Глобальні оголошення!



Хвороби органів дихання

Re: Хвороби органів дихання

Повідомлення Sms » 01 березня 2013, 01:32

dr.tagabat написав:Але часті бронхіти, а саме інфекції які їх спричиняють не завжди, але можуть.


Мала другий раз за мысяць хворіє обструктивним бронхітом. Їй 11 місяців. Перший раз бронхіт був спричинений вірусом, однак в процесі розвитку хвороби під'эднались бактерыъ. Температура 39. Насморку не було. Лише кашель. Аналіз крові показав запальний процес. Призначили антібіотік та ереспал. Після нормалізації температури електрофорез, массаж, інгаляції. Хворіли тиждень і 3 дні.
Другий раз з'явився кашель. Я робила малій інгаляції з фіз.розчином. На 2 день піднялась температура 37-37,2.Почався насморк. Температури більше не було. На 4 день лікар наслухала хрипи. Однак при звичайному контакті з дитиною їх не чути. Поставила діагноз Обструктивний бронхіт. Лікуємось без антибіотика: ереспал, атма, інгаляції з фіз розчином, промиваєм ніс аквамарісом і на ніч крапаємо назівін по 1 кр. Додатково для відкашлювання прописали Інстаріл у дозі 2,5 мл 3 рази на день.Хворіємо вже майже тиждень. Мала ще досі кашляє.
Чи при таких умовах є ризик розвитку астми? Чи буде хорошою профілактикою соляна кімната? Навправлення на неї має дати дільничний педіатр?
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Хвороби органів дихання

Повідомлення dr.tagabat » 01 березня 2013, 12:37

Нежить ще є? Наскільки продуктивна? Просто закладений ніс чи зелені соплі? Кашляє коли частіше зранку, вночі чи цілий день?
З приводу соляної кімнати вам треба порадитися з лікуючим лікарем. Така процедура не всім діткам підходить за рахунок сухого соляного повітря можуть виникнути носові кровотечі, вона протипоказана під час загострення всіх хронічних захворювань і гострих інфекціях. Направлення може дати вузький спеціаліст алерголог, лор.
Я б вам порадила спеціальний масаж при бронхіті.
люблячи - перемагай!
Зображення
dr.tagabat Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 152
З нами з: 07 травня 2011, 21:19
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 64 раз.
Подякували: 120 раз.
Діти: Дівчинка Мартуся, хлопчик Мартин

Re: Хвороби органів дихання

Повідомлення Sms » 01 березня 2013, 12:45

Нежить є, соплі прозорі або білуваті. Ніс закладає в основному на ніч, а на протязі дня просто чую , що дихання носом тяжке з хлюпами - відсмокту. Кашляє зранку, після вулиці, після інгаляції. Вночі кашлю немає.
Я б вам порадила спеціальний масаж при бронхіті.
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Хвороби органів дихання

Повідомлення dr.tagabat » 01 березня 2013, 20:14

Sms написав:Нежить є, соплі прозорі або білуваті. Ніс закладає в основному на ніч, а на протязі дня просто чую , що дихання носом тяжке з хлюпами - відсмокту. Кашляє зранку, після вулиці, після інгаляції. Вночі кашлю немає.


Мені важко заочно повністю оцінити ситуацію.
З того, що ви описали на мою думку трохи забагато препаратів на таку маленьку дитину. Інстаріл призначають дітям з 2 років, наскільки я пам'ятаю. Кашель в неї не проходить за рахунок нежиті. Слиз який накопичується за ніч стікає по носоглотці і попадає в трахею, виникає подразнення і кашель.
Чому при такій кількості ліків і лікуванні бронхіту вам не виписали антигістамінні?
Може варто звернутися до лора, щоб він оглянув дитину.
А з приводу астми скажу таке, це захворювання може виникнути і на фоні повного здоров'я, я б на вашому місці трохи менше думала, що може статися, а більше оцінювала реальну ситуацію. Переживаннями ви своїй дитині не допоможете.
люблячи - перемагай!
Зображення
dr.tagabat Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 152
З нами з: 07 травня 2011, 21:19
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 64 раз.
Подякували: 120 раз.
Діти: Дівчинка Мартуся, хлопчик Мартин

Re: Хвороби органів дихання

Повідомлення Sms » 02 березня 2013, 01:14

Дякую за відповідь і консультацію стосовно соляної кімнати. :rose: Ми лікуємося в хорошого лікаря в стаціонарі. В малої є хрипи в бронхах, але вже краще. Нам призначили лорано по 1/4 1 р.д. Ынстарыл приписали , бо після 3 днів Ереспалу і массажу результату фактично не було, вона слабо відкашлювала, хоча кашель був не сухим. Я хотіла проконсультуватися саме за соляну кімнату. Дуже дякую ще раз.
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Поперед.

Повернутись до Терапевт



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей