найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Християнська етика

09 вересня 2014, 10:22

Чи є в вашій школі такий урок? В нас відмінили. Говорила з вчителькою яка вчила цей предмет то казала що на рівні міністерства відмінили, але в інших школах принаймні у двох є цей урок...

Re: Християнська етика

09 вересня 2014, 10:29

Офіційно немає. Але в розкладі на сьогодні вказаний урок Навчання грамоти, а в дужках - Основи христинської етики. Ввечері розпитаю сина, про що був урок

Re: Християнська етика

09 вересня 2014, 10:45

В нас 27 школа,основи християнської етики є,але батьки писали заяви що дають згоду на те щоб дитина його відвідувала.

Re: Християнська етика

09 вересня 2014, 12:12

28 школа, є. Говорили, що вчителька буде готувати до першого причастя. Зачитували які молитви треба буде вивчити за перший семестр, а які в другому. Артем в третьому класі.

Re: Християнська етика

11 вересня 2014, 20:51

В нашій школі є, але я не пам'ятаю чи писали ми заяви її на відвідування неї чи ні. Крім того в нас викладання ведеться за межами шкільної програми.

Re: Християнська етика

11 вересня 2014, 21:41

В нас є, але раз на 2 тижні. Теж казали, що будуть готувати до 1-го причастя. На зборах наша вчителька запитувала, чи всі згідні, щоб діти відвідували такий урок, чи нема в класі діток іншої віри. В нас таких не було, всі будуть відвідувати.

Re: Християнська етика

12 вересня 2014, 11:01

Галина написав:В нас таких не було, всі будуть відвідувати.


А якщо є, що тоді?

Re: Християнська етика

12 вересня 2014, 15:36

Sms, наша вчителька сказала, що тоді вона з дитиною якось по іншому проводить урок (йде гуляти, в спортзал, музкабінет, щось типу того), християнську етику веде окремий вчитель.

Re: Християнська етика

19 вересня 2015, 16:39

В нас християнська етика з першого класу. Щось там малювали поки,сонечко клеїли, і казки їм розказували про те що на одному плечі сидить ангелик, а на іншому чортик. І коли намовляє чортик - то слів ангелика не чути :crazy: Мені от цікаво, хто вже не в першому класі, цей предмет оцінюють???
Зошити закупила вчителька всім.
Я не сильно за такий урок в школі, то батьки мають вчити, але вже як він є, то нехай би вчила його монахиня, а не вчитель, якому нема що дати до ставки

Re: Християнська етика

20 вересня 2015, 07:59

Natalinda в нас не оцінюється. Моя Діана приходить, то всякі біблійні історії переказує.
Відповісти