Глобальні оголошення!



Дитя в колясці коло магазину...

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: дитя в колясці коло магазину...

Повідомлення КлубНіка » 07 грудня 2011, 17:38

Коли був меншим то не лишала ніколи. Навіть колись посварилась з приберальницею в тій аптеці що на Київській через дорогу, бо вона почала на мене наїжати що мол чого з каляскою в середину пхатись, лишіть на вулиці! а тепер якщо в колясці то можу на 2-3хв лишити, але так щоб був у полі зору . Часто наприклад коло Гермесу на київській лишаю, а сама забігаю хліб купити, бо поки я його витягрну, поставлю, поправлю і потім посажу, то за той час би вже три рази той хліб купила.
КлубНіка Офлайн


 

Re: дитя в колясці коло магазину...

Повідомлення Alisa » 07 грудня 2011, 18:05

Мільйон баксів на 2 хв навіть під наглядом ніхто б не лишив...
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: дитя в колясці коло магазину...

Повідомлення Tajga » 08 грудня 2011, 14:37

А мені тих мам шкода... І якщо їм серце крається, що лишають, бо не знають інших варіантів, і навіть, якщо не крається... таких ще більше шкода... і не обов'язково вони всі "кукушкі", буває попадається і "свята простота", що не вбачає в тому нічого поганого...
Сама була втрапила в таку халепу - довелося лишити малу під банком, бо терміново тра було оплатити регістрацію в рагсі... В ощадбанку... А там - тьма народу, черга, тіснява... Може, якби взяла малу на руки, то б і без черги пройшла, що не факт в наші дні, а те, що і начихали б на нас, і надихали, і обмацали в тісняві, то факт... Що я пережила за ті хвилини стояння в черзі... :omg: :shock: ворогу не побажаю... Більше ніде і ні під яким видом малу не лишала.. і взагалі - слінг то наше все!
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: дитя в колясці коло магазину...

Повідомлення loljka » 08 грудня 2011, 16:58

один раз залишала - жах який,самій важко нервуєшся, а тут ще і бабульки доброжелательниці знайшлись поворкуати... :istereka:
loljka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 413
З нами з: 01 жовтня 2011, 17:07
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 91 раз.
Подякували: 152 раз.
Діти: донечка Роксоланка

Re: дитя в колясці коло магазину...

Повідомлення fajno » 08 грудня 2011, 17:19

Гг. А я часто лишаю...в магазині під нами зразу біля каси. Там самообслуговування і я той кружечок швиденько пробігаю. Продавщичі тим часом воркочуть з дитиною. Ну, але то ж не надворі. Надворі я й коляску саму боюсь лишити- щоб не вкрали
Зображення
fajno Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 323
З нами з: 28 березня 2010, 00:19
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 117 раз.
Подякували: 173 раз.
Діти: Ева

Re: Дитя в колясці коло магазину...

Повідомлення inna6787 » 06 квітня 2013, 01:11

йду у всі магазини з коляскою,може хтось думає "куди вона пре з тею коляскою!" Але краще я буду спокійна,ніж потім шукати дитину,бо в нас зараз такі страшні випадки бувають. Було кілька разів,що біля аптеки біля сходів, при відкритих дверях ставила коляску з малим,але то від нього була на 3 кроки далі.Хоча й так практично голова була постійно в бік дитини.
inna6787 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 331
З нами з: 01 лютого 2013, 18:06
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 409 раз.
Подякували: 180 раз.
Діти: Два хлопчики: Назарчик (21.12.2009)
Ерік (15.06.2012)

Re: Дитя в колясці коло магазину...

Повідомлення Malavka » 12 квітня 2013, 18:48

Ніколи не лишала і не лишу, а от недавно бачила теж картину маслом. Коло цілодобового магазину на розі "Ромашки", посеред тротуару (реально посередині, не під магазином, а просто отако посередині) в вітер стояла коляска з опущеним капюшоном, в ній плакала сльозами дитина місяців 5 мабуть. Ми йшли з сестрою з ЖК, обидвоє сумашедші мамаші, то й лишилися постояти коло тої коляски, бо ж пуста вулиця, вітер хлеще, ужас словом. Я підняла капюшон на колясці. Через хвилин 5 виглядає з магазину мамаша, і каже - дєвачьки, ви собі йшли то йдіть дальше, і тупо завалює назад в магазин. Тобто діло явно не було секундним, і нікуди вона собі особливо не спішила. Ну от хоч вбий не розумію. Треба купити щось, ну то візьми дитя на руки, сумно-страшно ж самому на вулиці, ще й посеред тротуару при дорозі. І взагалі так, слінг наше все. Тільки хтось шукає варіанти, а хтось ризикує найдорожчим, ще й при тому, мабуть, не усвідомлює того ризику.
Зображення
Malavka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 160
З нами з: 14 грудня 2010, 14:41
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 104 раз.
Подякували: 113 раз.
Діти: Донечка 2011, ще одна донечка 2013

Re: Дитя в колясці коло магазину...

Повідомлення Shalimar » 12 квітня 2013, 18:55

Malavka написав:а хтось ризикує найдорожчим

это под вопросом
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Дитя в колясці коло магазину...

Повідомлення Kisja » 12 квітня 2013, 23:12

Один раз залишила малу під магазином, бо в магазин нереально було заїхати, але через вікно гарно бачила коляску і дитину. А після того, як вкрали нашу коляску в дит. поліклініці, то навіть саму коляску (другу) не залишаю.
Зображення
Kisja Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 762
З нами з: 10 листопада 2011, 20:08
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 173 раз.
Подякували: 442 раз.
Діти: Донечка Софія

Re: Дитя в колясці коло магазину...

Повідомлення inna6787 » 13 квітня 2013, 01:07

Kisja написав:А після того, як вкрали нашу коляску в дит. поліклініці, то навіть саму коляску (другу) не залишаю.


завжди в поліклініку заїжджаю всередину (ставлю біля дверей,бо дальше не проїдеш) і то ходжу час від часу глянути (як велика черга) чи все на місці. Не раз бачила як батьки лишають коляски на вулиці без нагляду під поліклінікою - я б певно не ризикнула :confused: в нас тепер є такі люди
inna6787 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 331
З нами з: 01 лютого 2013, 18:06
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 409 раз.
Подякували: 180 раз.
Діти: Два хлопчики: Назарчик (21.12.2009)
Ерік (15.06.2012)

Поперед.Далі

Повернутись до Неприємні ситуації. Хелп!



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей