Глобальні оголошення!



В садочок без прививки - реально?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: В садочок без прививки - реально?

Повідомлення Lenysa » 05 березня 2014, 13:33

Inna ти на комісії казала, чому не робиш? чи просто говорила, що не хочеш? от напрягає мене та тяганина кожних 3 міс.
Не судите..Не проклинайте...Не шепчитесь за спиной..перед Богом я отвечу,вы следите за собой.....
Lenysa Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 565
З нами з: 04 серпня 2011, 17:19
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 164 раз.
Подякували: 164 раз.
Діти: Донечка Софійка

Re: В садочок без прививки - реально?

Повідомлення Sms » 05 березня 2014, 14:14

Lenysa написав:Inna ти на комісії казала, чому не робиш? чи просто говорила, що не хочеш? от напрягає мене та тяганина кожних 3 міс.

Легше дати хабаря,правда? Бiльшiсть так i робить...
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: В садочок без прививки - реально?

Повідомлення Ulkanet » 05 березня 2014, 14:33

Sms та чого. я не дала, то ходила два рази на комісію до імунолога+алерголог і вислухала мало не прокльони в свою адресу. але нічо дали. до 1 січня. а вот в лютому ходили в садок і ніхто нічого не каже. я мовчу , а вони певно забули :hi: згадають - знов піду. послухаю, яка я падлюка полосата ::Р: ::Р: ::Р: :ha: :ha: :ha:
мені педіатр дала була лиш картку нашу і сказала куда йти. на другому поверсі на Гоголя, там де головний лікар сидить - якраз навпроти його кабінету. :hi: та імунолог в той день відірвалася по повній на всіх хто не "дав" :crazy: :crazy: а хто давав - то виходив за 5 хв щасливий. ::Р:

питала в своєї мами, то вона казала - що може в містах і всі прививки робили. а по селах, як не було, а тре було план здати, то просто писали що зробили ту прививку. так що в розповіді що теперішні діти "здохляки" бо нема прививок я не сильно вірю. :rose:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: В садочок без прививки - реально?

Повідомлення Inna » 05 березня 2014, 15:00

Поки вона промивала мозги нам, якраз зайшов головний лікар - то вона йому нажалілася на нас. А він відповів-які питання? так напиши їм на рік!!!!!! :crazy: Імунолог сказала-як на рік! можна тільки на 3 місяці!
На другий раз буде морозитись, маємо для неї прохання. Офіційно нехай напише причину, по якій вона нам відмовила. От і все.
Inna Офлайн


 

Re: В садочок без прививки - реально?

Повідомлення Inna » 05 березня 2014, 15:10

Наскільки я знаю, то з приходом нової влади хабарі вже не дають. Так що думаю, наш імунолог зробить це неодмінно - більше не візьме хабар... Тепер ніяких напрягів не має бути, окрім того, що на комісію приходимо кожні 3 місяці.
Inna Офлайн


 

Re: В садочок без прививки - реально?

Повідомлення Галина » 05 березня 2014, 15:58

Sms, а чому ти думаєш, що більшість? Я взагалі не вмію цього робити, мені соромно комусь гроші пхати. Колись, як була моя Діанка ще в садочку і хворіла, моя дільнича давала максимум 5 днів лікарняного. А раз прийшла і моя свекруха була вдома і дала їй 100грн. Вона на радощах дала на 10 днів лікарняний і коли я прийшла за ним, то сказала "От як бабуся за внучку переживає, не те що мама".
А та імунолог мала мені дати заключення про заборону щеплень Вероніці після судом. Але коли я до неї прийшла, вона каже, та вам зараз не треба, бо наступні аж в 6-ть років, то прийдете в 6-ть і провела мене поглядом до дверей.
А по темі, в мене подружка так і ходить планово що 3 місяці. Нічого не дає, бо така сама як я, але після 2-х відвідин з чоловіком їй нічого не кажуть, пишуть заключення і все.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: В садочок без прививки - реально?

Повідомлення Sms » 05 березня 2014, 16:59

Ulkanet написав:так що в розповіді що теперішні діти "здохляки" бо нема прививок я не сильно вірю.


Та я не це маланаувазі.

Галина написав:Sms, а чому ти думаєш, що більшість?


В тебе є інші дані?
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: В садочок без прививки - реально?

Повідомлення Ulkanet » 05 березня 2014, 18:41

Inna написав:Наскільки я знаю, то з приходом нової влади хабарі вже не дають.

ага, не дають :ireful: :ireful: :ireful:
моя дорога невісточка здавала сесію два тижні тому, то мій брат дав 600 грн. бо сиділа ревіла, як корова, що в неї вимагають грошей і валять на екзамені, а вона знати не може. і вона вчиться на стаціонарі!! :scare: :scare: :scare: це Каменець-подільському в пед.
Я така зла як собака! :ireful: :ireful: :ireful: Кажу скажи мені прізвища викладачів яким вона давала на лапу, а він не хоче - бо каже, що вона буде мати проблеми :dash: :dash: :dash:


СМС, я не про тебе писала за прививки. але багато вже чула, що діти тепер такі всі хвворі через те що їм батьки відмовляються робити прививки. :sad:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: В садочок без прививки - реально?

Повідомлення Галина » 05 березня 2014, 19:39

Особисто я без прививок набагато здоровіша ніж діти з прививками.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: В садочок без прививки - реально?

Повідомлення ЗІрка » 05 березня 2014, 20:51

Ulkanet, я десь на сторінці студентського євромайдану у ФБ бачила повідомлення, що вони збиратимуть інфу про таких викладачів і щось з тим робити. один на один не варто іти, але якщо пошукати підтримки... :confused:
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Поперед.Далі

Повернутись до Няні, садочки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість