найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Дитячий День Народження - як святкували:)

05 вересня 2013, 09:54

Знаю що вересень на форумі багатий на дні народження)))) Ми своє вже почали відмічати. Мала я ідею для подарунку дитині, але з певних причин нереалізувала. Тому вирішила повторити минулорічний подарунок, не дивлячись на те що дитина його памятала.
Минулого року я надувала таку величезну кулю, яку вішають над молодими і звідти падає конфеті або кульки маленькі. В нас падали кульки і подарунок.
Цьогоріч було так само, але лазячи по ринку в пошуках невідомо чого я натрапила на досить милі фігурки котиків та песиків, такі невеличкі. Дитина моя любить таке))) Так от по фігурці запхала у вже меньші кульки. Скільки було радості від того що сина сидів і голочкою пробивав ті кульки і витягував фігурки - непередати!!!! Так що чиї діти не бояться як лопає кулька, можете спробувати :wink:

Re: Дитячий День Народження - як святкували:)

05 вересня 2013, 09:58

а де ті кулі великі купляла? і як в неї запхати менші ? шось собі слабо уявляю :confused:

Re: Дитячий День Народження - як святкували:)

05 вересня 2013, 10:05

taranjka незнаю як це описати словами))))))
Кульки купувала на ринку в тої тітоньки до якої тут півфоруму посилають, на ринку де продають ковбаси з другої сторони. Якщо не знаєш писатиму детальніше. 12 грн штука. Доречі маю одну лишню можу на Дружбу передати А надувала кульку в кульці. Тобто маленькі надувала перед тим запхавши у велику. І так потрошки роздувала велику, допихала маленькі.....трохи займає те процедура)))) Подарунок пхала самий перший, там горло широке в тої кулі і тягнеться непогано.
В малі кульки іграшки запихала так само, розтягуючи горло.
Хотілося запхати маленькі кульки з іграшками у велику, але через те що малі іграшки мали чуть гостроваті вуха/лапи/хвости, то прийшлося відмовитися від ідеї, бо лопали ті малі всередині

Re: Дитячий День Народження - як святкували:)

05 вересня 2013, 10:26

А ми доньки святкували в Сицилії_ кондитерській. Вона запросила 8 дівчат, були і ми з чоловіком,я до самого завершення.
замовили 4 піци, кожному тістечко, 4 соки по пачці.
Зображення
Анна- Марія сама їх розважала конкурсами і призами і медалями. задоволені вони і я теж.
Торт замовляла, але там свій нести не можна, лише в них купувати або замовляти в них.

Погляньте який подарунок нам моя хресна зробила. Вишила картину Клімта(вона за склом поки живе у мами моєї), А вищила тому що каже що ми з малої схожі були,як вона менша була:) Тепер справа за рамкою.
Зображення


А ще вчора знайшла наші тернопільські такі торти- ЩЕДЕВРИ! Це фірма нашої випускниці школи.Вони зараз якраз займаються своїм лого і незабаром будуть в темі продам торти. Надіюсь що не передумають:)Чекайте!
| +
Зображення
Зображення
Зображення

Re: Дитячий День Народження - як святкували:)

09 вересня 2013, 22:05

Красиве оздоблення. Дуже! Але такі яскраві кольори, навряд чи, безпечні...

Re: Дитячий День Народження - як святкували:)

09 вересня 2013, 22:31

natalina написав:Красиве оздоблення. Дуже! Але такі яскраві кольори, навряд чи, безпечні...

ніхто не зобов'язує ту мастику їсти. Можна зїсти лише торт з-під неї

Re: Дитячий День Народження - як святкували:)

09 вересня 2013, 22:57

Ми святкували Діанки день народження в Авіаторі, з дітьми нам зараз саме більше подобається туди їздити, запросили Фей, бо вона від минулого року ними марила. радості купа.
Зображення
| +
Зображення

Re: Дитячий День Народження - як святкували:)

12 січня 2014, 17:05

Natalinda розкажіть за кульку як надували малі всередині чим дули, ротом чи насосом

Re: Дитячий День Народження - як святкували:)

12 січня 2014, 17:07

Mysyk1 трохи так, трохи так))))
Спочатку кілька разів насосом роздула, щоб вона розтягнулася :yes: а потім більше ротом

Re: Дитячий День Народження - як святкували:)

12 січня 2014, 21:11

Natalinda написав:Mysyk1 трохи так, трохи так))))
Спочатку кілька разів насосом роздула, щоб вона розтягнулася :yes: а потім більше ротом

А ще скажіть це тожно та тьотя бо ми хочемо малій зробити, а на фірмі 150 грн коштує.
Відповісти