Глобальні оголошення!



Що п'є ваша дитина?

Пригодовування, раціон, режим харчування...

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Що п'є ваша дитина?

Повідомлення TYulia » 27 травня 2014, 22:20

нам от дали літру меду свіженького. Думаю, чи можна його до компотів давати чи ні? і в якій кількості?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Що п'є ваша дитина?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 27 травня 2014, 23:24

Я нещодавно попробувала дати мед у компот - дала небагато, але по кількості не скажу, бо то було "на око". Але вийшов на смак нормальний - смаку меду чути не було, і дуже солодкий компот теж не був, зате ту кислоту перебило.
Щодо самого меду, то знаю, що дехто не рекомендує давати його дітям до 3 років, але я думаю, якщо алергії нема, то краще вже дати мед, ніж цукор.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Що п'є ваша дитина?

Повідомлення stella123 » 29 травня 2014, 10:42

TYulia написав:нам от дали літру меду свіженького. Думаю, чи можна його до компотів давати чи ні? і в якій кількості?

Я даю мед до кампоту. Я його даю на око. А яка добра полуниця з медом і сметаною. Нам теж недавно дали свіжий мед. Смакота неймовірна.
Зображення
Якщо зараз дуже погано, то в найблищому майбутньому буде дуже добре.
stella123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 268
З нами з: 20 серпня 2012, 22:59
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: дівчинка Полінка 23.09.2012

Re: Що п'є ваша дитина?

Повідомлення Inna » 29 травня 2014, 14:04

Дівчата, майте на увазі, що мед є сильним алергеном. Я теж була дуже умна - мед корисніший! і давала мед у компот і воду замість цукру, бо несолодке моя дитина взагалі відмовлялася пити. Так от, перестала давати після того, як дитину обсипало великими червоними плямами по всьому тілі. Так що в моєму випадку - однозначно цукор. А молодша дитина любить пити просту воду, без цукру і меду.
Чай взагалі дітям не даю, можу зробити италійське орзо з молоком, або проста вода. Компоти зараз не варю.
Inna Офлайн


 

Re: Що п'є ваша дитина?

Повідомлення Marichka » 29 травня 2014, 16:33

І я тепер компотів майже не варю.Діти дуже люблять просту воду з крану-вона в нас дуже смачна!!!В Тернополі купляли Зарваницьку з автоматів
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Що п'є ваша дитина?

Повідомлення Marta28 » 11 липня 2014, 22:24

синочок йому 7 міс, даю воду малиш, купую дитячу, також на ній суміш готую. зараз літо дуже жарко, випиває води багато, компоті не дуже любить, чайки взагалі не хоче. виробляє цю воду хорольский завод, давно споживаємо суміші Малиш та Малютка

а старша донька їй 5 років, вона полюбляє компоти, особливо з вишні та смородини. Воду якщо і п'є, то тільки з бутилочки, воду даю туж малиш каже так прикольніше))).
Marta28 Офлайн


 

Re: Що п'є ваша дитина?

Повідомлення Marta28 » 11 липня 2014, 22:28

TYulia написав:нам от дали літру меду свіженького. Думаю, чи можна його до компотів давати чи ні? і в якій кількості?

мед взагалі я не додаю в компоти, стараюсь менше солодкого в раціон. та й ще не знаю як буде реагувати, може висипати, він алегрен сильний.
Marta28 Офлайн


 

Re: Що п'є ваша дитина?

Повідомлення TYulia » 12 липня 2014, 08:37

я спробувала, алергії не має. То тепер даю мед замість цукру в компотик. Даю десь так чайну ложку на 2 л води. Чула що мед досить корисний, за цукор точно корисніший :yes:
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Що п'є ваша дитина?

Повідомлення Alalan » 13 липня 2014, 10:26

воду споживаємо малятко або малиш як гуляємо на дворі, вдома компотики.готую сама, цукру та меду не додаю, вони так і привчилися пити не солодке. чай не люблють.
Alalan Офлайн


 

Re: Що п'є ваша дитина?

Повідомлення Alalan » 13 липня 2014, 10:30

Marichka написав:І я тепер компотів майже не варю.Діти дуже люблять просту воду з крану-вона в нас дуже смачна!!!В Тернополі купляли Зарваницьку з автоматів

я вдома даю компоти, бо як обіллються, одразу перевдягаю та прати щоб плям не залишилося. а от воду люблють це точно, але крана не даю, не довіряю, купую малиш в бутилочках.
Alalan Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Ложечка за маму, ложечка за тата...



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron