Глобальні оголошення!



Що п'є ваша дитина?

Пригодовування, раціон, режим харчування...

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Що п'є ваша дитина?

Повідомлення TYulia » 20 травня 2014, 11:35

Що ви даєте пити своїй дитині? В якій кількості? Що з якого віку можна? Чай зелений чи чорний, компоти, соки, какао, молоко і т.ін. Може поділитесь рецептом якогось цікавого напитку?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Що п'є ваша дитина?

Повідомлення Ленка » 20 травня 2014, 12:01

Ми п'ємо кампот з сушені (яблука і груші), кожен день я варю свіжий. Інколи малі пють італійське дитяче орзо з молоком, самі просять я їм роблю. чаїв дорослих не пють. Оскільки маєм деякі проблеми зі здоровям тому нам протипоказані фреші ((.
Самое главное и ценное в жизни — это семья! Сначала, в которой ты рождаешься, а затем, которую создаешь!
Ленка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 327
З нами з: 18 листопада 2012, 00:39
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 209 раз.
Подякували: 271 раз.
Діти: Ана і Іка

Re: Що п'є ваша дитина?

Повідомлення Sms » 20 травня 2014, 12:05

Моїй малій 2 роки. З самого початку давала водичку пити звичайну. З часу введення прикорму. З місяців 8 почала варити компоти з сушки. Так досі його і п'є. По кількості залежить від погоди, чи не хворіє... У звичайний день випиває до літра. Якщ хворіє чи спека і до 1,5 літрів і до 2. З 1,5 рочки почала пити кефір на сон. Випиває по маленькій дитячій кружці. В ній десь 150 мл. Чай п'є з дідусем чорний , з цукром. Випиває від сили 50 мл. То скоріше не пиття, а рітуал :crazy: Соки не давала до 2 років зовсім. Вважаю непотрібними їх дітям. Краще свіжий фрукт з'їсти. Але от недавно подорожували. Копотів у дорозі не звариш. Тому купувала дитячій сік з персика чи яблука і розбавляла негазованою водою 1 до 2. Тобто одна частка соку, 2 води. Але цей варіант тільки у дорозі.
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Що п'є ваша дитина?

Повідомлення Новенька » 20 травня 2014, 12:40

Моїй доні 1 рік і 4 міс. П'є компот з сушених яблук. Сочок колись давала персиковий. Потім перестала, він таки в пачечці чи в бутилочці, не думаю що він сильно корисний. П'є просту водичку. Часом кип'ячену часом звичайну але куплену, дитячу. Любить пити мій чай чорний з цукром і лимоном. Але багато не даю. Граюсь: дам випити пару ложечок і все (на знаю чи можна дітям таке чи ні) . Зараз пробую кефір трошки.
Новенька Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 381
З нами з: 31 травня 2012, 10:30
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 667 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: Донечка

Re: Що п'є ваша дитина?

Повідомлення TYulia » 20 травня 2014, 13:21

ми теж на компотах, запаси сушки вже випили, майже досі ще мала якісь ягідки заморожені. Думаю купити заморожену смородину щоб до яблучка трохи додавати. Вже новий сезон скоро :dance: А пє багато, варю в 2л банячку, то до вечора деколи не хватає. Ще десь-колись сочки куплені дитячі. Йогурт любить, але то я більше до їжі відношу. За чаї самій цікаво чи можна дітям і який краще?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Що п'є ваша дитина?

Повідомлення АнгеЛіна » 20 травня 2014, 14:43

Нам 1,5 р. П"ємо компоти (малина, смородина, порічки, чорниці, полуниці...ревінь - наморозила я стільки, що не вистачило місця на м"ясо :hi: ), час від часу запарюю сушеню. Інколи хоче просто води. За компанію може випити з моєї кружки трохи чаю або какао. Зранку завжди заварюю компот в її кружку і стоїть так на столі. Збоку наливаю в прозорий стакан води. А вона показує мені пальцем, що їй дати.
Соки ми не купляємо, більше любить фрукти.
АнгеЛіна Офлайн


 

Re: Що п'є ваша дитина?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 20 травня 2014, 14:50

Дівчата, а в компоти цукор даєте? Бо моя компоти любить, і там ж ніби вітаміни, але нецукрований не п"є, бо ж кисле, а цукроване не знаю чи так дуже варто давати. То я через то рідко даю їй компоти. Більше п"є просто воду. Ще любить чай, але точно як в Смс, то ритуал такий, посьорбувати з ложечки за компанію з кимось. Соків не даю ніяких, ні куплених, і своїх. Ще колись давно робила свій моркв"яний, але щось розлінилась потім.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Що п'є ваша дитина?

Повідомлення erinaceus » 20 травня 2014, 17:02

TaniaPicaSSo написав:Дівчата, а в компоти цукор даєте?

Цукор небажано, в ньому таки нічого корисного нема. Можна попробувати коричневий, він принаймні неочищений. Але краще, щоб хтось з-закордону передав, бо в нас багато підробок.

Найкраще проста вода некип'ячена дитяча. Чай чорний і зелений думаю не варто, бо в ньому є кофеїн, може дитину збуджувати. З фенхелю хороший, сприяє травленню. Теж даю сушеню, синочку подобається. Кефір почали давати в 9 місяців. Любить аж капець, цілу чашки випиває :yes:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Що п'є ваша дитина?

Повідомлення Sms » 20 травня 2014, 18:45

Я не цукрую. Вона не прихильниця солодкого, може через те, що я нічого їй не даю: ні печива, ні цукерок, ні шоколаду. Пекла штрудель та пиріг - істи не стала. На своє д.н. пекла наполеон, то з'їла краплю. Творог також не цукрований їсть... З солодкого тільки гарбузяну кашу любить. Вишень наморозила. А вони кислі, я їсти не можу. А вона їсть :crazy:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Дівчата, а в компоти цукор даєте?

Повідомлення АнгеЛіна » 21 травня 2014, 16:51

Я трошки цукрую. Краще, звичайно, мед або зовсім без цукру, але моя так не хоче ні компоту, ні каші...
АнгеЛіна Офлайн


 

Далі

Повернутись до Ложечка за маму, ложечка за тата...



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron