Глобальні оголошення!



Львів. Цікавинки міста

Модератор: taranjka

Re: Львів. Цікавинки міста

Повідомлення lore1ei » 15 липня 2013, 10:33

Natalinda написав:
lore1ei написав:5. Сходити з дитиною в ляльковий театр!!!
От цей Прихований текст

Ліль, а в яку ціну квиточки, незнаєш? Бо щось на сайті немає(((

І ще чим можна найпізніше вернутися зі Львова? І найраніше приїхати? поїзди я маю на увазі


20 гривень 1 місце, часто буває що нема місць то береш один на двох, але дитина на колінах.

то залежно від дати, але вернутись зі Львова то не проблема вечером, поїздів є багато.
заходь на сайт укрзалізниці і через сервіс бронювання квитків подивись всі поїзди і кількість вільних місь.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Львів. Цікавинки міста

Повідомлення Natalinda » 15 липня 2013, 10:48

тобто не конче вертатися електричкою, правда?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Львів. Цікавинки міста

Повідомлення lore1ei » 17 липня 2013, 12:49

Natalinda написав:тобто не конче вертатися електричкою, правда?


не конче)))
я не знаю як взагалі можна нею їхати самій, не те що з дитиною, за майже 3.5 години стерпають всі задні місця)))
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Львів. Цікавинки міста

Повідомлення Natalinda » 17 липня 2013, 13:04

lore1ei ми минулого роу їхали самі то було тєрпімо)))) ми так находилися що нам лиш сісти і неважно де і як))))
а з дитиною не хочеться, хочеться щоб і швидше і зручніше
Дякую Ліль!
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Львів. Цікавинки міста

Повідомлення TaniaPicaSSo » 08 серпня 2013, 00:38

А нещодавно ми з доцьою провели тиждень у Львові. Досі я багато разів була у Львові, але кожного разу це була поїздка на день, максимум два, і завжди була пов'язана як не з якимсь концертом чи фестивалем, то просто прогулянкою, але завжди центральною частиною міста. Архітектура в Львові гарна, питань нема, але цього разу мені захотілося побачити Львів з іншого боку. Тим більше, що ми були з дев'ятимісячною дитиною, тож шукали побільше тихих та спокійних місць.
Отож, що цікавого для себе ми знайшли.
Стрийський парк. Чи не найкращий парк зі всіх львівських парків (принаймні з тих, що нам траплялося бачити). Дуже розлогий, великий, тінистий, з безліччю гарних покручених алейок. Доріжки викладені бруківкою. І фонтан "Івасик Телесик" (про який тут в темі вже писали дівчата) працював. Дуже цікавий, особливо для малечі. Вода несподівано з'являється з різних місць. Принаймні моя доця дуже тішилась :hi: І білочок в цьому парку просто валом, і вони такі ручні, як у нас голуби на площі. Самі лізуть під ноги і чекають, що ти їх чимось пригостиш. А, і ще в парку є лебеді.
Шевченківський гай. Це музей під відкритим небом, де в якості експонатів справжні старі дерев"яні хати, привезені з різних куточків західної України. Якщо чесно, я наперед уявляла собі, що це буде виглядати як галявина, на якій стоїть пару хат. Але ж ні, воно по величині як ціле село, напевно, і кожна хата в окремому дворі стоїть. А коло багатьох хат ще на подвір'ї є і криниця, і стодола, і курник, Одним словом, все по-справжньому. І в кожну хату ще можна заглянути, там теж все начинено - і рушники, і горщики, і піч, і меблі. Ми дві години виходили по тому Гаю, а тоді, коли нам сказали, що ми пройшли приблизно половину, ми здалися. Буде нагода приїхати ще раз. І до речі, вхід для мам з маленькими дітками виявився безкоштовним, а так коштує 15 грн. Дрібничка, а приємно :yes:
І хочу зазначити, що і Стрийський парк, і Шевченківський Гай просто ідеальні місця, де можна сховатися в спеку. Там дуже тінисто.
Ще ми піднялись на Високий замок. На самій вершині я вже була, але знову ж таки, кожного разу це був підйом вверх і спуск вниз. А цього разу ми придивились, що там справді є парк (бо він так і називається «Парк Високий замок»). І в той час, як цілі групи туристів рухаються вверх і вниз, в самому парку ми зустріли лиш кілька людей.
Цитадель. Так зветься парк, в якому розташований готель з однойменною назвою. Готель розташований в приміщенні фортеці ХІХ ст. Має гарну доглянуту територію навколо, а те, що за межами готелю трохи захаращене, але тим не менш місце дуже гарне і спокійне. Навіть ті вулиці, що знаходяться поруч, надзвичайно тихі та малолюдні, попри те, що цей район знаходиться в самому центрі.
Ще відвідали парк Горіховий гай, в якому на карті значилося два гарненьких озерця, які насправді виявились давно зарослими болотцями з очеретом. Колись там, напевне, було гарне місце для відпочинку. Зараз прогулятись там можна, але бажано вдень. На вечір багато комарів і темно, так як дерева там густі як в лісі, і не освітлюється.
Не обійшлося, звісно, і без кнайп. Дуже нам сподобалось у «Спіжарці», що на вул. Вірменській, неподалік «Дзиги». Два невеличких зали, оформлених в стилі радянської квартири, з тими ж меблями, торшерами, картинами і т.д. Дуже затишно, мило, і зовсім недорого. І ще дали доці ляльку погратись :aplo:
Були в «Копальні кави». Спускались вниз, в таку собі стилізовану шахту, де буцім добувають каву. Там майже повністю темно, тож на голову видають шахтарські каски з ліхтариками. Але вниз спускатись не обов’язково. Можна просто посидіти в їхньому кафе. А, і ще там же велика сувенірна крамниця, де все на кавову тематику.
Також дуже сподобався «Дім легенд». Це семиповерховий ресторан, кожен поверх якого тематичний та береже котрусь із львівських легенд. А на даху ресторану знаходиться тераса з чудовим видом та старим автомобілем. А коло входу в ресторан стоїть дядечко, який захопливо розповідає легенди про Львів. І дуже сподобалось, що працівники закладу люб’язно дозволяють оглядати територію, нічого в них не замовляючи. Лиш фотографувати там не можна, дозволено лише на верхній терасі.
Ще купили зі знижкою шоколад у «Львівській майстерні шоколаду». По суботах та неділях з 14 до 15 год плитки шоколаду, які так коштують 25 грн в цей час по 10.
Сподіваюсь, дана інформація стане комусь у пригоді :wink:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Львів. Цікавинки міста

Повідомлення lore1ei » 12 серпня 2013, 09:19

Олеся, ти цікавилась фонтаном минулого року, минулого тижня його включили!!!
Для дітей така радість!!!!
Вечером він неймовірний!
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Львів. Цікавинки міста

Повідомлення олеся » 29 серпня 2013, 23:07

Дякую. Може в неділю після Першого дзвоника вибиремося :dreams:
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Львів. Цікавинки міста

Повідомлення Lenysa » 25 грудня 2014, 16:25

Привіт, напишіть чи варто їхати до Львова зимою, (мається на увазі на вихідні (2,3 січня)) чи краще відкласти до весни?
Не судите..Не проклинайте...Не шепчитесь за спиной..перед Богом я отвечу,вы следите за собой.....
Lenysa Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 565
З нами з: 04 серпня 2011, 17:19
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 164 раз.
Подякували: 164 раз.
Діти: Донечка Софійка

Re: Львів. Цікавинки міста

Повідомлення erinaceus » 25 грудня 2014, 16:36

Lenysa Варто. У Львові гарно завжди :yes: Хіба людей може бути в центрі багато, бо всі вихідні. І лиш би сильного морозу не було. Сніг не проблема, бо прибирають добре. Там зараз ярмарки, ковзанка. І все гарно освічено.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Львів. Цікавинки міста

Повідомлення Lenysa » 25 грудня 2014, 16:42

дякую за пораду
Не судите..Не проклинайте...Не шепчитесь за спиной..перед Богом я отвечу,вы следите за собой.....
Lenysa Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 565
З нами з: 04 серпня 2011, 17:19
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 164 раз.
Подякували: 164 раз.
Діти: Донечка Софійка

Поперед.Далі

Повернутись до Відпочинок та туризм



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

cron