Глобальні оголошення!



Сідничне положення

Re: Сідничне положення

Повідомлення Катруся » 30 червня 2013, 16:01

В мене теж в 30 тижнів виявили сідничне положення. Відправили в ЖК на Замковій на корегуючу гімнастику. Поробила я кілька днів вправи, оглянули - дитинка перевернулася, потім прийшла ще раз на огляд, а маля вже знов сидить на попі. Покищо дуже не переживаю, зараз тільки 32 тиждень, то ще повернеться. Кожен день крутиться в животі як шило.
Катруся Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 161
З нами з: 26 лютого 2011, 22:11
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 24 раз.
Подякували: 230 раз.
Діти: синочок Назарчик
донечка Настуня

Re: Сідничне положення

Повідомлення Kskz » 24 жовтня 2013, 19:30

Хто знає, як в нас відносяться до пологів у тазовому? Якщо приідеш вже зі схватками, то зразу кесарять чи то залежно від лікаря?
Зображення
Зображення[/url]
Kskz Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 395
З нами з: 12 вересня 2011, 20:02
Нагороди: 3
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 429 раз.
Подякували: 264 раз.
Діти: Дві дівчинки

Re: Сідничне положення

Повідомлення westa » 24 жовтня 2013, 22:04

Тут багато нюансів. Є три види сідничного положення : чисто сідничне , ножне і змішане. В першому варіанті найчастіше беруть на природні пологи ( особливо , якщо вони не перші ). В інших найчастіше кесарять , бо є великий ризик травматизму для дитини.Якщо пологи не перші ,вагітність протікає добре ( без загроз , гіпоксії плода , ТОРЧів , ...) і маса плода невелика ,то планують природні пологи.
Ну і багато залежить ще від лікаря. Тут краще домовитися з досвідченим лікарем , який візьметься за такі пологи.
Часто причиною тазового положення плоду буває вкорочення пуповини або обвиття нею дитинки , тоді наслідки природніх пологів можуть бути плачевні.
Але я не фахівець,синочок сидів попою до 36 тижня. Раджу знайти толкового спеціаліста.
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Re: Сідничне положення

Повідомлення Kskz » 24 жовтня 2013, 22:16

Де би у нас знайти такого "толкового спеціаліста"..? :impossible:
Зображення
Зображення[/url]
Kskz Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 395
З нами з: 12 вересня 2011, 20:02
Нагороди: 3
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 429 раз.
Подякували: 264 раз.
Діти: Дві дівчинки

Re: Сідничне положення

Повідомлення westa » 24 жовтня 2013, 22:43

Запитайте в Іванни Євгенівни з школи материнства.
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Re: Сідничне положення

Повідомлення KriStar » 25 жовтня 2013, 11:30

в мене дитина так і не перевернулася. Я родила сідничками, тим не менше, родила сама. З самого початку вагітності навіть не розглядала якогось іншого варіанту, лише природні пологи. Коли дізналася, точніше, я й так відчувала, що дитина в чисто сідничному положенні, прочитала масу інформації. Про можливі травматичні наслідки знала. Основна небезпека вагінальних пологів при сідничному положенні полягає в тому, що після проходження ніг і сідниць дитини по родових шляхах в голови не залишається на це часу, і вона може застрягти. На останньому УЗД перед пологами мене переконали, що вага дитина буде не більше 3 кг. Мій лікар на кесаревому не наполягала, та за два тижні до появи моєї малечі, поклала мене у дородове відділення, лиш дитина чекати два тижні не збиралася, через два дні все почалося... Зараз спогади вже не такі яскраві, лише пригадую, пологи були важкими, проколювання вод, стимуляція, все тривало до 10 годин, та це було того варте, я доклала максимум зусиль, щоб моя дитина народилася природньо. :love: Ще додам, з вагою помилилися, дитина була 3,5 кг., що зовсім не мало. На щастя все було гаразд. Дуже вдячна своєму чоловікові за моральну підтримку, він був весь час поряд, для мене його присутність була безцінно важлива.
KriStar Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 207
З нами з: 18 вересня 2013, 13:35
Нагороди: 1
слінгомама (1)
Дякував (ла): 194 раз.
Подякували: 254 раз.
Діти: є

Re: Сідничне положення

Повідомлення ІРЦЯ » 06 жовтня 2014, 10:03

Liliya написав:Dobruy deny!U mene 38 t vagitnosti z 27 t sidnichne yaka ymovirnisty kesarovogo?

Liliya вмене підчас другоі вагітності малий теж до кінця 38 тижня був в сідничному положенні але я робила спеціальні вправи які мені сказала лікарка і за тиждень часу тих вправ малий сам перевернувся хоча надія була не велика бо малий був великий 4,400 А моій знайомій то лікаркав стаціонарі затиждень до пологів сама перевертала дитину - Сидорчкук :wink:
Золотое правило жизни: не переживай из-за того, чего ты не в силах изменить, прими ситуацию такой, какая она есть. Ведь мы не пытаемся изменить погоду, а просто одеваемся по погоде.
ІРЦЯ Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 317
З нами з: 10 червня 2013, 16:24
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 430 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: Два синочки 5р. і 1р.

Re: Сідничне положення

Повідомлення flower » 25 серпня 2015, 15:29

В мене 38 тиждень, сьогодні зробила узд і зревілася. Дитина лежить попою і щей обвиття пуповиною, прогнозують кесареве і завтра лягати в патологію. Я в шоці... перші роди природні і про 2гі кесарове навіть подумати не могла. Ще й Вероніку нема на кого лишити зараз. Молюсь, аби все було добре...
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Сідничне положення

Повідомлення Kisja » 25 серпня 2015, 15:37

flower, в мене мала теж була обвита пуповиною, правда без сідничного положення. Роди пройшли нормально.
Зображення
Kisja Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 762
З нами з: 10 листопада 2011, 20:08
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 173 раз.
Подякували: 442 раз.
Діти: Донечка Софія

Re: Сідничне положення

Повідомлення flower » 25 серпня 2015, 15:41

Kisja ну і в мене перша була пуповиною обмотана, а зараз пуповина і сідничне передлежання, а це вже інша справа.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Поперед.Далі

Повернутись до 9 місяців здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей