найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Балачки: ні про що і про все 7

15 червня 2013, 18:21

В мене теж є, це вже 2й маю, 1й свій привезла з Штатів, тоді їх в нас ще не бачила, потім і тут купила. Відклеюватись не відклеюється, але груди дуже паряться в ньому, потім як варені)))) Я давно вже не носила і не носитиму вже цей, краще купити трикотажний з силіконовою вставкою на спині, ( він таки краще тримає і не парить, бо цей силіконовий на обвисші після годування груди не підходить.

Re: Балачки: ні про що і про все 7

15 червня 2013, 20:23

а ви не в курсі чи є в нас бюстики з силіконовими краями лише (я колись такий собі теж зі штатів привозила, а в нас не бачила) щоб можна було без бретельок одягнути і не злітав? В мене спина закрита, але силіконові бретельки мені дуже не подобаються, а плаття без шлейок, без ліфчика не одінеш бо воно тіпа шифонове, короче треба бюстик щоб без бретельок і не сповзав і ще щось трохи підтримував. :crazy:

Re: Балачки: ні про що і про все 7

15 червня 2013, 20:37

я купляла такий на ринку кілька років назад, тре питатися)

Re: Балачки: ні про що і про все 7

15 червня 2013, 21:51

Піди в Світ Зваби, там як я була, то були всякі, але тре питати продавців.

Re: Балачки: ні про що і про все 7

15 червня 2013, 22:03

Так, у "Світі зваби" 100% продавались, та й по інших магазинах із білизною мали б бути.

Re: Всякі різні бюстгалтери

16 червня 2013, 00:29

Дівчата, а де в Тернополі можна поміряти бра від вікторії сікрет. Хочу замовити в гри, але розмір би знати.

Бо от раз з джорджа замовила шикарний ліф, який збільшував грудь(якої нема) в 3!!! рази, уявляєте...Рожевий в горошок. І я глянла на розмір того,що ношу, так і замовила, а той джордж був просто величезний. Добре,що мамі підійшов. То вона натішитись ним не може...

Re: Балачки: ні про що і про все 7

19 червня 2013, 10:53

Dribchuk написав:а ви не в курсі чи є в нас бюстики з силіконовими краями лише (я колись такий собі теж зі штатів привозила, а в нас не бачила) щоб можна було без бретельок одягнути і не злітав? В мене спина закрита, але силіконові бретельки мені дуже не подобаються, а плаття без шлейок, без ліфчика не одінеш бо воно тіпа шифонове, короче треба бюстик щоб без бретельок і не сповзав і ще щось трохи підтримував. :crazy:

Купила собі такий від Мілявіци, пару років тому.

Re: Всякі різні бюстгалтери

19 червня 2013, 11:04

Хочу купити собі безшовний бюстгальтер. Не такий еластичний як майка, а такий як ліфчик тільки без швів. Хтось має? Поділіться враженнями?

Re: Всякі різні бюстгалтери

19 червня 2013, 11:06

yultsya не знаю, чи можна десь поміряти. але я брала один в гри, то розмір співпав з нашим - А в них А :hi: але то ше від моделі може залежати

Re: Всякі різні бюстгалтери

02 липня 2016, 02:31

Ось в цьому магазинчику хороші бюстгальтери
Радила багатьом подругам, ми разом там закуповуємось. :)
Повідомлення Модератора М
Нкприховане рекламне посилання видалено модератором
Відповісти