Глобальні оголошення!



Чи домовлялися ви з лікарем про пологи?

Чи домовлялися ви з лікарем про пологи?

Повідомлення Янголятко » 22 липня 2013, 13:35

Всім привіт!
В мене 37 тиждень вагітності. Досі вже декілька разів поставало питання "В кого народжувати?" Вагітність проходить добре, не була на підтримках і не вживала гормонів. Все говорить про те, що пологи мали б пройти добре. Але все одно хвилююся :impossible: А ще маю такий характер, що якщо хтось до мене крикне, то немов мене прокляне :scare: Осадок залишиться надовго і до такої людини більше не піду. А ще начиталася на форумах про різке відношення лікарів і не хочеться потрапити до когось "крикливого" і неуважного.
Народжувати плануємо на БАМі.
Знайома порадила акушерку Лялюсь Валентину Миколаївну, бо акушерка більше всього робить на пологах. Ще інша знайома каже, що акушерка нічим не керує і все залежить від лікаря. Вже думала ні з ким не домовлятися, а тут всі навкруги почали мене "обсідати" і казати бігти домовлятися. Але я там нікого не знаю! :nea: То що ж робити? :dash: Порадьте! Може хтось має досвід пологів у хорошої лікарки? Буду дуже вдячна.
Зображення
Янголятко Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 74
З нами з: 12 липня 2013, 20:42
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 45 раз.
Подякували: 52 раз.
Діти: Донечка Евеліна

Re: Чи домовлялися ви з лікарем про пологи?

Повідомлення flash-ka » 22 липня 2013, 13:51

Привіт! Розумію твої страхи. Але тут така справа,що тільки Богу відомо як і коли все відбудеться :wink:
Я теж довго вирішувала що ж мені робити.....і в результаті вирішила ні з ким і ні про що не домовлятись. Лише знала,що буду проситись на 4 поверх на бамі, бо чула, що там усі хороші. Народжувала в неділю вдень. Потрапила на зміну до Кузмінчук Наталі Євгенівної. Попри те,що протягом 5 годин тоді народилось 4 дитинки, уваги мені не бракувало. що 15 хв хтось заходив з'ясувати як у нас справи. Про оплату ніхто не говорив, тим не менше усі старались (працювали на чайові :hi: ).
Не шкодую і наступного разу, як дасть Бог, знову буду так само робити.
Щодо доброти. Лікарка мені сподобалась, бо відносилась як до рідних дітей. п.с. я теж з таких, що якщо крикнеш, то мене нема...вся в обідах :dash:
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Чи домовлялися ви з лікарем про пологи?

Повідомлення sky » 22 липня 2013, 14:28

цю акушерку я також знаю планувала в неi народжувати. проте потiм передумала i домовилась з сидорчук о.м. i в неi я питала за цю акушерку але вона посмiялась. вагiтнiсть в мене проходила просто супер проте коли на 39 тижнi прийшла на огляд на крiслi сказали шийка зовсiм не готова потiм мене стимулювали. i добре що домовились з лiкарем бо акушерка робить все що каже лiкар. а сидорчук досить строга а на родах була як рiдна мама. i завдяки iй моя донечка здорова бо була обмотана пуповиною i серцебиття почало падати та почувши це просто видавила з мене дитину. а iще акушерка попалась старша жiнка нiчим не гiрша за ту. всетаки роди веде лiкар!
Зображення
sky Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 280
З нами з: 07 березня 2012, 11:04
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 47 раз.
Подякували: 141 раз.
Діти: дівчинка 26.06.2012

Re: Чи домовлялися ви з лікарем про пологи?

Повідомлення Liza » 22 липня 2013, 16:21

flash-ka написав:Кузмінчук Наталі

...Михайлівни.

Янголятко, тут десь в інших темах уже багато писали про пологових лікарів. ще там пошукай, щоб тут не дублювати свої відповіді.
у мене запитувала моя лікар, чи вирішила я, в кого народжувати. то ж напевне і ти можеш сама запитати у своєї лікарки, чи може вона когось порадити. па-любому бажаю тобі потрапити в хороші руки.
П.Н. домовляння не дає 100% гарантії, що ніхто не дасть тобі зайвих негативних емоцій. але я розумію тебе через ці страхи - я теж не бажаю потрапити до якоїсь мегери.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Чи домовлялися ви з лікарем про пологи?

Повідомлення flash-ka » 22 липня 2013, 16:51

Liza написав: flash-ka написав:Кузмінчук Наталі


...Михайлівни.


точно, це я спішила, то й напутала :crazy:
а щодо негативних емоцій, то тут тобі всі карти в руки. як себе налаштуєш. так і буде. у мене гарний настрій був, я постійно реготала,навіть під час переймів :hi: , то мені ніхто так і не зміг зіпсувати того настрою ))))
головне позитивна мислеформа!!! :wink:
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Чи домовлялися ви з лікарем про пологи?

Повідомлення Marichka » 22 липня 2013, 18:43

Ну і я перший раз їхала,як на свято,але того замало:)Ще не знаєш наперед,як себе поведе організм,перші пологи тривали 17 год.І на другі їхала,сподівалась,що буде,як у всіх моїх знайомих,які вдруге родили-"раз плюнути"-а було не легкше,як перший:)
Щодо Лялюсь В.то вона дійсно хороша,але працює на 2 пов в Шмайки і на 4 пов не зможе прийти.
Я б все-таки домовлялась з кимось з 4 пов(З Сидорчук чи Кузьмінчук)
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Чи домовлялися ви з лікарем про пологи?

Повідомлення stella123 » 23 липня 2013, 09:40

Повністю згідна з flash-ka
flash-ka написав: Але тут така справа,що тільки Богу відомо як і коли все відбудеться :wink:
Я теж довго вирішувала що ж мені робити.....і в результаті вирішила ні з ким і ні про що не домовлятись.

Як була вагітна ні з ким не домовлялася. Вважаю , що це правильно. Пологи це природній процес. І тільки Бог знає як там буде. Підчас вагітності і зараз як спілкуюся з молодими мама наслухалася всякий різних випадків, які траплялися при домовляні і скептично до цього ставлюся. А про прокльни і крики... Я згідна теж з flash-ka як вже себе накрутете. Ви ж йдете народжувати я ставилася до цього як до важливого етапу де б мені потрібно багато докласти зусиль, щоб моє щястячко з"явилось на світ. І мені чесно було не до того чи будуть на мене кричати.
Зображення
Якщо зараз дуже погано, то в найблищому майбутньому буде дуже добре.
stella123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 268
З нами з: 20 серпня 2012, 22:59
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: дівчинка Полінка 23.09.2012

Re: Чи домовлялися ви з лікарем про пологи?

Повідомлення bublegum » 23 липня 2013, 09:51

а я домовлялась з Сидорчук О.М...дуже задоволена її роботою :yes: і цього разу знову з нею контактуватиму задовго до події...бо вона дійсно спеціаліст інедарма заступник голоного лікаря
bublegum Офлайн


 

Re: Чи домовлялися ви з лікарем про пологи?

Повідомлення Янголятко » 23 липня 2013, 09:59

Дівчата, дуже дякую всім за підтримку і відповіді!
Щодо Кузьмінчук Н.М., то чую про неї багато хороших відгуків. Але мені сказали, що вона не приїжджає на пологи вночі або в неділю, а хочеться вже як домовляєшся, то бути впевненою до кого потрапиш.
Зображення
Янголятко Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 74
З нами з: 12 липня 2013, 20:42
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 45 раз.
Подякували: 52 раз.
Діти: Донечка Евеліна

Re: Чи домовлялися ви з лікарем про пологи?

Повідомлення Marichka » 23 липня 2013, 10:12

Так,вона може не приїхати,але передзвонює і тебе чекають на 4 пов-це вона гарантує.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Далі

Повернутись до Пологи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

cron