Глобальні оголошення!



Життя з батьками і окремо - що краще?

Re: Життя з батьками і окремо - що краще?

Повідомлення Yummy mummy » 12 липня 2013, 23:24

Вернусь трохи до теми))))) "Життя з батьками і окремо - що краще?"
Скажу з свого досвіду , для мене однозначно краще - окремо....
Правда спочатку хотіла сказати - що все залежить від батьків і дітей, які вони, яка атмосфера в спільному проживанні...Наприклад моє дитинство пройшло коли довший час всі жили разом з маминими батьками.....І всім було добре, всі були задоволені, незважаючи на ту тісняву в 3-ох кімнатній квартирі, де жили бабуся і дідусь, нас п"ятеро + прадідусь який займав цілу вітальню....
Для всіх нас це були одні з красщих часів....
Але є одне але....Напевно тому мої батьки і не мали якихось великих планів на своє житло (нє вони його правда хотіли, але не дуже щось і робили задля цього)...Бо їм було і так добре....
Думаю в першу чергу, почавши жити окремо (не відразу значить власна квартира) - більше усвідомлюється почуття самостійності, що твоє життя в першу чергу залежить від тебе..І як ти себе настроїш, яку мету поставиш, як наполегливо будеш іти до тієї мети - так вона і здійсниться, ну і звичайно навпаки.....
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Стосунки із свекрухою

Повідомлення Marta28 » 08 серпня 2014, 16:19

окремо і тільки окремо, я господиня зі своїм укладом, з чоловіком вирішуємо проблеми разом. не уявляю як жити з батьками
Marta28 Офлайн


 

Re: Стосунки із свекрухою

Повідомлення Alalan » 08 серпня 2014, 23:38

краще жити окремо, а діти хай знають,що є бабуся та дідусь. а також люблять повчати старше покоління, я слухаю, а роблю по своєму.
Alalan Офлайн


 

Re: Життя з батьками і окремо - що краще?

Повідомлення Анніта » 09 серпня 2014, 18:56

Звичайно, що краще жити окремо,
але коли народжується дитина, починаєш розуміти, що деколи добре, коли батьки з тобою живуть або хоча б десь поряд :)
Анніта Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 27
З нами з: 31 липня 2013, 18:08
Звідки: Львів
Дякував (ла): 5 раз.
Подякували: 11 раз.
Діти: 1 дівчинка

Re: Життя з батьками і окремо - що краще?

Повідомлення Ulkanet » 09 серпня 2014, 20:03

це коли батьки помагають - дитину візьмуть погуляти, продуктів по списочку куплять, прибрати поможуть, якщо свято якесь то теж поможуть і зі "столом" і з уборкою.
а коли тільки і "гризуть", що ти всьо робиш не так :ireful: - то зовсім не весело, коли вони живуть поряд. :sad:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Життя з батьками і окремо - що краще?

Повідомлення Марійка » 10 серпня 2014, 17:42

Все-таки, навіть якби було добре з батьками, навіть, найкраще, коли окремо. Вислів згадала: "Я так тебе люблю, коли ти далеко"...
Тоді, коли окремо, більш самостійними і дорослими стаємо. Ми були трохи окремо, а тепер знов з батьками. Мій чоловік, наприклад, вже собі може розслабитися і не допомогти мені з дитиною, бо є моя мама, то для чого йому напружуватися :nea: Також будь-які інші обов'язки його не цікавлять по дому, бо він, як сам каже, не відчуває себе тут господарем, адже є господар - мій тато. Ще коли хочемо щось змінити, а нам не дають, бо має бути, як вони скажуть, це і мене злить... І ще, думаючи, що з батьками, значить, має бути легше з дитиною, я помилялася. Говорю за себе особисто. Нервуюся, коли десь колись треба вийти, а не можу, бо не маю на кого залишити малу - всі по роботах...
Зображення
Марійка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 167
З нами з: 22 лютого 2012, 21:30
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 409 раз.
Подякували: 73 раз.
Діти: Дві донечки-красунечки

Re: Життя з батьками і окремо - що краще?

Повідомлення ІРЦЯ » 10 серпня 2014, 22:07

В нас от теж дилема або жити в однокімнатній окремо або в трикімнатній нового планування але з моїми батьками.Мій чоловік дуже хоче жити з моіми разом та і я не проти але трохи переживаю шоб з часом ті хороші стосунки не зіпсував побут То поки квартира в якій зараз живем на продажі думаю і вагаюсь бо не знаю як краще.бо тре буде сказати моїм чи купувати 2 однокімнатних чи одну трикімнатну
Золотое правило жизни: не переживай из-за того, чего ты не в силах изменить, прими ситуацию такой, какая она есть. Ведь мы не пытаемся изменить погоду, а просто одеваемся по погоде.
ІРЦЯ Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 317
З нами з: 10 червня 2013, 16:24
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 430 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: Два синочки 5р. і 1р.

Re: Життя з батьками і окремо - що краще?

Повідомлення Marichka » 10 серпня 2014, 22:50

Однокімнатну можна так продати,що купиться трьохкімнатна.Не хочу все описувати-хіба в приват.Щоб всі розуміли,то продати в доларах чи євро і міняти на гривні.В гривнях купляти в забудовника.Але робити все оночасно,в один день,бо ситуація нестабільна.Зараз якраз гарний курс,то багато гривень вийде :wink: Пишу з власного досвіду.І моя порада-щодня молитися в тому наміренні.
Маю номер телефону міняйла,який все без проблем зробить:) то вже так,на всякий випадок :wink:
Я б вибрала,напевно жити таки окремо.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Життя з батьками і окремо - що краще?

Повідомлення Галина » 10 серпня 2014, 22:57

Марійка написав:бо він, як сам каже, не відчуває себе тут господарем, адже є господар - мій тато.

Це стосується не тільки зятів, а й невісток)))
В нас з свекрухою так склалося, що ми окремо кожен собі готуємо. І я дуже часто відчуваю себе чужою і зайвою. Коли починаю щось готувати, то часто заважаю, газ займаю, посуду. А коли всі йдуть на роботи, мала в школу, то мушу чоловіку і доці сніданок зготувати, перекус якийсь в школу, обід чоловіку, відповідно і свекруха своїм готує, то на кухні взагалі кошмар. Ну і в ванну-туалет зранку попасти катастрофа. :crazy:
Ну і коли хочеться якихось змін, перестановок, внести щось своє у кухню чи коридор, це різко присікається, бо не подобається або влаштовує як є.
Як на мене то 100% окремо краще.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Життя з батьками і окремо - що краще?

Повідомлення Marichka » 10 серпня 2014, 23:12

Галя,то ти і так молодець,що маєш своє виходить.Готуєш для своїх.Все одно якось самостійно собі плануєш так,як хочеться.Відважно.Я б боялась,напевно,запропонувати,щоб готувати окремо
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Поперед.Далі

Повернутись до Сімейні стосунки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей