Глобальні оголошення!



Як зробити шоколад

Модератор: irinka

Re: СП шоколад СПРАВЖНІЙ

Повідомлення lerumpochka » 25 березня 2013, 15:38

я замовляла какао терте і какао масло, то робила з нього шоколадки

чорний виходить ідеально і робити його легше, ніж думалось)))) і смачний дуже-дуже - при тому, що я люблю молочний!

робила молочний шоколад- додавала сухе молоко
але воно так і залишилось так крупинками - в розтопленову вигляді то було зовсім жахливе - як ніби пісок на зубах хрумтів. але як застигло, то нормальне - проте справжнього молочного смачного шоколаду не вийшло(((
і питала, то кажуть, що і не вийде - в домашніх умовах тільки чорний шоколад.

ще робила щербет - то просто БОМБА!!!! я вже не хочу молочного шоколаду - хочу тільки того щербету)))) такий смачнючий і прям тане в роті!!!

| +
1-1,5 стакана (прим. 200-250 гр) разных орехов - фундук, миндаль, кешью, фисташка
1 банка сгущенки
270 гр тертого какао
100 гр масла какао
75 гр размягченного сливочного масла

Подготовить орехи - слегка обжарить и крупно порезать.
Сгущенку обязательно подогреть до 35-40 град.!
Измельчить какао и масло какао, растопить до однородности на водяной бане. Снять с бани какао, добавить в какао сгущенку и слив. масло, помешивать, пока масса не станет однородной и густой.
Добавить орехи, размешать, выложить в квадратную форму, застеленную пергаментом. (форма 15х15 или 20х20) Оставить на несколько часов в прохладном месте. Порезать на небольшие квадратики. Хранить в холодильнике.


ще робили цукерки з кокосовою начинкою - теж бомбезно!!!
просто робила з кокосової маси кульки (рейепт на тому форумі шо лінк в першому пості)
і обливала шоколадом

короче, мій шоколад закінчується, то буду ше купувати)))

ще хочу трюфелі зробити
Секрет ,батьківського виховання не в тому, що роблять батьки, а в тому, ким вони являютьсядля дитини. (Гордон Ньюфелд)
lerumpochka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 280
З нами з: 12 квітня 2010, 12:16
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 221 раз.
Подякували: 369 раз.
Діти: маленька Магдаленка:)

Re: СП шоколад СПРАВЖНІЙ

Повідомлення Lusik » 25 березня 2013, 23:01

lerumpochka написав:я замовляла какао терте і какао масло, то робила з нього шоколадки



А какао терте досить темне чи ні?
Lusik Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 575
З нами з: 17 лютого 2011, 15:04
Звідки: Тернопіль-Дружба
Дякував (ла): 1183 раз.
Подякували: 609 раз.
Діти: Синусик-котусик
(29.10.2010)

Re: СП шоколад СПРАВЖНІЙ

Повідомлення lerumpochka » 25 березня 2013, 23:15

Lusik написав:
lerumpochka написав:я замовляла какао терте і какао масло, то робила з нього шоколадки



А какао терте досить темне чи ні?

ну так - темне))) гірке принаймні дуже дуже))) але якшо додати цукру і масла то якраз класнюче виходить :wink:
поки доїдаю своє і не дуже маю цей тиждень час :crazy: - то хто хоче - можете організовуватись - складайте списки :pardon:
Секрет ,батьківського виховання не в тому, що роблять батьки, а в тому, ким вони являютьсядля дитини. (Гордон Ньюфелд)
lerumpochka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 280
З нами з: 12 квітня 2010, 12:16
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 221 раз.
Подякували: 369 раз.
Діти: маленька Магдаленка:)

Re: СП шоколад СПРАВЖНІЙ

Повідомлення Галина » 26 березня 2013, 08:56

lerumpochka, а ти той шоколад просто розтопила, чи робила так, як там писало, термізувала?
Бо я просто розтопила, хочу ще цукерки зробити, але ще формочок не купила...
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: СП шоколад СПРАВЖНІЙ

Повідомлення Lusik » 26 березня 2013, 10:41

lerumpochka написав:ну так - темне))) гірке принаймні дуже дуже))) але якшо додати цукру і масла то якраз класнюче виходить :wink:
поки доїдаю своє і не дуже маю цей тиждень час :crazy: - то хто хоче - можете організовуватись - складайте списки :pardon:


Тоді буду чекати - списочок вже майже склала :=): :hi: :wink:

І ще уточню, яке саме какао ти брала, бо я хочу щоб було темне :dreams:
Lusik Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 575
З нами з: 17 лютого 2011, 15:04
Звідки: Тернопіль-Дружба
Дякував (ла): 1183 раз.
Подякували: 609 раз.
Діти: Синусик-котусик
(29.10.2010)

Re: СП шоколад СПРАВЖНІЙ

Повідомлення lerumpochka » 26 березня 2013, 15:17

Галина написав:lerumpochka, а ти той шоколад просто розтопила, чи робила так, як там писало, термізувала?
Бо я просто розтопила, хочу ще цукерки зробити, але ще формочок не купила...

на шоколадки темперувала - але то так звучить страшно ,а насправді то треба не просто розтопити, а ше кілька хвилин шоб воно потопилось, щоб більше нагрілось - ото й все темперування)))) темперувати то = довести до температури 45-50 градусів - просто нагріти краще - ото й всьо))))

Lusik написав:І ще уточню, яке саме какао ти брала, бо я хочу щоб було темне :dreams:

там воно одне і продається в тієї дівчинки -якесь бельгійське :wink:
хоча дуже схоже на наше з львської шоколадні))) какао та й какао))
Секрет ,батьківського виховання не в тому, що роблять батьки, а в тому, ким вони являютьсядля дитини. (Гордон Ньюфелд)
lerumpochka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 280
З нами з: 12 квітня 2010, 12:16
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 221 раз.
Подякували: 369 раз.
Діти: маленька Магдаленка:)

Re: СП шоколад справжній

Повідомлення Кокетка » 26 серпня 2013, 09:42

а ви самі готовите шоколад ?? з тих всіх інгредієнтів? чи для чого вам? просвітіть мене темну, бо бачу той кероб заміняє какао і цукор, тобто є дієтичним.... може і мені треба :confused:
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: СП шоколад справжній

Повідомлення Dashko » 26 серпня 2013, 14:32

Кокетка написав:а ви самі готовите шоколад ?? з тих всіх інгредієнтів? чи для чого вам? просвітіть мене темну, бо бачу той кероб заміняє какао і цукор, тобто є дієтичним.... може і мені треба :confused:

Я ще не готувала, але збираюся :wink:
Багато що з того сайту можна просто до випічки додавати.
Про кероб щось зможу сказати, як отримаю замовлення - раніше не замовляла, вище Анюта пише, що їй не сподобалося :confused:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: СП шоколад справжній

Повідомлення Галина » 26 серпня 2013, 14:44

Кокетка написав:а ви самі готовите шоколад ?? з тих всіх інгредієнтів? чи для чого вам? просвітіть мене темну, бо бачу той кероб заміняє какао і цукор, тобто є дієтичним.... може і мені треба :confused:

Я робила шоколад, цукерки, то мені смачніше ніж магазинний шоколад і дітям не страшно давати, бо 100% натуральний, без домішок всяких.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Як зробити шоколад

Повідомлення Pipochka » 06 листопада 2013, 16:26

Дівчата, а хтось з вас робив сам шоколад із какао-терте і какао-масла???? Скільки цукру (пудри) давати і коли, тобто на якому етапі приготування?????

| +
КАК ТЕМПЕРИРОВАТЬ ШОКОЛАД. ДЛЯ ЧЕГО НУЖНО ТЕМПЕРИРОВАНИЕ?

Если Вы хотите, чтобы шоколад имел глянцевый блеск, твердость, характерную колкость, его нужно не просто растопить и разлить в формы, а правильно темперировать.
Очень подробную информацию о темперировании (и о многом другом) можно прочитать здесь:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

и здесь
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

А я попытаюсь Вам кратко изложить суть. В шоколаде содержится масло какао, и в процессе охлаждение оно легко кристаллизуется. Причем степень охлаждения влияет на то, образуются стабильные или же нестабильные кристаллы. Стабильные кристаллы делают шоколад твердым и блестящим, нестабильные - липким, полосатым и некрасивым.

Существует несколько способов темперирования (кристаллизации) шоколада, для домашних условий наиболее удобны такие:

(Для кулинарного шоколада в виде монет подходит и первый, и второй способ, но гораздо проще и быстрее делать по 2 способу. Для какао тертого и масла какао – только 1 способ)

1 способ:
Этап 1 – распустить шоколад до температуры нагрева, которая зависит от вида шоколада (см.таблицу). Распустить удобнее всего в микроволновке на маленькой мощности (300-400 Вт), часто помешивая, чтобы избежать перегрева. Или на водяной бане, но будьте аккуратны – избегайте попадания влаги!
Этап 2 – поместить чашу с шоколадом в более широкую миску с небольшим количеством холодной воды. Постоянно помешивая шоколад, охладить его до температуры охлаждения (см.таблицу). Избегайте попадання влаги!
Этап 3 – нагреть шоколад в микроволновой печи до рабочей температуры. (включайте печь на 6-8 сек, потом проверяйте температуру). Шоколад готов к дальнейшей работе.

2 способ – кристаллизация с помощью каллет.
Кристаллизацию можно провести очень просто, если добавить ранее кристаллизованный шоколад к растопленному шоколаду. Для этого можно воспользоваться шоколадом в виде каллет. Каллеты ранее были темперированы и содержат масло какао в кристаллической форме.
Этап 1 – распустить шоколад до температуры нагрева, которая зависит от вида шоколада (см.таблицу).
Этап 2 – добавить в теплый шоколад еще 15-20% каллет, имеющих температуру 15-20°C. (*предварительно немного измельчить). Хорошо перемешайте шоколад до тех пор, пока Каллеты не растворятся.
Этап 3. Проверьте температуру шоколада – если она ниже рабочей, подогрейте, если рабочая – шоколад готов.

Вид шоколада Нагрев Охлаждение Рабочая температура
Черный 45-50 26-27 31-32
Молочный 40-45 26-27 29-30
Белый 40 25-26 28
тут про цукор не пишеться.
Я пробувала додавати цукрову пудру одразу перемішавши натерте какао-терте та з какао-маслом і потім нагрівала, але пудра не розійшлася (температура плавлення цукру прибл. 100 град., а там нагрівати можна лише до 50.) Може цукор треба якось перед тим розвести з водою, молоком... :confused:
Зображення
Pipochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 301
З нами з: 13 жовтня 2011, 20:23
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 330 раз.
Подякували: 275 раз.
Діти: моє солодке щастя - синочок Юрчик
Моя донечка- сонечко Катруся

Далі

Повернутись до Солодкі рецепти



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість