Глобальні оголошення!



Налагодження лактації, різний розмір грудей

Налагодження лактації, різний розмір грудей

Повідомлення Malavka » 29 липня 2013, 17:23

Дитинці щойно 5 діб. Маю таку проблемочку. В мене в принципі завжди були груди різного розміру. Ну і от, набравшись молока, вони зовсім різні. Більша наповнюється дуже швидко, робляться затвердіння. Менша м"якша, молока теж достатньо, доня і годину смоктати може, і потік хороший. Малень смокче зараз рідко, багато спить, тільки ввечері маємо такий нон-стоп, коли вона смокче меншу до повної м"якості, тоді більшу теж до такого м"якого стану і знов даю меншу. Але зазвичай поки добуджуся дитя або вона сама прокинеться, то вже обидві груді тверді як барабани. Цідити? Чергувати підціджування? В пологовому, само собою, казали цідити після годувань до стану ганчірки, ну але ж то не діло, правда? Дуже прошу поради!
Зображення
Malavka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 160
З нами з: 14 грудня 2010, 14:41
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 104 раз.
Подякували: 113 раз.
Діти: Донечка 2011, ще одна донечка 2013

Re: Налагодження лактації, різний розмір грудей

Повідомлення Dashko » 30 липня 2013, 15:55

Доброго дня!

В першу чергу ВІТАЮ! з народженням малятка! Ростіть великі ;)

А на який день прийшло молоко?
Як сьогодні ситуація?
А в пологовому зціджувалися?

Поки що (чекаю відповіді на запитання) можу порадити:

- по-більше стимулювати дитину протягом дня до годувань: носити, спати з малечею, пропонувати груди частіше, не вдягати тепло (хоча зараз і голому досить спекотно :pardon: ).

Щоб не було застоів потрібно правильно прикладати, часто прикладати, годувати в різних положення і в розслабленому стані (!!!)

По чергуванню грудей дивитися по ситуації: з одного боку не допускати, щоб якась грудь сильно переповнювалася або з неї довго не годували.
З другого боку, особливо пізніше - намагатися по-більше, принаймні не менше прикладати з меншої груді.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Налагодження лактації, різний розмір грудей

Повідомлення Malavka » 30 липня 2013, 16:05

Молоко прийшло на 3 день, малечу стали носити в реанімацію до мене з 4 години життя.
В пологовому, коли прийшло молоко, доня дуже гарно розсмоктала була мені груди, але через день стала швидко наїдатися і лишати ще тугі груди, я її і так будила і сяк, кілька разів довелося підціджувати, але трошечки, більше навіть не цідити, а розганяти гульки. На сьогодні менша грудь - о диво - стала такою самою великою, як інша, малеча досить швидко їх висмоктує, вже нічого не ціджу (ще сьогодні вночі мусила трохи підцідити, доня їла всього 3 рази хвилин по 15, лишала тугі груди, і то я її будила, а так спала міцно - ні руху, ні писку взагалі). Ну і позлазили мозолі, які мені мала насмоктала в перший день, прикладання стало практично безболісним, так що наразі я дуже рада). Дякую)
Зображення
Malavka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 160
З нами з: 14 грудня 2010, 14:41
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 104 раз.
Подякували: 113 раз.
Діти: Донечка 2011, ще одна донечка 2013

Re: Налагодження лактації, різний розмір грудей

Повідомлення Dashko » 30 липня 2013, 17:06

Добре, що все налагоджується. Раз багато не зціджувалися раніше, то зараз вже точно в цьому немає потреби.

Смачного молочка!
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Налагодження лактації, різний розмір грудей

Повідомлення Malavka » 07 серпня 2013, 18:48

Знову прошу поради. Доні вже 2 тижні. Маю таку тривогу - мала вдень сьогодні спала практично не пробуджуючись години 4, я її під час того сну будила, вдалось 2 рази з вмиваннями, посмоктала практичо по 2-3 хвилини і далі засинала. Потім проснулася, поїла хвилин 15-20, знов спить. Зараз дитина зовсім гола, правда на мені в слінгу, хоче бути тільки на руках. Спимо разом, пустушки нема. Розумі, що спека,їсти не хочеться, але пити то треба, і молоко дуже боюсь профукати через такі короткі і нечасті прикладання. Вночі їсть ніби вже краще - 11, 3, 5, по хвилин 40 і досить так наполегливо смокче. А от вдень - ліниво, знехотя, все не те, все не так, плачі і все таке. Що ви думаєте про таку ситуацію? Прикладання ніби добре, у всякому разі точно не сосок ганяє, асиметрично захоплює, хоч і не дуже багато (ну але в мене реально дуже великі ареоли, то оцінювати з точки зору захоплює-не захоплює цілу ареолу було б неадекватно такому маленькому дзьобику), ефективність смоктання оцінюю по тому, як вона вночі випорожнює повну грудь. Вдень груди зовсім м"які.
Зображення
Malavka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 160
З нами з: 14 грудня 2010, 14:41
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 104 раз.
Подякували: 113 раз.
Діти: Донечка 2011, ще одна донечка 2013

Re: Налагодження лактації, різний розмір грудей

Повідомлення Dashko » 08 серпня 2013, 11:59

Зараз, справді в таку спеку всім треба бути дуже уважними з немовлятками. Адже спека - вони можуть багато спати і просипати годування. Тому намагатися максимально стимулювати: своєю присутністю, запахом, рухом, пропонуванням прикладання за маминою вимогою (!), ні в якому разі не кутати дитину. Якщо вдень дитина більше спить, то намагатися частіше пррикладати, коли прохолодно: вечір, ніч, ранок.
Одним словом, Malavka, ви все робите дуже добре.

Для впевненості час від часу рахувати, скільки дитина пісяє. Має бути хоча би 12 разів за добу.

Не допоювати без причини. А мамі не забувати достатньо пити.

молоко дуже боюсь профукати через такі короткі і нечасті прикладання.

Оце не зовсім зрозуміла :confused: Молочко ж постійно є в грудях. Якщо дитина прикладеться пізніше, воно малючка "дочекається".

Правильність прикладання - теж дуже важливе. Дивитися, щоб соски після годування лишалися циліндрічної форми. Ареолу не обовязково всю має дитинка захоплювати. Просто цим правилом (дитина має смоктати не сосок, а ареолу) наголошується, що треба смоктати не сосок.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Налагодження лактації, різний розмір грудей

Повідомлення Malavka » 08 серпня 2013, 12:41

Мала на увазі, щоб не зменшився виробіток молока надалі, воно ж в перші тижні, я так розумію, дуже важливо побільше смоктати, щоб формувались рецептори пролактину, бо як в перші тижні буде мало смоктання, то після 3-х місяців після нормалізації рівня пролактину молока може стати мало (читала таке на сайті ЛЛЛ,і зробила висновок, що з першою дитиною через це і "не стало" в мене молока після 3-х місяців). З іншого боку, зараз його треба менше, а потім як зросте потреба, то дитина все насмокче... ПРошу зрозуміти мене правильно, після першої невдачі я вже на холодну воду дмухаю... Дякую за підтримку!
Зображення
Malavka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 160
З нами з: 14 грудня 2010, 14:41
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 104 раз.
Подякували: 113 раз.
Діти: Донечка 2011, ще одна донечка 2013

Re: Налагодження лактації, різний розмір грудей

Повідомлення Dashko » 08 серпня 2013, 17:11

Malavka написав:Мала на увазі, щоб не зменшився виробіток молока надалі, воно ж в перші тижні, я так розумію, дуже важливо побільше смоктати, щоб формувались рецептори пролактину, бо як в перші тижні буде мало смоктання, то після 3-х місяців після нормалізації рівня пролактину молока може стати мало (читала таке на сайті ЛЛЛ,і зробила висновок, що з першою дитиною через це і "не стало" в мене молока після 3-х місяців). З іншого боку, зараз його треба менше, а потім як зросте потреба, то дитина все насмокче... ПРошу зрозуміти мене правильно, після першої невдачі я вже на холодну воду дмухаю... Дякую за підтримку!


Ясно, так, все правильно - це я не так зрозуміла :pardon:
Справді частота прикладань впливає на кількість молока. Тому не достатньо годувати тільки за вимогою дитини (крім того це поняття кожна мама розуміє по-своєму і часто насправді воно таким не є), а потрібно також прикладати дитину за вимогою мами :yes:

Все, що цікавить - питайся :yes: , навіть по найменших дрібницях :wink:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Налагодження лактації, різний розмір грудей

Повідомлення nadusha » 26 квітня 2015, 00:27

В братової народився синочок. Було кесарське, перший день дитину принесли аж в обід (вона дуже погано себе почувала). Сьогодні принесли, важко прикладати до грудей, малий кричить, правда старається смоктати. Питання таке: чи може прийти консультант з грудного в роддом, показати як це правильно робити. Від персоналу за два дні я особливого ентузіазму не побачила, пробувала сама показувати, але щось не впевнена, що показала добре. Може є якесь достойне відео, то дайте посилання, будь-ласка. Ідеально було б, щоб показав спец.
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Налагодження лактації, різний розмір грудей

Повідомлення Любов » 27 квітня 2015, 23:09

написала в ПП
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Далі

Повернутись до Консультант з грудного годування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron