Глобальні оголошення!



Старіння плаценти

Старіння плаценти

Повідомлення taranjka » 08 серпня 2013, 16:09

Поставили мені на 2 УЗД 1-2 ступінь старіння плаценти (в Хміля). Показували на екрані якісь чорні смужки - типу через те. Можлива причина - якась інфекція (а я таки хворіла). Моя дохторка направила на денний стаціонар.
Тепер сижу думаю - йти\нейти :confused: сильно їй не довіряю. і не сильно хочеться щоб шось кололи. і запускати не хочеться :confused: що там колять? бо як прийду туди, то вже не провірю в неті шо там повиписували, а вони ж люблять :crazy:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Старіння плаценти

Повідомлення Kskz » 08 серпня 2013, 17:07

В мене було таке, ось тут писала viewtopic.php?f=200&t=1125&start=90
Зображення
Зображення[/url]
Kskz Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 395
З нами з: 12 вересня 2011, 20:02
Нагороди: 3
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 429 раз.
Подякували: 264 раз.
Діти: Дві дівчинки

Re: Старіння плаценти

Повідомлення westa » 08 серпня 2013, 22:55

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Особливо мені сподобалося остання речення :
Однак не можна забувати про те, що критерії оцінки зрілості плаценти дуже суб’єктивні і можуть відрізнятися у кожного лікаря УЗ-діагностики.
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Re: Старіння плаценти

Повідомлення nadusha » 08 серпня 2013, 23:19

Як була вагітна Денисом, Помазанський знайшов старіння плаценти, катастрофи не було, то порадив пити настій вівса (овес промити, півстакана зерна залити стаканом окропу, настоювати ніч; зранку процідити, отриману рідину випити протягом дня, рівними частинами до прийому їжі). Пила місяць, здається не пошкодило :wink:
Зараз вагітна подружка, теж старіння плаценти... Тепер для неї овес сушу на балконі....
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Старіння плаценти

Повідомлення TaniaPicaSSo » 08 серпня 2013, 23:24

nadusha Я точно те саме пила при багатоводді :hi: Але, до речі, місяць попила і допомогло.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Старіння плаценти

Повідомлення mariana » 08 серпня 2013, 23:28

Я бачу відвар вівса універсальний, я пила від набряків під час вагітності.
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик

Re: Старіння плаценти

Повідомлення TaniaPicaSSo » 08 серпня 2013, 23:35

mariana Це певно з розряду тих рецептів, що нікому не зашкодять :wink:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Старіння плаценти

Повідомлення westa » 08 серпня 2013, 23:37

І я овес пила, але лінувалася і халявила. Він гарно очищує організм, піднімає імунітет , оновлює кров і покращує мікроциркуляцію .
Зараз би також здалося попити.
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Re: Старіння плаценти

Повідомлення Vikibee » 09 серпня 2013, 08:05

У мене теж було передчасне старіння плаценти. Аж до самих пологів. Теж пропонували госпіталізацію, але оскільки почувала себе дуже добре, аналізи були в нормі, дитинка гарно рухалась і серцебиття було в нормі, то я відмовилась. Дільнича сильно не наполягала. Вважаю, що потрібно просто слідкувати за своїм станом, адже плацента забезпечує малючка киснем. Якщо великі ділянки плаценти вже постаріли, то може бути кисневе голодування, як наслідок передчасні пологи. Але, думаю, таке рідкість.
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Старіння плаценти

Повідомлення Dribchuk » 09 серпня 2013, 08:34

В мене з плацентою постійно були проблеми :crazy: То була гематома в плаценті і постійно мені кровило. То потім потовщена плацента і передчасне старіння. Нервів мені потріпали страшно через це, другий раз би певно навіть не звертала на ті всі страшилки увагу. Що призначали мені для покращення стану-
1. Зранку натощак пити стакан чистої теплої води (з крана не підходить бажано джерельну)+1ч.л. меду+ 1ч.л. натурального яблучного оцту чи лимонного соку. - робила (але чи помагало від старіння плаценти я не знаю - токсикоз точно зменшувався)
2. Відвар вівса - трохи пила, трохи халявила.
3. Здавала 2 рази ТОРЧ - дурна була, понаходили за 2м разом герпес, інфекціоніст призначила купу ліків- імуноглобуліни, антибіотики - не пила і не колола нічого (лікарям казала що все роблю - сказали стан покращився :crazy: )
4. Капалася дипіридамолом і ще щось там і пила курантил. Але якось сама відчула що треба бо мала страшно в животі товклася - кажуть це теж признак гіпоксії.
5. Під кінець щотижня робила КТГ і узд з Доплером щоб слідкувати за рівнем гіпоксії. То мене заспокоювало бо і на КТГ і на доплері не було ознак явної гіпоксії плода і я собі трохи заспокоювалася.
Крім того я десь вичитала що потовщення і передчасне старіння плаценти це спадковий фактор який передається по жіночій лінії. Просто колись не було УЗД і ніхто над тим не заморочувався. Якщо ступінь старіння плаценти дуже високий і ще не час пологів то єдиний спосіб це контроль з допомогою КТГ і доплера, якщо там зміни дуже погані треба терміново родорозрішати, але таке буває в дуже рідкісних випадках.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.


Повернутись до 9 місяців здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron