Глобальні оголошення!



Їжа! Що ми їмо? Як ми їмо? Особливості відношення до їжі

Рецепти і секрети

Модератор: irinka

Re: Їжа! Що ми їмо? Як ми їмо? Особливості відношення до їж

Повідомлення Nymydora » 09 лютого 2011, 22:48

ясно, що все оброблене і з нітратами, хіба що купувати десь на біогосподарствах, якщо в нас таке взагалі є. Але зі всіх зол краще вибирати менше. Тому, запасаючись нітратами ;-) принаймні не будемо ускладнювати собі травлення.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Їжа! Що ми їмо? Як ми їмо? Особливості відношення до їж

Повідомлення Zaya » 10 лютого 2011, 00:04

в мене чоловік займався сироїдством. Сестра його збила. Каже "Я готую, а ти не їсиш . Ніц мене не поважаєш".

А зараз вже майже рік вегетаріанець. Я підтримую, Жінці легше Сама собі готує. Чоловікові потрібна підтримка.
Zaya Офлайн


 

Re: Їжа! Що ми їмо? Як ми їмо? Особливості відношення до їж

Повідомлення mala-karta » 10 лютого 2011, 16:14

Zaya, а ти теж вегетаріанка?
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Їжа! Що ми їмо? Як ми їмо? Особливості відношення до їж

Повідомлення pan_kotskyy » 26 жовтня 2011, 18:46

Відео про веганство
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

З цього боку я ще не думала... задумалась...
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Як варити кашу?

Повідомлення Ольчик » 17 жовтня 2013, 12:11

Я не вважаю коровяче молоко злом. Просто є прихильником роздільного харчування - тобто кашу ми плануємо їсти окремо, а молоко окремо. Теж вважаю, що те, чи їсть дитина щось, чи ні - залежить від того як її навчили (поки малесенька), а коли вже розуміє і бачить, що їдять дорослі вдома - то від того, що ж вони їдять.
Дитина завжди розуміє те, що бачить. І як би їй не втовкмачували, що відбивна жарена, то погано - то чого ж татко її їсть - результат такого підходу - недовіра до батьків і їх слів. Якщо казатимете, що таке їдять дорослі, то дитина прагнутиме швидше виросте, а вже як виросте, то дитячої їжі типу кашок не хотітиме, бо ж вона з дитинства памятає, що каші їдять маленькі дітки (ще інколи мами, тут дівчатка можеі продовжать їсти :yes: ), а жарене - дорослі...
Можливо трохи перебільшено, але я на простому прикладі хотіла пояснити власне бачення :crazy:
Зображення
Ольчик Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 140
З нами з: 23 лютого 2013, 20:28
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 205 раз.
Подякували: 134 раз.
Діти: Донечка

Re: Як варити кашу?

Повідомлення олята » 17 жовтня 2013, 12:18

Ольчик ну по-переш не жарене, а смажене. а по друге....в дитини має з'являтися риска між хочу і ні. а як ви пояслюєте, чому іншим дітям дають в три роки чіпси і льодяники, ядерно жовтого кольору, а вашій ні. тоді дитини коли виросте втіхаря купуватиме, те що не можна. ви від того не втечете так воно є. і є різниця дати відбивну дитині в 12 і дитині в 2 роки. в мене син не їсть овочів...взагалі вже чотири роки, всі їдеть без винятку, усюди, він принципово навіть не пробує.....
олята Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 334
З нами з: 22 березня 2013, 16:31
Звідки: Львів
Нагороди: 3
багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 65 раз.
Подякували: 90 раз.
Діти: троє. Мичко, Степанко, Ромчик

Re: Їжа! Що ми їмо? Як ми їмо? Особливості відношення до їж

Повідомлення taranjka » 18 жовтня 2013, 12:55

не погоджуюся з вами. в мене дитина знає, що вона чіпсів і ще купу інших штук не їсть, бо це шкідливо. я їй пояснюю, що не всі батьки дбають про здоровя дітей, тому і дозволяють таке їсти\пити. і я не помітила, щоб вона проявляла сильний інтерес до тої їжі. хз, може як виросте, то втіхаря куплятиме, а може і ні.
так само нормально мої діти сприймають, що є доросла їжа, а є дитяча. мама може пити каву, але дитина ше ні разу не казала, що хоче пошвидше вирости щоб її пити.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Їжа! Що ми їмо? Як ми їмо? Особливості відношення до їж

Повідомлення qweewq1234 » 18 жовтня 2013, 14:05

Теж протягом довгого часу цікавлюся правильним харчуванням. І одного разу натрапила на цю книгу - Книга Дугласа Грэма 80/10/10. Вона написана англійською."Эта небольшая книга доктора Грэма – настольный справочник любого кто интересуется своим здоровьем. Написанная простым и понятным языком, это, на мой взгляд, самый лучший опубликованный источник информации о здоровом питании". Коли читала її, не відчувала навязаної думки, що потрібно ставати веганом (автор книги - веган), навпаки дізналася багато чого нового про те, які продукти можна поєднувати, а які ні. Особливо, сподобався розділ про те, як їжа впливає на наші зуби. Я знаю, що в інтернеті десь має бути переклад деяких розділів цієї книги російською. Тому кого цікавить це, може переглянути її.
qweewq1234 Офлайн


 

Re: Їжа! Що ми їмо? Як ми їмо? Особливості відношення до їж

Повідомлення олята » 18 жовтня 2013, 14:06

taranjka написав:так само нормально мої діти сприймають, що є доросла їжа, а є дитяча. мама може пити каву, але дитина ше ні разу не казала, що хоче пошвидше вирости щоб її пити.

тут я погоджуюся.
я і мала наувазі те....що дитина має знати доросле, дитяче. що дитина має знати шкідливе і ні.
а те що вона хоче швидше вирости через чіпси.....ну думаю то собі придумали і це вірите.
олята Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 334
З нами з: 22 березня 2013, 16:31
Звідки: Львів
Нагороди: 3
багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 65 раз.
Подякували: 90 раз.
Діти: троє. Мичко, Степанко, Ромчик

Re: Їжа! Що ми їмо? Як ми їмо? Особливості відношення до їж

Повідомлення mariana » 18 жовтня 2013, 14:51

Моя думка що якщо ви не купите дитині тих самих чіпсів і жувальних цукерок. вона і не спробує їх, принаймі до того віку поки сама не зможе купити в магазині . Моя дитина їсть тільки вдома і в садку, де він має пробувати чіпси чи іншу гидоту? Він теж не проявляє інтересу поки до такого, бо не знає і не пробував, але думаю якщо б спробував то не відмовився.
Я теж вважаю що культуру їжі треба з малку дитині прищеплювати, якщо дитина бачить що батьки їдять здорову їжу, то буде вважати це нормою. А якщо звичайно через день смажені котлети, густо политі майонезом, то для дитини це буде нормою.
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик

Поперед.Далі

Повернутись до Кухня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron