Глобальні оголошення!



Відновлення волосся

Модератор: Yummy mummy

Відновлення волосся

Повідомлення Natalinda » 13 червня 2013, 08:49

Після другої хімії волосся значно підпсулося(((
Ну і кума-перукар мене сильно відмовляє повторювати процедуру.
Планувала я ламінувати, коли похімічилася, але руки/ноги так і не дійшли( І ото ходила я весь той час :scare: Переважно з хвостиком.
Вроді і маски і бальзами і креми ішось роблю і незнати чи шось помагає.
А оце була на кератинуванні :love: Сказати що задоволена - не сказати нічого. Залишки хімії практично вирівнялися :love: бо то були лиш незрозумілі смички. Чекаю з нетерпінням коли ж помию голову, щоб бачити реальний результат (3 дні голову мити немона) наразі відчуваю що волосся реально стало важчим!
Рекомендую, бо з ламінуваням і поряд не стояло!
Ще відпишу після миття
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Відновлення волосся

Повідомлення flower » 13 червня 2013, 09:00

скільки тобі обійшлося? наступна процедура коли?
мені перукарка казала шо бажано 3 рази зробити, щоб був гарний результат надовго. На мою довжину мені десь до 400 грн на раз :crazy:
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Відновлення волосся

Повідомлення Natalinda » 13 червня 2013, 09:17

flowerмені обійшлося висидіти цілий день в перукарні))) Я ходила моделлю на семінар перукарський)
Казали перукарі тернопільські що в нас така процедура на мою довжину волосся 150 грн. 200 на довге.
А щодо трьох раз то залежить від ступеню пошкодженості. Я думала що в мене капець-капець і требуде не три а 6 раз))) Казали що 2 рази вистачить з головою) Зістрижу кінчики і тоді побачу йти чи ні 2 раз, наразі налаштована йти.
На непошкоджене волосся не робиться, бо воно нічого не дає. А в мене те що відросло то ні не крашене ні не хімізоване, ні не тоноване. Розказували що якщо зробити після хімії - то за 2 процедури можна повністю вирівняти, настільки силно відновлює (мали реальний випадок коли вирівнялася хімія зроблена на самі сильні препарати)
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Відновлення волосся

Повідомлення oksa_mal » 13 червня 2013, 09:59

цікаво чи на моє посічене, ламке і нефарбоване волосся таке би помогло :confused:
Зображення


Не тратьте деньги на одежду...Тратьте на путешествия...Какая разниця, сколько лет вашим кедам, если вы гуляете в них по Парижу.
oksa_mal Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 361
З нами з: 26 лютого 2011, 16:16
Звідки: Тернопіль-Калуш
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 224 раз.
Подякували: 307 раз.
Діти: хлопчик
дівчинка

Re: Відновлення волосся

Повідомлення Natalinda » 13 червня 2013, 10:04

oksa_malякщо волосся не піддавалося ніякій хімічній обробці - то непоможе.
Тобі тре вітамінні маски, там в них є якась шок терапія називається
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Відновлення волосся

Повідомлення mavpusya » 13 червня 2013, 10:50

Я вдома роблю ламінування із желатину. 1 ст.л. желатину заливаю трьома ложками води, залишаю на 20 хв. потім заливаю ще 2 ложки води і підігріваю на кілька секунд в мікрохвильовцы. щоб розійшовся желатин. Потім додаю столову ложку свого бальзаму. точніше маски для волосся. Дуже рекомендую маску Brelil Numero, хто приїздив до мене в гості і спробував, також на неї перейшов
Зображення
Ага ламінування робиться після миття голови на вологе волося, ходжу із тим добром 40 хвилин із одягненою целофановою шапочкою. Часом можу прогріти феном поверха шапочки. Потім змиваю і висушую, як завжди. Волосся шовкове і гарно блистить. Мені відновило усю ламкість. Якби ще дико не лізло, то було б уже по пояс, недавно зрізала багато, бо смички висіли :cray:
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Відновлення волосся

Повідомлення flower » 13 червня 2013, 10:52

я крашуся краскою цієї фірми і ця маска в великій банці була, але результат мене не вразив шоб аж так. Тобто якшо рівняти з маскою Плацента яка дешевша вполовину, то результат однаковий. А ламінування желатинове теж роблю)
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Відновлення волосся

Повідомлення loljka » 13 червня 2013, 10:55

я теж робила собі кератин у салоні - ефект мені сподобався,волосся стає блискучим, ніби обємнішим навіть
на мою довжину (до низу лопаток) - обходиться у 200/250 грн

робила також вдома - ефект не гірший - вартість препаратів обійдеться у 400 грн на півроку)))
loljka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 413
З нами з: 01 жовтня 2011, 17:07
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 91 раз.
Подякували: 152 раз.
Діти: донечка Роксоланка

Re: Відновлення волосся

Повідомлення flower » 13 червня 2013, 10:57

loljka де купляла і якої фірми?
Мені на мою довжину багацько прийдеться викласти) а уявляю якби наша Лореляй зробила, то кругленька сума б вийшла :hi:
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Відновлення волосся

Повідомлення flash-ka » 13 червня 2013, 10:59

mavpusya щоб не лізло зроби маску з алоє і лимону. суперська штука. я колись просто змішувала і так злегка втирала в голову. а потім по стб у все буде добре рецепт побачила. раз у пів року роблю, бо мала не ГВ, то витягує все що може :hi:
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Далі

Повернутись до Перукарня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість