Глобальні оголошення!



У світі пропагують штучне вигодовування?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: У світі пропагують штучне вигодовування?

Повідомлення ІРЦЯ » 02 січня 2015, 02:42

гра з вогнем я прекрасно розумію що за всі своі рішення відповідаю лише я ,але хочеться достукатись до дівчат , що іноді ГВ буває не можливим або якийсь певний період часу( так як в мене) або взагалі і ніколи
А причин я не шукала щоб не годувати, і мене просто боліла нога Як ви пишете.
проблеми були повірте посерйозніше,і бавитись легкими препаратами які дозволені приГВ в мене не було часу бо це могло зіграти не на мою користь ( в ліках розбираюсь,бо по професіі провізор) Моє ГВ після лікування було успішно відновлене,але справа в тому що ті, хто годував грудьми не розуміють і розуміти не хочуть тих мамочок чиі діти виросли/ростуть на ШВ тим, більше пишуть що вони свідомо шкодять здоров'ю своєі дитини
Це абсурд..

Виходить хто годує грудьми,той білий і пухнастий, а хто на ШВ тому роги вчіпити ((( бо він калічить свою дитину
Золотое правило жизни: не переживай из-за того, чего ты не в силах изменить, прими ситуацию такой, какая она есть. Ведь мы не пытаемся изменить погоду, а просто одеваемся по погоде.
ІРЦЯ Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 317
З нами з: 10 червня 2013, 16:24
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 430 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: Два синочки 5р. і 1р.

Re: У світі пропагують штучне вигодовування?

Повідомлення гра з вогнем » 02 січня 2015, 02:52

мені зараз здається, що полярність "чорне-біле" притаманна саме вашим дописам

я в свому дописі говорила про те, що люди, які хочуть зберегти гв шукають для цього шляхи, от ви пишете сціджувалися, а потім відновили гв - чим не спосб зберегти гв

а про вашу хоробу, "повірте - не повірте", звучить дивно, не пишучи діагнозу.
всі ми хворіємо, хтось більше, хтось менше, хвороба часто не є виправданням з припинення гв, я рада, що ви на свом прикладі довели, що відновити годування після хвороби можливо.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: У світі пропагують штучне вигодовування?

Повідомлення ІРЦЯ » 02 січня 2015, 03:22

Я вього лиш своєю історією,хотіла показати, що не завжди ГВ можливе
І ті хто годує дитину сумішшю, свідомо того не бажаючи то не травить іі а просто виходить з даноі конкретноі ситуаціі.


Тобто жінка будучи свідомою мамою наприклад приймає ліки ,які не сумісні з ГВ не продовжує годувати дитину своім молоком- бо це природньо, а годує сумішами( чи дом.молоком) бо так,на даний момент краще і якоюсь мірою безпечніше для дитини. Так само як жінка яка привела на світ дитину шляхом КР, не є поганою мамою,бо не народила природньо, а виходила з того чи не загрожуватиме нічого життю іі дитини.
Думаю кожна нормальна мама так робить.

: І про діагоз- Защемлення та запалення сідничного нерва :wink:
Золотое правило жизни: не переживай из-за того, чего ты не в силах изменить, прими ситуацию такой, какая она есть. Ведь мы не пытаемся изменить погоду, а просто одеваемся по погоде.
ІРЦЯ Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 317
З нами з: 10 червня 2013, 16:24
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 430 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: Два синочки 5р. і 1р.

Re: У світі пропагують штучне вигодовування?

Повідомлення pan_kotskyy » 02 січня 2015, 11:10

ІРЦЯ написав:І ті хто годує дитину сумішшю, свідомо того не бажаючи то не травить іі а просто виходить з даноі конкретноі ситуаціі.
Тобто жінка будучи свідомою мамою наприклад приймає ліки ,які не сумісні з ГВ не продовжує годувати дитину своім молоком- бо це природньо, а годує сумішами( чи дом.молоком) бо так,на даний момент краще і якоюсь мірою безпечніше для дитини.

Бачу з практики (спілкування з багатьма різними мамами), що ось саме ситуацій, коли ГВ реально неможливо або маломожливо насправді дуже мало.
Знаю матусю, яка дуже хотіла годувати, але їй в роддомі сказали, що в неї туберкульоз і забрали дитину і поки виявили, що то помилка!!!! час пішов, налагодити ГВ вона вже не змогла. А є випадки коли мама ще вагітною в роддом везе з собою пляшечки і суміші, для чого?, щоб бути підготовленою і о чудо, в 2 місяці молоко пропадає якось так несподівано, вона ж лишень підгодовувала сумішами, а молоко сама пила через силу. А є випадок коли мамуня годує грудьми ТІЛЬКИ тому, що суміші купувати дорого (ну хоч так... бо якби суміші були по 5 копійок, то годувала б ними). А недавно тітка подзвонила і розповіла, що ховали маленьку диитнку, яка не сприймала жодної суміші і її годували через капельницю, грудьми її ніхто не годував і не знаю в чому була причина, хоч тепер це вже і не важливо.
Так, суміші напевно краще аніж коровяче чи козяче молоко... реклама-зомбоящик-гарна упаковочка - подібним чином суміші стали прекрасним замінником найціннішого.
Принамі мені це виглядає - найкращим замінником яблука є комплекс вітамінів такий-то!
Ще до слова, моя прекрасна подруга годувала малих сумішами, від того вона не перестала бути моєю, ну не вдалось мені її переконати.
Я до чого: випадків коли суміш дійсно необхідна мізер, а їх пхають всюди де тільки трохи десь щось не так.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: У світі пропагують штучне вигодовування?

Повідомлення Sms » 02 січня 2015, 12:01

Дійсно, випадків, коли ГВ справді неможливе мінімум. Однак, з власного досвіду скажу, що тут ще питання в маминому характері та обставинах. В нас було і ГВ , і ШВ. Я справді дуже хотіла годувати, однак низка обставин перемогла і я здалася. Бо 2 тиждні сама з малою фактично без сну, це був край для моєї психіки! Мала висіла на грудях 24 години на добу. Я спала по 2-3 години. А ще післяродова депресія. А за 2 тиждні мала захлиснулась рвотою і ми попали в реанімацію. Там дитина проспала 12 годин поспіль, а груди стали камяні. Привіт лактостаз. Я відчувала себе безпомічною. Температура 40, дитина в реанімації. Цідили мене 2 рази на день. Молоко так і прибувало. Ми годувались вночі з грудей, зранку груди, вдень суміш, на ніч і на сон груди. Я не можу сказати, що моя дитина хвороблива чи хвора. Однак, прокручуючи ситуацію назад, я б напевно, ще трошки потерпіла і поборолась ще за ГВ. Однак, тоді, після 2 тижднів неспання, я здалась. Не можу сказати, що шкодую, просто при другому шансі бути мамою, буду боротись за ГВ до останнього.

Завершили ми ГВ в рік. Попали в лікарню з бронхітом. Я не їла нічого 3 дні. Нервувалась. ГВ рятувало малу від зневоднення. Однак, в один день воно просто пропало. Закінчення пройшло безболісно. До 2 років догодовувались сумішшю. В 2 роки забрали і пляшечку. Теж проблем не виникло. Дитина в мене розуміюча :hi:

Як висновок, за ГВ треба боротися. Гарні картинки з мамами, які з посмішкою годують маля в перші дні народження - це майже анріал. Невірно початково нам закладають у свідомість щастя годування. Мами мають бути готові і до недоспаних ночей, і до тріщин, і до лактостазів.
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: У світі пропагують штучне вигодовування?

Повідомлення Natalinda » 02 січня 2015, 12:06

pan_kotskyy А я от не погоджуся ::Р: З мого досвіду - то таки дуже багато зараз навпакти грудьми годують. Принаймні я на сумішах знаю дуже мало діток ::Р:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: У світі пропагують штучне вигодовування?

Повідомлення pan_kotskyy » 02 січня 2015, 12:27

Natalinda, я не про те, я про те, що з тої кількості мамів, які годують сумішами, відсотків 80 (а може й ще більше) могли б годувати грудьми.
Так, ситуація з ГВ ніби покращала з радянських часів, коли годували по 3 місяці, а потім манкою.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: У світі пропагують штучне вигодовування?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 02 січня 2015, 13:22

Погоджуюсь, що багато залежить від маминого характеру. Всі ми різні. Наприклад мені гв далося дуже легко. Не рахуючи перших днів у роддомі, коли лікарі вже визначили наперед, що у мене мало молока, бо до 4-5 днів його таки правда ще не було, але якось протрималась, а далі все було як по маслу, ні одного застою, затвердіння, лактокризи чи відмови дитини від грудей. Але от у подруги моєї була ситуація, коли дитину після народження забрали в той апарат якийсь, не знаю, як називається, де дитину тиждень звідти не можна було витягати. І мамі відразу сказали купити суміш, ну бо ж яке гв. А вона таки вперлась, що буде зціджуватись. А там і молока ще не було, але вона титанічними зусиллями цідила по каплі те молозиво, носила його їм туди в шприцах, і так годувала дитину. І так розробила сама мобі груди, що прибуло молоко, і так потім вони вже продовжили гв, коли забрали дитину. Але я вважаю, що це був подвиг з її боку. Набагато легше було здатися. Я не впевнена, що на її місці би не здалася.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: У світі пропагують штучне вигодовування?

Повідомлення TYulia » 02 січня 2015, 14:01

Підтримую слова Тані. В мене теж відносно все гладко з ГВ було. Наперед чоловіка настроїла, щоб мене в тому підтримував (на початку мені здається він не був дуже за ГВ), і взагалі, Слава Богу, мені ніхто під руки про догодовування не говорив. Перші десь днів 3-4 молока ніби не було взагалі, але таки бачила, що щось дитина цмокає. Маю на увазі, що проблеми з прикладанням, точніше з бажанням малого цмокати груди не було. Вагу набирав більше ніж треба. А от якби був би недобір, то по-любому бабуся би вже щось мені бурмотала, що дитині не хватає і т.п. і вже в мене б така думка появлялась би, я таки підпадаю під вплив :pardon: З моїх маленьких "подвигів" ГВ я вважаю початок годування, коли не було молока кілька днів і кілька відмов від грудей десь в 3-4 місяці. Тоді кричущу голодну дитину приходилось заколісувати і втикати груди, то було важко. Але теж не берусь казати, чи змогла б я перебороти якісь більші труднощі, які повязані з тим, що дитина не може(не хоче) грудей - чи то по якихось фізіологічних особливостях, чи десь в лікарню би попали в перші дні.
ШВ не вважаю якимось отруйним, але таки бажаю всім ГВ!!! :rose: Так як вже порівнювали яблуко і вітаміни. Може вітаміни мають і більше чогось корисного, але яблуко таки певно краще засвоїться. Чи як домашня (ГВ) і куплена (ШВ) їжа.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: У світі пропагують штучне вигодовування?

Повідомлення taranjka » 02 січня 2015, 14:16

Наталя, з мого кола знайомих - то більшість на ГВ. а наприклад в Збаражі, коли мама розказує про новоспечених мамів - більшість на ШВ. про те, що я годувала малих до 1,7 - для них щось з ряду фантастики. всі молоді сусідки моїх батьків (десь 5-7 мамів) до 3 місяців припинили ГВ. чого - стандартні фрази, які їм в пологовому сказали. найбільше мене насмішило, коли одна панянка з 3 розміром бюсту казала, що акушерка сказала, що груди замалі для такої великої дитини (4 кг). і справді - пробувала зцідити - молока тільки трішки. під час зціджування ше протоки пошкодила і вирішила то знак - грудь замала для того діла :pardon: те, що я їй казала про ГВ - для неї як про космос :sad:

а тут найшла статистику по ГВ в Україні
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


В исследовании приняли участие 5354 ребенка в возрасте от 1 до 18 месяцев и их мамы, проживающие в Киеве, Львове и Львовской области. Вот его результаты:

0-3 месяца - 71,7% детей на ГВ
4-6 месяцев - 50,9%
7-9 месяцев - 31,5%
10-12 месяцев - 25,4%
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Поперед.Далі

Повернутись до Штучне вигодовування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

cron