найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Про шульгів

23 вересня 2013, 16:08

издательство "Ранок" (на Захидному ринку есть представительство) выпускает всякие посибники "як навчити шульгу писати" и тп
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

и еще кое-какие товары...
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Re: Про шульгів

28 жовтня 2013, 13:26

Декілька тестів, як визначити чи ви лівша/правша
| +
Зображення


Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Re: Про шульгів

28 жовтня 2013, 13:38

ми з Дарцьою вчимося читати, і вона починає читати не з ліва на право, а навпаки. букви також в дзеркальному відображенні пише і якщо не нагадати, то слово пише з права на ліво :hi: наш знайомий хлопчик лівша теж так робить :hi:

Re: Про шульгів

28 жовтня 2013, 14:06

taranjka написав:букви також в дзеркальному відображенні пише і якщо не нагадати, то слово пише з права на ліво :hi: наш знайомий хлопчик лівша теж так робить :hi:


Я ще в першому класі часто так робила :hi:

Re: Про шульгів

28 жовтня 2013, 15:22

taranjka написав:вона починає читати не з ліва на право, а навпаки. букви також в дзеркальному відображенні пише і якщо не нагадати, то слово пише з права на ліво


В мене Діанка теж так само робила довший час, довго переучувала писати так як треба...

Re: Про шульгів

15 травня 2014, 15:43

ходять до мене на мастер класи діти - лівші. і важко їм різати ножницями, мучаться. кажу попросіть маму щоб приносити з дому свої, а тоді будете забирати назад додому. кажуть - нема! кажу: пропросіть маму купити, в Новусі є на другому поверсі по 8-10 грн.
ага! діти і далі мучаться. певно я сама їм маю купити ті ножниці. :dash:
ну дивно і водночас обідно (за тих малих) мені, якщо чесно. :sad:

Re: Про шульгів

15 травня 2014, 16:41

Ulkanet напиши мама записки, що треба купити такі ножиці і де купити. роздрукуй і дай дітям щоб передали.
у нас в школі так роблять :hi:

Re: Про шульгів

15 травня 2014, 18:11

Ulkanet написав:ходять до мене на мастер класи діти - лівші. і важко їм різати ножницями, мучаться. кажу попросіть маму щоб приносити з дому свої, а тоді будете забирати назад додому. кажуть - нема! кажу: пропросіть маму купити, в Новусі є на другому поверсі по 8-10 грн.

га, є ножниці для лівшів? Ульканет, дякую за наводку, побігу купувати. В мене мала правша в 2 роки краще ножницями ріже ніж малий в 6 років лівша ((( а я все думаю чому, вчу, вчу, а в нього і бажання відпало різати (((
а чим ті ножниці відрізняються?

Re: Про шульгів

15 травня 2014, 18:15

і я в цій темі писала від початку, і про ножниці вилетіло мені з голови, мдаааа старість не радість

Re: Про шульгів

15 травня 2014, 18:30

pan_kotskyy ще давніше в самому Новусі були такі
Зображення
Відповісти