Глобальні оголошення!



Відгуки про СП іграшок з сайту Babyplus

Модератор: ksana

Re: Відгуки про СП іграшок з сайту Babyplus

Повідомлення Ольчик » 23 січня 2014, 14:08

Я дууууже задоволена іграшками - і якість хороша, і ціна суттєво нижча, ніж на ті ж іграшки в Тернополі. Дуже сподобався проектор
Зображення
зараз вже на сайті його не знаходжу, розпродався певно. Кілька мелодій, є кулька справа, яку донечці подобається пальчиком крутити, 4 картинки на проекцію, таймер на проекцію. Ціна на сайті була в районі 120 грн + оргзбір - в магазині бачила його ж за 185грн, а на базарі перд Миколаєм взагалі цінили по 200, ну, хіба би поторгуватися. :wink:
Зображення

Сказали Ольчик дякую (всього 2):
Natalindanadusha
Ольчик Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 140
З нами з: 23 лютого 2013, 20:28
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 205 раз.
Подякували: 134 раз.
Діти: Донечка

Re: Відгуки про СП іграшок з сайту Babyplus

Повідомлення Ольчик » 23 січня 2014, 14:22

Проектор був від фірми як і ці кубики
Зображення (Китай, але я знаю, що Китай є хороший і ні, то це з хорошого)

А стосовно дешевших іграшок - то все одно дешевше, ніж на базарі, в супермаркеті мама (там можна дещо в реальності побачити), в сільпо - це там, де я ходжу і звертаю увагу на ціни. Все, що замовляла до Миколая - суттєво зекономила, шкода, лиш,що не все прийшло - розкуповують швидко.

Ну а неякісну іграшку можна купити будь де - і в інтернеті, і в магазині. Кожен вибирає для себе.

О, а ще маю знайому, в якої малий ну дуже любить ламати іграшки - то він так їх вивчає - як то кажуть - нічого вічного немає.... і бідних Китайців знайома не винить :yes:
Зображення

Сказали Ольчик дякую:
nadusha
Ольчик Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 140
З нами з: 23 лютого 2013, 20:28
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 205 раз.
Подякували: 134 раз.
Діти: Донечка

Re: Відгуки про СП іграшок з сайту Babyplus

Повідомлення катюня » 15 лютого 2014, 09:44

а я зовсім не задоволена замовила каляску для ляльки за 400грн я 10 разів наголосила що колір має бути тільки такий як на фото малиновий іншої не брати. забрала а колір зовсім не цей блідий в круги таку каляску можна було купити за 330грн . ну але нічого просто для себе зробила висновок. більше тут заказувати не буду :ireful:
катюня Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 116
З нами з: 03 грудня 2011, 16:47
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 36 раз.
Діти: хлопчик дівчинка

Re: Відгуки про СП іграшок з сайту Babyplus

Повідомлення Natalinda » 16 лютого 2014, 19:38

катюня а ви в темі що ніколи не читали

Dribchuk написав:2. Так, кольори можна вибирати, але , нажаль, якщо саме такого кольору не буде на складі вони пришлють той який є в наявності.Немає таких кольорів як "для дівчинки" чи "для хлопчика".


Я приміром речі в яких принциповий колір ніколи не замовляю, то вже відгук про Вашу неуважність, а не про іграшку, чи сам сайт.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Відгуки про СП іграшок з сайту Babyplus

Повідомлення катюня » 16 лютого 2014, 20:09

я узгоджувала це чи можливо бо мені потрібно саме цей колір
катюня Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 116
З нами з: 03 грудня 2011, 16:47
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 36 раз.
Діти: хлопчик дівчинка

Re: Відгуки про СП іграшок з сайту Babyplus

Повідомлення Natalinda » 16 лютого 2014, 21:20

катюня то ви самі на бейбіплюсі замовляли?
А чого не повернули їм?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Відгуки про СП іграшок з сайту Babyplus

Повідомлення Anjuta » 16 лютого 2014, 21:39

Natalinda написав:катюня то ви самі на бейбіплюсі замовляли?
А чого не повернули їм?

там такого поняття немає)
Anjuta Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 693
З нами з: 16 січня 2012, 12:44
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 739 раз.
Подякували: 540 раз.
Діти: Хлопчик Арсенчик !

Re: Відгуки про СП іграшок з сайту Babyplus

Повідомлення Natalinda » 16 лютого 2014, 21:46

Anjuta ну наскільки я знаю то й вибору кольору в них немає, але якщо катюня з ними узгодила, то...
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Відгуки про СП іграшок з сайту Babyplus

Повідомлення Dribchuk » 16 лютого 2014, 22:24

Natalinda Катя узгоджувала зі мною, колір я вказувала такий як вказала вона, впринципі там є опція вказувати артикул і тільки такого кольору, але вони то не завжди виконують. :dash: Цього разу, Бебіплюс дуже неправий, бо вони вислали коляску іншого кольору як вказано на малюнку, щей виявилося що сама коляска відрізняється будовою від тої що заявлена на малюнку. Вони повинні б якось попереджати про такі нюанси. Такого поняття як повернути-поміняти на бебіплюсі не існує, про що я ввічливо попереджаю в правилах сп. Але в будь-якому випадку крайньою виходжу я і цього разу мала дуже зіпсоване свято Валентина. Єдине що можу порадити всім - якщо ви обираєте річ якусь дорогу краще ідіть в магазин. Я малій якщо хотіла купити "саме такий" самокат не пожаліла зверху 50грн пішла в магазин вибрала, протестувала і катаємося. Я розумію що хочеться чим подешевше, але безкоштовний сир тільки в мишоловці. Бебіплюс чудовий сайт для закупки дешевими іграшками, конструкторами, пластмасовими виробами, якщо ви дійсно хочете якісну дорогу річ то шукайте її де-інде.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.

Сказали Dribchuk дякую (всього 5):
TaniaPicaSSoNatalindanellySmsTYulia
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Відгуки про СП іграшок з сайту Babyplus

Повідомлення Natalinda » 17 лютого 2014, 01:45

Dribchuk так я до того й вела :wink: Сотні разів не лише в твоїй темі говорилося про те що кольори і вибір однієї конкретної іграшки, там де їх вказано кілька практично неможливий, і море людей пролітало. Я приміром йду на ризик, коли знаю що матиму де пристроїти іграшку яка мені не підійде по кольору чи ще чомусь там.
А по відгуках катюні важко зрозуміти чи вона сайтом невдоволена чи іграшкою конкретно, чи організатором.
В мене особисто до іграшок претензій нема, те що й на ринку, але вдвічі дешевше. Непідходить колір - дарую тим кому підходить, не підходить "модель" - роблю те саме. Хочу саме те - шукаю саме те, але рідко на бейбіплюсі :wink:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос

Сказали Natalinda дякую (всього 2):
DribchukTaniaPicaSSo
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Відгуки про СП



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

cron