Глобальні оголошення!



Не набирає вагу, висить на груді

Не набирає вагу, висить на груді

Повідомлення Христина » 10 січня 2015, 00:17

Доброго дня!
- 2,5 місяці
- весь день "висить" на груді, робимо перерву максимум на 20 хв або коли йдемо гуляти
- 3 рази з яких 1 раз десь з 4 год висить 2 год на груді
- пустишку не даю, не допоюю, догодовую сумішшю 1-2 рази в день системою SNS Medela
- в 1 місяць робила тест на мокрі пеленки- 12 раз було ввечері, зараз також пісяє багато!
Починаючи з перших днів мала зависала весь день на груді...поїсть- сама відпустить сосок- 5хв і знов шукає цицю, плаче! А так як я годую її по вимозі то я їй в цьому не відмовляла! В 1 місяць ми зважились і виявилось шо ми набрали тільки 240 грам! ( народилась 3100, виписували - 2860, в 1 міс-3070)! Всі педіатри до яких ми звертались сказали обовязково догодовувати а деякі сказали взагалі забутися про ГВ і повністю перейти на ШВ! Були також і версії шо мала не добирається до заднього молока, груди в мене тугі, після 2 год гуляння або вночі груди кам'яні ли! Ми звернулись до консультанта по ГВ- сказала що все таки прикладання не ідеальне і що напевно проблема в цьому ну або цн пов'язано зі стресами у дитини (гості, купання в крузі, прогулянки)! Пройшов ще один місяць але ситуація ніяк не змінилась! В 2 міс ми важили 3750 - виходить шо ми за 2 міс набрали 900г! Стараюся змінити прикладання- не виходить! Догодовую 1-2 рази вдень! Після суміші дитина всеодно не спить хібашо йдем гуляти то може спати і 4 год поки її не збудиш! Але я стараюсь максимум до 2 год будити! Я розумію що напевно вона спить біля циці і що це нормально до 3 міс така поведінка біля грудей але чому тоді такий недобір у вазі! Іванна зі школи материнства сказала що якшо дитина пісяє і какає нормально то набір ваги не має значення! Робили тест на мокрі пеленки 12 раз було вже ввечері, какає 3-4 рази вдень! За весь період вже 1 раз пропадало молоко на 3 дня, лікарка сказала що це через те що мала не добирається до заднього молока- воно забиває грудь і молоко типу перегорЯє тому і пропадає! Версій кучу і це найгірше бо я вже не знаю що думати! Допоможіть будь-ласка! Скажіть чи є сенс догодовувати? Розумію що основна проблема з прокладанням але все таки дитина пісяє і какає як потрібно! Буду дуже вдячна вам за допомогу!)
Христина Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 2
З нами з: 25 грудня 2014, 13:06
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: дівчинка

Re: Не набирає вагу, висить на груді

Повідомлення droksanka » 10 січня 2015, 02:32

Зверніться до Dashko. Вона добре косультує. Чи тест на мокрі пеленки робили без суміші? Дуже важливо попрацювти над прикладанням. якщо потрібно догодовувати, то краще дрібними порціями частіше,ніж багато за 1 раз. Тоді лактація не пригнічується. Але з того, що ви написали, то не виглядає щоб вам справді бракувало молока. Ми брали на прокат вагу і важили дитину. коли бачиш динаміку, тоді легше психологічно. Але це не всім допомагає. і ще: чи дитина зригує після годування? мені дуже допомагало носити в слінгу: 100% прибувало молоко. Чим більше по можливості розслаблятися (аутотренінг). Якщо хтось може допомогти по господарству, то нехай допомагає! А малятко через деякий час, якщо зберегти лактацію, буде присмоктуватися як п"явочка і висмоктувати не лише переднє і заднє молоко, але і найзадніше :wink: Головне для мамаи - бути на розслабоні, тоді і дитині легше.
Вибачайте, що трохи набір речень, але сама багато пережила з цим ГВ. але не жалію. Тепер ледве відлучила, на 8-му місяці 2-ї вагітності :ha:
Зображення
droksanka Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 79
З нами з: 30 травня 2013, 22:43
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 93 раз.
Подякували: 38 раз.
Діти: Макарій-Іван, Антоній-Іван

Re: Не набирає вагу, висить на груді

Повідомлення Поштарик » 10 січня 2015, 12:12

Повідомлення Модератора М
droksanka цей розділ консультативний, і консультантом є саме Dashko. Згідно правил форуму у цьому розділі може відповідати лише консультант :rose: для спілкування форумчан є інші розіли, де можуть обговорюватися такі ж теми :rose:
Зображення
Поштарик Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 659
З нами з: 16 квітня 2010, 10:50
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 30 раз.
Подякували: 5760 раз.
Діти: Всі учасники форуму))))

Re: Не набирає вагу, висить на груді

Повідомлення droksanka » 10 січня 2015, 23:26

Вибачте, будь ласка :pardon: ! Я не навмисне :=): Надалі буду уважніша :wink:
Зображення
droksanka Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 79
З нами з: 30 травня 2013, 22:43
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 93 раз.
Подякували: 38 раз.
Діти: Макарій-Іван, Антоній-Іван

Re: Не набирає вагу, висить на груді

Повідомлення Dashko » 12 січня 2015, 11:29

Христина, доброго дня!

Дякую за питання і детальну розповідь!

Ви - молодець, попри всі складнощі все робите дуже добре!
Давайте розбиратися в ситуації.

По яких ознаках зрозуміло, що прикладання не правильне?
Як чергуєте груди?
Який об'єм суміші даєте за день?
Скільки часу дитина вдень в підгузниках?
Які були пологи? Були якісь ускладнення? (Хоча б в двох словах)
Чи турбує ще щось?
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Не набирає вагу, висить на груді

Повідомлення Христина » 13 січня 2015, 00:06

Ну в першу чергу шо на одній груді тріщини не заживають ще з перших днів , деколи навіть ще більші робляться! По-друге вона дуже часто "чвакає"! Невивернуті губки і вона дуже мало відкриває свій ротик, дуже рідко буває шо ротик дійсно широко розкритий!
Десь 2 місяці то годувала одна грудь кожні 2-2,5 год... Їй хватало, вона спокійно і безперервно смоктала ті 2 год! Зараз приходиться міняти дуже часто... Даю одну грудь максимум 2 рази іто вона нервується і вивертається, я трошки заставляю її і коли є прилив то вона спокійно смокче потім знов починається істерика і тоді я даю іншу грудь! Виходить десь 1 грудь - 40 хв! Взагалі в нас зараз шось таке почалось шо вона нервується вивертається біля грудей після 15-20 хв годування! Я тримаюсь до останнього але деколи приходиться дати трошки суміші шоб вона заспокоїлась!
За день десь 50-70мл!
Стараюсь побільше знімати памперс але це буває не так часто!
Було планове кесарське бо мала сиділа сідничками! В перший день лежала окремо від малої але мені Її пару раз приносили хоча є підозра шо там ще давали суміш!
А так в загальному то турбує недобір ваги, те що дитина весь день висить на груді і не спить(хоча знаю що така поведінка допустима до 3х місяців) ну і останнім часом те що вона неспокійно себе веде біля грудей!
Христина Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 2
З нами з: 25 грудня 2014, 13:06
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: дівчинка

Re: Не набирає вагу, висить на груді

Повідомлення Dashko » 14 січня 2015, 23:27

Думаю, багато ускладнень (якщо не всі) зникнуть, як тільки ви навчитеся правильно прикладати дитину. Я так розумію, що ви стосовно правильного прикладання багато самі читали-дивилися, тому не буду тут повторюватися. Варто, щоб ви це все побачили вживу. Пишу в пп.

Паралельно раджу поексперементувати (хоча б тиждень для початку) із невикористанням підгузників. Це не так страшно, як здається, а дитина буде набагато спокійніша. :yes:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)


Повернутись до Консультант з грудного годування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей