Глобальні оголошення!



Як навчитись швидко прибирати квартиру

Модератори: олеся, Любов

Re: Як навчитись швидко прибирати квартиру

Повідомлення flower » 21 серпня 2014, 12:43

Я тоже не знаю, що там можна не встигати в квартирі. Бо в будинку вічно є робота, як не всередні, то надворі: на клумбі, грядці, садку, подвір ї.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Як навчитись швидко прибирати квартиру

Повідомлення erinaceus » 21 серпня 2014, 13:35

То так здається. Насправді, і в квартирі завжди є робота. Лиш би було бажання. Тільки ніби-то все поприбирала, можна починати по-новій :working:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Як навчитись швидко прибирати квартиру

Повідомлення Natalinda » 21 серпня 2014, 14:55

erinaceus яка? Ну те що можна знайти - то звісно можна і 100 раз на день в одній і тій самій шафі прибирати, але який зміст?
Я жила трохи більше ніж 2 роки на квартирі, то не прибрано в мене було тільки тоді, коли я практично цілодобово вишивала, щоб встигнути до назначеної дати.
Чи ви ще вікна щодня перемиваєте і коври тріпаєте і сушите :wink:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Як навчитись швидко прибирати квартиру

Повідомлення Ulkanet » 21 серпня 2014, 15:19

Natalinda за всіх не відписуюся, але скажу як в мене буває. я працюю на двох роботах: основна (8 год. в день) і за сумісництвом (10-15 год. в тиждень), а ще якщо є вишиття то вишиваю (на 2-3 год в день, бо як є - то все тре дуже срочно :ireful: ). А ще дитина - тре піти погулти, погратися, щось поліпити - бодай 1 год. в день.
І тоді на уборку залишається дуже мало часу. Признаюсь чесно - єдина моя проблема - то лахи, які нема де складати (бо квартира була без меблів, а шафу купити не було за що - а зара якось вже і нема смислу - бо не знати скільки ще буду там жити :sad: ). І тому вони "троха порозкидані" моментами. :crazy:

А ті дівчата, які сидять вдома (на квартирі) і ніде не працюють - то трохи якось гріх жалуватися, що нема часу прибирати - купа роботи. Якої??
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Як навчитись швидко прибирати квартиру

Повідомлення Ulkanet » 21 серпня 2014, 15:20

Я, як приїжаю в село - то розумію - що в селі я б не змогла працювати на стількох роботах. Безсмертиний поні здох би за місяць :ha: :hi: :hi: :ha:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Як навчитись швидко прибирати квартиру

Повідомлення nelly » 21 серпня 2014, 15:43

ну прямо зробили з мене якусь ліниву чи що...
По-перше я вже з двома бебіками, а Ви з одним і то вже практічно дорослими за якимим не треба пильнувати щосекунди.
А по-друге гуляю зранку 2 год з дітьми і ввечері 2-2,5 год. І за цей час в хаті не робиться нічого. Що лишила те й застала.
Так була в селі цього літа 2 тижні, то поки менша постійно спала надворі а старша шукала собі пригоди, то з мамою робили купа роботи :working:
Але кожен з нас думає, що робить найбільше від всіх..
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Як навчитись швидко прибирати квартиру

Повідомлення Natalinda » 21 серпня 2014, 15:57

Ulkanet що для тебе уборка? Попилососити, стерти клаптик підлоги, поскладати одяг... що ще ? Помити туалет, вікна - це теж щодня? Хоча навіть якщо щодня то сумніваюся що переважна більшість живе в 3-4 кімнатних квартирах

Нель, та чого ж більше за всіх)))) І ніхто з тебе ліниву не робить. Але скажи скільки у вас кімнат? Скільки тобі треба часу щоб попилососити і стерти підлогу? Невже більше години?
Валя85 добре пише, уявити що прийдуть гості - то за 40 хв можна зробити те що неспіша два дні робиться)))))

В мен є одна подружка, то коли не подзвоню - то все щось прибирає, зустрітися зараз не може, бо ще поприбирати треба. Дві кімнатки. Приходжу - нічого особливого, там одяг на стільці - бо так зручно, там ще щось не на місці - бо воно саме там зараз потрібне. 2*2 коврика - бо решта займає ліжко і шафа. Що прибирати цілими днями? Я ніколи цього не розуміла і не розумію.

В мене не прибрано дуже часто, але я більшість часу проводжу на городі, як йду до хати то хочу посидіти в неті, а не прибирати, тобто відпочити чуть. Мені норм) Кому неподобається - нехай в гості не ходить)))) Ну і альтанка виручає звісно)))))
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Як навчитись швидко прибирати квартиру

Повідомлення Ulkanet » 21 серпня 2014, 16:50

Natalinda в кожного "неприбрано" має своє значення. моє "неприбрано" - для когось завал, а для когось "ти вже придираєшся до мєлочей" ::Р: :hi: :ha:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Як навчитись швидко прибирати квартиру

Повідомлення Natalinda » 21 серпня 2014, 21:19

ну так от мені цікаво хто що розуміє під прибиранням :wink:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Як навчитись швидко прибирати квартиру

Повідомлення erinaceus » 22 серпня 2014, 00:40

Natalinda Ні, вікна щодня не мию, і коврики не тріпаю. Ми живемо у великій трьох-кімнатній квартирі з трьома балконами. Тому по міських мірках роботи вистачає. І вікна у мене часто немиті :ha: Звичайно, коли приїжджаєш до села, то розумієш, що вдома роботи нааааабагато менше, але все ж її треба робити. Якщо нема дитини, то все можна переробити і за день. А так, то не дуже і розженешся. Ми живемо самі. З дитиною хтось з родичів гуляє лиш зрідка. Тому розраховувати приходиться лише на себе і чоловіка. А коли я вдень сама з малим, то щось конкретно зробити не виходить. Йому все цікаво, постійно треба за ним дивитись, щоб нікуди не вліз. Тільки-но я щось поскладаю (речі, газети, т.д), він зразу ж береться їх розкидати. Вік у нього такий, треба перебрати пальчиками кожну детальку :crazy: А ще мені треба зварити їсти собі і йому, нагодувати, сто разів переодягнути, попрати, погуляти і т.д. Короче, стандартний набір молодої мами :working: Спить дитина майже завжди надворі. Якщо хтось встигає всю роботу переробити під час денного сну, то я просто вдень вдома не буваю. А ввечері, коли син з татком, вже і в самої немає ні сил, ні бажання конкретно прибирати. І так набігаєшся за цілий день. А ще, як ви кажете, хочеться і в неті півгодини посидіти, і собі декілька хвилин приділити :***: От і виходить, що для прибирання просто бракує часу.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Поперед.Далі

Повернутись до Домашній затишок



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron