Глобальні оголошення!



Священники-цілителі

Модератори: олеся, Tajga

Священники-цілителі

Повідомлення Осінь » 18 липня 2014, 16:21

Дівчатка допоможіть Розвалюється сімя Не знаю чоловіка останній рік як підмінили,постійно попадає на гроші вже залізли у борги,починає останнім часом випивати.А останнім часом взагалі почав говорити що хоче зчезнути з цього світу :scare: :cray: і навіть після сповіді каже що йому на душі легше не стає :scare: Хочу врятувати сімю і його поки не пізно бо дітям потрібен тато а мені чоловік. До всяких бабок і знахарок що віск виливають чи на картах гадають боюся йти. ТОМУ МОЖЕ ХТО ЗНАЄ КОНКРЕТНО ЯКИХОСЬ СВЯЩЕННИКІВ ЧИ МОНАХІВ ЯКІ ВІДЧИТУЮТЬ МОЛИТВИ або взагалі зможуть якось допомогти в моїй ситуації.ЩЕ ЦІКАВИТЬ КОЛОДІЇВКА МОЖЕ ХТО ТАМ БУВ ЧИ ЗНАЄ КОЛИ КРАЩЕ ЇХАТИ
Дуже прошу допоможіть Буду вдячна за будь-яку інформацію
Осінь Офлайн


 

Re: Священники-цілителі

Повідомлення Vikibee » 18 липня 2014, 18:47

Подзвоніть мені, я не можу вам написати в приват

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Священники-цілителі

Повідомлення TYulia » 18 липня 2014, 21:38

в деревяній церкві в Старому парку є священник здається з Колодіївки, точно не памятаю як його звати, ми з малим гуляли там, то кілька раз заходили в церкву, то там люди його чекають, він час від часу виходив і читав над кожним щось і помазував потім. Він там буває в понеділок і вівторок до обіду
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Священники-цілителі

Повідомлення Milichka » 19 липня 2014, 09:59

TYulia написав:в деревяній церкві в Старому парку є священник здається з Колодіївки, точно не памятаю як його звати, ми з малим гуляли там, то кілька раз заходили в церкву, то там люди його чекають, він час від часу виходив і читав над кожним щось і помазував потім. Він там буває в понеділок і вівторок до обіду



Отець Йосафат. Дуже-дуже-дуже хороший священик. Служби у нього щонеділі на 18-00, і понеділок-віторок на 8-00. До або після служби підійти до нього і поговорити, надзвичайно розумна, тактовна людина.

Усім раджу піти хоча б на одну його Службу або реколекцію.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Священники-цілителі

Повідомлення ЯЗюзя » 12 червня 2016, 01:02

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
- Монастирок, Борщівщина.

Тут є монах, до якого з усієї України їздять люди. Править службу Божу вечором, виганяє бісів, тим самим лікуючи від алкоголізму, наркоманії і іншого зла.

Нещодавно у мене їздив сюди родич-ігроман, повернувся, то так ніби підмінили, навіть почав до церкви ходити.
ЯЗюзя Офлайн

Аватар користувача
Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 9
З нами з: 07 червня 2016, 23:39
Дякував (ла): 3 раз.
Подякували: 1 раз.
Діти: Матвій

Re: Священники-цілителі

Повідомлення oksana_tern » 12 червня 2016, 10:24

Отець Йосафат Сабрига, так дуже хороший, він хрестин нашу доньку, дуже важко було домовитись за хрестини оскільки в нього практично весь день розписаний. Я дуже рада що ми попали до нього.
oksana_tern Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 410
З нами з: 11 січня 2014, 16:07
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 327 раз.
Подякували: 222 раз.
Діти: Донечка Катруся

Re: Священники-цілителі

Повідомлення vikilandi » 13 червня 2016, 09:37

В одному із минулих номерів "Кани" писали про сестру Лідію, яка оздоровлює людей.
В неті також є інформація: "На Закарпатті зцілює хворих монахиня з... Індії"
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Думаю, що нескладно буде її знайти і в Мукавевому.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Священники-цілителі

Повідомлення Nikotynska » 19 грудня 2017, 16:25

Зверніться до о.Юсафата. Він надзвичайний монах. Зцілює душі. Він священник у церкві Різдва пресвятої Богородиці. Не пошкодуєте :rose:
Nikotynska Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 3
З нами з: 19 грудня 2017, 16:19
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.


Повернутись до Духовне спілкування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron