Глобальні оголошення!



Доки дитині розминати їжу?

Пригодовування, раціон, режим харчування...

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Доки дитині розминати їжу?

Повідомлення Янголятко » 27 вересня 2014, 15:24

Нашій донечці рік і місяць. Має 6 зубчиків. Банан і варені овочі їсть без проблем, а от каші одразу випльовує. Чому так????
Зображення
Янголятко Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 74
З нами з: 12 липня 2013, 20:42
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 45 раз.
Подякували: 52 раз.
Діти: Донечка Евеліна

Re: Доки дитині розминати їжу?

Повідомлення flash-ka » 27 вересня 2014, 15:35

Янголяткоможе просто по смаку не підходить?
по темі
ніколи не блендирила і не перетирала їжу. просто трішки,як на мене, переварювала. ніколи не купувала суміші чи спец дитячі каші чи пюрешки. дитина завжди їла те що і я. в рік сама почала їсти нормально ложкою. в 2 почала казати що любить а що ні і що яке (солодке, кисле...)
п.с. ніколи не давилась, не випльовувала на себе чи щось подібне.
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Доки дитині розминати їжу?

Повідомлення Янголятко » 27 вересня 2014, 22:23

flash-ka написав:Янголяткоможе просто по смаку не підходить?

Та не знаю вже... Дитячу гречану кашку їсть, а от звичайну випльовує.
Зображення
Янголятко Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 74
З нами з: 12 липня 2013, 20:42
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 45 раз.
Подякували: 52 раз.
Діти: Донечка Евеліна

Re: Доки дитині розминати їжу?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 28 вересня 2014, 00:28

З початком прикорму (в 6міс) я все блендерила. Десь у 8 місяців в доці була повна відмова від прикорму, після чого я перестала їй готувати щось окремо взагалі. Бо було шкода часу, то все варити, блендерити, а потім ще комбайн мити, коли ніхто того не їв. І десь в 10 міс доця почала помаленько їсти із загального столу. І ніколи їй нічого з того часу я не мняла. То вона в мене рано звикла жувати тверду їжу. Мясо правда якийсь час давалось тяжко, часто смоктала і випльовувала. Але десь від півтора року і мясо стала гарно пережовувати. Вважаю, що з перемелюванням їжі дуже небезпечно затягувати. Трохи дивно для мене є, коли мелять їжу 2-3 річним малюкам. Не кажучи про старших.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Доки дитині розминати їжу?

Повідомлення Dashko » 28 вересня 2014, 11:31

Дітки часто випльовують (або ще частіше дуже кривлються) їжу, особливо, на початку введення прикорму або, коли пробують нові продукти. Не завжди це повязано з тим, що ї не смачно. Для дитини це щось нове, зовсім не схоже на грудне молоко. Тому не дивно, що дитина на початках випльовує їжу.

А про розминання, я вже певно писала: взагалі немає потреби їжу розминати, навіть,якщо в дитини ще немає зубів. :wink:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Доки дитині розминати їжу?

Повідомлення erinaceus » 28 вересня 2014, 13:47

Янголятко У нас синочок теж в такому віці кашу перестав їсти, хоч до того то була його улюблена страва. Думаю, просто проїлася за декілька місяців. Зараз потроху знов їсть. Але так само звичайну гречку не хоче, особливо якщо каша на молоці. В супі їсть. То даю дитячу кашку або на воді з фруктами, або наполовину вода з молоком. Все-таки, мені здається, що тривалість перетирання/переминання їжі залежить в тому числі і від кількості зубок. Імхо :wink:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Доки дитині розминати їжу?

Повідомлення Dashko » 29 вересня 2014, 10:19

Поки ще в дитини немає або мало зубів, то і їжі дається дуже маленька порція. І дитина, хоч і без зубів, може з нею справитися. Крім того, навіть, якщо зуби не прорізалися, ясна вже все одно тверді.
А якщо дитина ще не може з чимось справитися, то, можливо, це ще не варто їй давати ;)
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Доки дитині розминати їжу?

Повідомлення Marichka » 29 вересня 2014, 13:58

Нам 1рік і 2 міс-я вже давно заховала комбайн.Дуже не люблю тим бавитися,мити його.Трохи переминала вилкою-ложкою,трохи мялкою для картоплі.Тепер взагалі їсть все те,що ми,кусочками.
З моїх знайомих для багатьох оправдання,що до двох років користуються блендером,бо дитину легкше нагодувати і вона більше з"їдає.Величиною порції я не так переживаю,бо в нас є циця додатково і нею можна наїстися:)
Щодо кривлення чи відвертання від їжі,то в нас теж так буває:що гречку їв,а тепер не хоче.Я не заставляю.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Доки дитині розминати їжу?

Повідомлення Olyana » 02 жовтня 2014, 00:01

Моїй красуні вже рік і 7 буде, а супи я їй ще блендерую. Інакше їстиме тільки рідке. А от кашу, хліб, м'ясо, вареники,овочі і фрукти їсть так. Думаю, не треба з того робити велику проблему. Прийде час і до супів) картоплю їсти категорично не хоче чомусь. Розтерту в суп і їсть, пюре - ні.
Зображення

Зображення
Olyana Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 257
З нами з: 30 червня 2012, 12:46
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 99 раз.
Діти: Даринка і Боженка

Re: Доки дитині розминати їжу?

Повідомлення Milana » 12 жовтня 2014, 10:55

Я вважаю, що їжа повинна бути мякою, можна й не розтирати, головне давати більше пити
Milana Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Ложечка за маму, ложечка за тата...



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей