Глобальні оголошення!



Мене дратує

Модератор: Галина

Re: Мене дратує

Повідомлення TYulia » 17 лютого 2014, 16:39

мене дратує реклама на ютубі, хай би ще якось тематично її показувала, рекламу іграшок на дитячі відео ну і т.п., а то сьогодні щось малому хотіла показати, а там таке страшне включилось, реклама якогось кіна жахів чи щось подібне, зразу виключила... :ireful:
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Мене дратує

Повідомлення Новенька » 17 лютого 2014, 23:57

Живу на першому поверсі. Двір , наче прохідний. А ще люди люблять у вікно постукати :ireful: :cry: :scare: , Просто так. І в ночі теж. Або щоб двері вхідні відкрила, тиру я консьєржка :crazy: :dash: . Хіба це нормально? :impossible:
Новенька Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 381
З нами з: 31 травня 2012, 10:30
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 667 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: Донечка

Re: Мене дратує

Повідомлення Sms » 18 лютого 2014, 00:59

Новенька написав:Хіба це нормально?


я не на першому живу, але в домофон до мене всі дзвонять: від поштарки і рознозчиків реклами до працівників ЖЕКУ, водоканалу, міліції і швидкої. Квартира мене дуже прикольна 100 :crazy: То я те діло відключила, типу звук скрутила. Бо останній візит до сусідів з 82 квартири(чого не подзвонити в 83 :cray: ) в 23:00 мене добив :ha:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Мене дратує

Повідомлення Кокетка » 18 лютого 2014, 01:03

у мене квартира 10, то теж дзвонять всі і жек і пошта і телефон і інтернет...., і ті гості що до сусідів теж, бо вони собі не ставили домофон
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Мене дратує

Повідомлення TaniaPicaSSo » 18 лютого 2014, 01:59

І ніби добре, що у нас немає домофона в під"їзді, але в нас двері навіть без коду, тож прохідний двір, а не під"їзд. Завжди відкриті двері для циган та свідків Єгови.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Мене дратує

Повідомлення !OLGA! » 14 березня 2014, 15:06

Кожен день, коли гуляю з малим з нами гуляє сусідка з сином (1р.7 міс). І нічого в тому поганого б не було, але є одне але.... Я не можу слухати, як вона говорить з своєю дитиною, все що є довкола вона називає "своїми" словами, наприклад, на собаку каже "песьо", машинка це дзісь-дзісь, коник -цьоньо.... і це ще не все, а тільки те, що я можу вимовити і написати. Я вже якось намагалася натякнути, що дитині потрібно говорити правильно, але безрезультатно. А сьогодні, коли я почула як син сказав на собаку "песьо" я була в шоці. :cry: Це мене настільки дратує, що просто не знаю що робити :crazy:
Зображення
!OLGA! Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 191
З нами з: 22 вересня 2013, 11:54
Дякував (ла): 289 раз.
Подякували: 162 раз.
Діти: Синочок

Re: Мене дратує

Повідомлення nadusha » 14 березня 2014, 17:15

Ого! Треба тікати від такої сусідки! :wink:
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Мене дратує

Повідомлення Mysyk1 » 14 березня 2014, 19:02

!OLGA! написав:Кожен день, коли гуляю з малим з нами гуляє сусідка з сином (1р.7 міс). І нічого в тому поганого б не було, але є одне але.... Я не можу слухати, як вона говорить з своєю дитиною, все що є довкола вона називає "своїми" словами, наприклад, на собаку каже "песьо", машинка це дзісь-дзісь, коник -цьоньо.... і це ще не все, а тільки те, що я можу вимовити і написати. Я вже якось намагалася натякнути, що дитині потрібно говорити правильно, але безрезультатно. А сьогодні, коли я почула як син сказав на собаку "песьо" я була в шоці. :cry: Це мене настільки дратує, що просто не знаю що робити :crazy:

Я також думаю що потрібно меньше вам з нею спілкуватись а то і ваша дитина буде так говорити
Привіт моя кохана "сволоч",
Нехай любов з тобою ходить поруч,
Нехай сміється твоє миле "рильце",
А від кохання виростають крильця.
Mysyk1 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 147
З нами з: 10 травня 2013, 14:46
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 63 раз.
Подякували: 116 раз.
Діти: дівчинка

Re: Мене дратує

Повідомлення krapk@ » 14 березня 2014, 20:20

оо це жесть-в нас недавно квартиру зняли по сусідству. дівчинці вже 5-на рік за мого старша але вони здружилися-граються собі -та я і не дуже дослухалася. А вчора почула як вона говорить -ДІВЧАТААА! мені очі на лоба полізли. Як бабка з якогось дуже дуже колоритного села з таки говором мамадарагая-через слово всякі вставки типу сі і цюці мама купила і т.п.. :dash:
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Мене дратує

Повідомлення Марійка » 15 березня 2014, 09:59

!OLGA! написав:Кожен день, коли гуляю з малим з нами гуляє сусідка з сином (1р.7 міс). І нічого в тому поганого б не було, але є одне але.... Я не можу слухати, як вона говорить з своєю дитиною, все що є довкола вона називає "своїми" словами, наприклад, на собаку каже "песьо", машинка це дзісь-дзісь, коник -цьоньо.... і це ще не все, а тільки те, що я можу вимовити і написати. Я вже якось намагалася натякнути, що дитині потрібно говорити правильно, але безрезультатно. А сьогодні, коли я почула як син сказав на собаку "песьо" я була в шоці. :cry: Це мене настільки дратує, що просто не знаю що робити :crazy:

Ми зараз живемо на квартирі, але там, де були раніше (я вже писала тут, що дівчинка, на 6 місяців старша за мою, билася), і від мами можна було почути "такі-і-і" словечка, яких поки що не хочу, аби моя доця знала і чула. Мені також було не по собі, бо сусідка дуже близька, але постійно ще казала, що діти все одно будуть всякі слова знати... Ну, я все розумію, але, на мій погляд, трохи зарано ледь не мати слухати... Мене це дико дратувало. Та я старалася тоді не гуляти з нею, або, коли вже зустрічалися, трохи говорили і шукати приводу, аби йти з донею додому...
Зображення
Марійка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 167
З нами з: 22 лютого 2012, 21:30
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 409 раз.
Подякували: 73 раз.
Діти: Дві донечки-красунечки

Поперед.Далі

Повернутись до Внутрішній світ



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron