Глобальні оголошення!



Хто вибрав ім'я для Вашого янголятка?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Хто вибрав ім'я для Вашого янголятка?

Повідомлення катюня » 20 грудня 2012, 18:56

старшого синочка назвали Андрійко так як родився на передодні свята. А донечку чоловік дуже хотів Жанна я вже і сама була привикла до цього. в животику була Жануся. а коли народилась стала Сніжуся. моя сестра раз промовила а чому не Сніжана буде два в одному малому дуже сподобалось і він захотів Сніжанка.
катюня Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 116
З нами з: 03 грудня 2011, 16:47
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 36 раз.
Діти: хлопчик дівчинка

Re: Хто вибрав ім'я для Вашого янголятка?

Повідомлення westa » 19 лютого 2013, 23:24

Я з дитинства мріяла про синочка Антончика , а коли завагітніла , то по орієнтовно мала б народити в районі 6 травня ( Юрія ). Так всю вагітність і називала синочка. А народилися ми 16 травня , а перед тим (12 травня ) Богдана . Побачила синочка перший раз і зрозуміла , то не Юрчик , а Богданчик .
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Re: Хто вибрав ім'я для Вашого янголятка?

Повідомлення Lesya29 » 12 листопада 2013, 11:14

Імя синочкови дав тато Артурчик,тому що ми домовилися як буде дівчинка я назву,а як хлопчик то він....Надіюсь наступне наше чадо буде дівчинка :yes: :yes: :yes:
Lesya29 Офлайн


 

Re: Хто вибрав ім'я для Вашого янголятка?

Повідомлення Liza » 12 листопада 2013, 16:57

я дуже хотіла назвати доцю Дарією. мені це ім"я давно подобається - відколи я дізналася, що одна моя дууууууууууже далека родичка так зветься (живе в Бразилії і я її не знаю).
чоловік мені телефоном повідомив, що в РАГСі записав її Дариною, від чого я ледь не розплакалася. я дуже не хотіла цієї форми імені. а він мені потім пояснював, що Дарина має слов"янське походження, а Дарія - то від якогось там ненашенсього царя по імені Дарій і опше. ну вроді як ближче нам слов"янське походження.
ну ок, змирилася.
але охрестили малу всеодно як Дарію - сказали священнику, що Дарина, а він оголошував як Дарія - всеодно так, як я хотіла :yes: . ще й хрестини співпали з днем ангела - 1 квітня.
крім цього імені ми при хрещенні дали ще одне. в сполученні ці два імені мені нагадують мати Терезу. але це не Тереза.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Хто вибрав ім'я для Вашого янголятка?

Повідомлення irinka » 12 листопада 2013, 17:02

Liza написав:крім цього імені ми при хрещенні дали ще одне. в сполученні ці два імені мені нагадують мати Терезу. але це не Тереза.


Ліза, а яке якщо не секрет? :dreams:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Хто вибрав ім'я для Вашого янголятка?

Повідомлення Liza » 12 листопада 2013, 17:11

так ото ж, сопствєнно, не пишу, бо не знаю, чи варто розголошувати. вроді існує якась така мисель, що не варто широко розголошувати друге ім"я, чи все "хрещенське" ім"я повністю. точно не знаю, чим це обгрунтовано - чи забобон, чи ні.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Хто вибрав ім'я для Вашого янголятка?

Повідомлення taranjka » 12 листопада 2013, 17:20

Liza написав:Дарина має слов"янське походження, а Дарія - то від якогось там ненашенсього царя по імені Дарій і опше. ну вроді як ближче нам слов"янське походження.

і Дарія і Дарина - одного походження - перського. і означає "переможниця". це жіноча форма імені Дарій. Дарина - ословянізована форма. Італійці кажуть Дора :hi:

а про нерозголошення, то є такий забобон - щоб був таємний янгол охоронець і що ніхто не врік - того й не кажуть друге імя, чи щось таке :confused:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Хто вибрав ім'я для Вашого янголятка?

Повідомлення Liza » 12 листопада 2013, 17:31

Дара напевне. ми для наших близьких італійців так і спростили ім"я нашої Дарки.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Хто вибрав ім'я для Вашого янголятка?

Повідомлення олята » 12 листопада 2013, 17:33

Обидва рази Я. коли народився старший, я зразу сказала, "він - Микола". так звали чоловікового дідуся. він помер рано . від раку. і чоловік, дуже сумує за ним.
а молодшого я назвала, ще коли він був у животику. я коли йшла в роддом, то вже казал, "Степане, пора вилазити" так звати мого татка. і тепер мій молодший улюбленець у дідуся. я колись в дитинстві вирішила, що синочок має бути Степанком. хоча мій тато катигорично був проти.
олята Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 334
З нами з: 22 березня 2013, 16:31
Звідки: Львів
Нагороди: 3
багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 65 раз.
Подякували: 90 раз.
Діти: троє. Мичко, Степанко, Ромчик

Re: Хто вибрав ім'я для Вашого янголятка?

Повідомлення Новенька » 12 листопада 2013, 17:40

А ми з чоловіком як обирали ім'я для дитинки, то якось з хлопчачим ім'ям визначились швидко. Воно в спску було одне. А от з дівчачим то помордувались. Але я дуже захотіла Євгенію (Женю). (Не знаю чого. Навіть в дитинстві про те ім'я не думала). А коли на УЗД сказали, що дівчинка, остаточно обговорили, ну і чоловік погодився :dance: . А потім виявилось, що скоро буде Євгенії, отже доня одобрила :aplo:
Новенька Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 381
З нами з: 31 травня 2012, 10:30
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 667 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: Донечка

Поперед.Далі

Повернутись до Яскраві моменти



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron