не чіткі.
В мене більше ніж по 10шт тих зошитів пішло у 1-му класі. В 2-му то тільки за перший семестр пішло по 15-18 зошитів.

Re: Шкільні зошити

14 січня 2015, 11:18

на 12 ст. та чесне слово не знаю коли перейдуть на лінійку просту..напевне ще не скоро.

Re: Шкільні зошити

14 січня 2015, 11:19

Natalinda,нам вчителька казала що в широку аж у 3-му класі будуть писати. Моя вдома пише часом в широку, то букви на весь рядочок :crazy: вони ще мусять виробити руку добре перед тим як писати в широку.

Re: Шкільні зошити

14 січня 2015, 11:53

В нас такі вимоги до зошитів: неглянцевий папір (не яскраво білий, а молочний), 12 аркушів, обкладинка без малюнків, щоб діти не відволікались.
В косу лінійку зазвичай більше йде хоча би тому, що першачки, як правило, пишуть велики розтягнутими буквами, то на лінійку в мого Миколи влазить раптом 3 слова.
На більшість предметів ще є друковані зошити - і природознавство, і основи здоров"я і т.п. Але зошити в клітинку все одно на ці предмети заводяться.

Re: Шкільні зошити

14 січня 2015, 13:19

мамусі, пишіть ще будь-ласка які зошити по якості кращі. (виробник). бо я недавно купила своїм 2 зошити в клітинку (для домашньої писанини, бо ми ще не школярі) то все перебивається на другий бік. :impossible:

Re: Шкільні зошити

14 січня 2015, 13:37

Як на мене то найкращі від школярика.

Re: Шкільні зошити

14 січня 2015, 15:31

ГалинаЩо в вас за школа,якщо не секрет?
Відповісти