найбільший родинний форум Тернопільщини

Наші конкурси, голосування, визначення переможців
Відповісти

Re: Миколай для солдата

25 листопада 2014, 16:11

taranjka я прозівала, в мене все спаковане. Може післязавтра на ранок в центрі?? Бо завтра я не зможу.

Re: Миколай для солдата

25 листопада 2014, 16:17

мсожу дати адресу подруги на вул.дружби (біля тебе будинок), я в неї теж буду забирати

Re: Миколай для солдата

25 листопада 2014, 17:53

taranjka напиши мені в пп адресу і номер тел, ввечері чоловік занесе, чи я вранці сама занесу.

Re: Миколай для солдата

26 листопада 2014, 22:56

Зображення

отаку купу подаруночків-миколайчиків ми з вами зібрали для хлопців з 54 розвідувального батальйону :aplo: :aplo: :aplo: :rose: :rose:
завтра подаруночки, разоm із одним із солдатів вже поїдуть у Маріуполь, де вони служать.
Вони дууууууууууже вдячні і зараз там з нетерпінням чекають на повернення свого з тими пакунками :hi:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Дякую тим, хто приєднався цього разу - nadusha, Галина, denamama, flesh-ka, Marichka, TaniaPicasso, okcana, zhuchka, Ulkanet, Vikibee, Dribchuk, mari, Anjuta :rose: :rose: :rose:

Re: Миколай для солдата

26 листопада 2014, 23:04

Хто ще хоче подарувати солдату миколайчика - приєднуйтеся! Подаруночки вже можна по трохи пакувати і передавати мені. Цього разу ми порадуємо одного дуже приємного молодого айдарівця і його друзів :yes: Хлопці просили ще щось для душі :hi:
Я прошу в цю посилку не пакувати те, що швидко псується - молоко, сметану, мандарини... :wink: краще фрукти замінити на цукати :wink:
про те, як передати пакунки мені - пишіть в приват - домовимося :rose:

Re: Миколай для солдата

27 листопада 2014, 00:07

taranjka мені +1 на другу "партію" :hi:

Re: Миколай для солдата

27 листопада 2014, 00:46

Я вже приготувала один подарунок.

Re: Миколай для солдата

27 листопада 2014, 01:33

Дякую, Ліля, за твою ініціативу та добру душу.
Я була рада з сім"єю послужити на користь, приємно було збирати та писати.
Хай повертаються живими та здоровими тілом та душею.
З БОГОМ!

Re: Миколай для солдата

27 листопада 2014, 13:24

taranjka написав:
Зображення

отаку купу подаруночків-миколайчиків ми з вами зібрали для хлопців з 54 розвідувального батальйону :aplo: :aplo: :aplo: :rose: :rose:
завтра подаруночки, разоm із одним із солдатів вже поїдуть у Маріуполь, де вони служать.
Вони дууууууууууже вдячні і зараз там з нетерпінням чекають на повернення свого з тими пакунками :hi:
Прихований текст
Дякую тим, хто приєднався цього разу - Галина, denamama, flesh-ka, Marichka, TaniaPicasso, okcana, zhuchka, Ulkanet, Vikibee, Dribchuk, mari, Anjuta :rose: :rose: :rose:

Я, звичайно, скромна, але мене забули згадати в переліку подяки.... :cry: Жатри-жартами, але я ще "розкрутила" двох сусідок на подарунки. Будуть читати форум, скажуть - Василівна собі подаруночки забрала... :crazy: Правда на фото наші подарунки є. Речовий доказ, так би мовити...

Re: Миколай для солдата

27 листопада 2014, 13:47

nadusha, вже виправилася :rose: :rose: вибачаюся,я просто в один день в багатьох дарунки забирала + змінилися плани в чоловіка і я сама 3 своїх бебіків по всіх гуртках водила :crazy: коли вернулася додому з ними трьома, рюкзаком і ше трьома пакетами, то ввечері в ніках заплуталася :=): :=):
когось в списку зайвого написала. бо Віка аже 4 подарунки спакувала :wink: :rose:
Відповісти