Глобальні оголошення!



Кальцій для дітей. Який обрати?

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Кальцій для дітей. Який обрати?

Повідомлення nadusha » 24 січня 2014, 14:44

Зіткнулася з проблемою: ймовірна нестача кальцію в Дениса (3 р.)
Раз слухала нас не наша дідьнича, а лікарка, що була на заміні, і звернула увагу, що в нього деформуються реберні дуги, негайно звернутися до ортопеда.Пішли на прийом до ортопеда Дзюбановької, сказала, що в нас не катастрофа, все поправимо, попити кальцій Камостен. За рік - контроль. Але мене насторожує, що цей препарат з тих, що продають лише в одній аптеці.
Цікавлять відгуки про цей препарат, і про інші препарати кальцію, які ви давали.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Кальцій для дітей. Який обрати?

Повідомлення гість » 24 січня 2014, 14:53

Доброго дня. в нас це дуже актуальна проблема. бо маємо нехватку того кальцію. то спочатку давала для профілактики рост-норму, потім глюконат кальцію, вітаміни кіді фарматон там кальцій входить і вже є вітамін Д а так він найкраще засвоюється. А от кальціум Д нам не пішов..такий хімічний що мама дарагая і малишню після нього живіт болів.зараз на даному етапі приймаємо шкаралупу з курячих яєць,(варила сиру шкаралупу 10 хв. знімала плівочку і на кофемолці перемелювала) вичитала що більше природнішого кальцію не знайти і от почала давати то зубки гарно почали підлазити. але це ще питайте педіатра свого а так як я не маю толкового то я сама на свій ризик і розсуд. бо кого за кальцій не спитаю той нічого толкового не назначав.
гість Офлайн


 

Re: Кальцій для дітей. Який обрати?

Повідомлення Sms » 24 січня 2014, 15:01

nadusha написав:Противопоказания: индивидуальная непереносимость, аллергические реакции и повышенная чувствительность к отдельным компонентам препарата, избыток кальция в организме.

для початку я б здала аналіз крові (біохімія). Можна здати як і в звичайній поліклініці так і в Сінево. Сінево довіряю більше. + сечу по Сулковичу.
Моїй малій також Дзюбановська прописувала цей препарат. Ми раз в 3-4 місяці здаємо аналізи на мікро макро елементи+сечу по Сулковичу. Кальцій в нормі. Тому ніяких препаратів не даю. Надлишок кальцію та вітаміну Д в організмі не менше небезпечний ніж нестача, я б сказала навіть більше.
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Кальцій для дітей. Який обрати?

Повідомлення nadusha » 24 січня 2014, 15:06

Та в нас ще зуб розкришився попри самі ясна, так, що нехватка таки , певно є... Скільки вартує такий аналіз сечі і як він точно називається?
Біохімію мали недавно здавати, то не змогли взяти на Гоголя.
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Кальцій для дітей. Який обрати?

Повідомлення Sms » 24 січня 2014, 15:57

nadusha написав:Та в нас ще зуб розкришився попри самі ясна, так, що нехватка таки , певно є... Скільки вартує такий аналіз сечі і як він точно називається?
Біохімію мали недавно здавати, то не змогли взяти на Гоголя.


Як нам пояснював лікар, не факт, що нестача кальцію. Зуби ще залежать від фтору наприклад. В сінево ми здаємо багато показників: кальцій, калій, фтор, фосфор і т.д. Один показник від 20 до 40 грн +10 грн забір крові. Малій 1 рік і 9 міс. То брали кров з вени без проблем.
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Кальцій для дітей. Який обрати?

Повідомлення Pipochka » 24 січня 2014, 16:48

а також, я читала, що у кунжуті великий вміст природнього кальцію, от якраз думаю купити нормальну кунжутну олію, щоб заправляти салатики малому - тоже і смачно і корисно
Зображення
Pipochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 301
З нами з: 13 жовтня 2011, 20:23
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 330 раз.
Подякували: 275 раз.
Діти: моє солодке щастя - синочок Юрчик
Моя донечка- сонечко Катруся

Re: Кальцій для дітей. Який обрати?

Повідомлення nelly » 24 січня 2014, 19:30

нам Дзюбановська приписала його в 1,6 бо в малої з 4 міс хрупав кульшовий суглоб, ну і зуби не сильно лізли. То ми пропили як вона казала 10 пакетів то за два тижні щоб не збрехати 5 чи 6 зубів вилізло, то може таки стимульнуло. Просто не приємно те що лиш вона його виписує і є він лиш на Шептицького, бо спеціально питала в інших аптеках то не було ніде.. Зараз в 2,6 роки має лиш 16 зубів і кутні 5 навіть не думають вилазити, хоча сир їсть кожен день, так само кисле молоко, молока свіжого не вміє пити часом молочні каші ще їсть. Купили щось були осінню ще просто пару пакетів 3 чи 4 то толку не було, якщо пити то певно курсом. І ще крім того майже рік давала яєчну шкарлупу мелену з соком лимона.
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Кальцій для дітей. Який обрати?

Повідомлення KriStar » 24 січня 2014, 20:33

ми приймали Кальціум-Д у суспензії. (для дітей)
KriStar Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 207
З нами з: 18 вересня 2013, 13:35
Нагороди: 1
слінгомама (1)
Дякував (ла): 194 раз.
Подякували: 254 раз.
Діти: є

Re: Кальцій для дітей. Який обрати?

Повідомлення Marichka » 25 січня 2014, 12:02

Нам дільнича приписала у 6 міс кальцемін 1/4 таблетки 10 днів попити,бо було чути якийсь хрускіт в кістках.Я не купила,бо нам потрібно було лише 2,5 таблетки,а в упаковці 60 шт вроді.Просто собі купила вітаміни елевіт,п"ю щодня,бо дитина лише грудна.Зараз 6,з тижні то по трошки даю домашній кефірчик,нежирний.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Кальцій для дітей. Який обрати?

Повідомлення Dribchuk » 28 січня 2014, 12:21

Ми здавали аналіз сечі Сулковича , безкоштовно в обл.дит. в поліклініці. Нам призначали гліцерофосфат кальцію і ще шкарлупки з яєць сушили,мололи в кофемолці і давали на кінчику чайної ложки з лимонним соком 3р. на день. Це все робили по причині того що в малої довго не було зубчиків, погано затягувалося тімячко, довго не ходила сама.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Далі

Повернутись до Дитяча аптечка



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron