Глобальні оголошення!



Манна кашка

Пригодовування, раціон, режим харчування...

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Манна кашка

Повідомлення Марія16 » 25 серпня 2012, 13:12

Вона в мене не добирала у вазі, тому ми манкою добрали вагу, а зараз в основному ідуть кашки гречана, рисова, вівсяна. Манна вже не є основною. А от я сама полюбляю манну кашу і відколи себе памятаю хоча б 2 рази в тиждень її їла, і чомусь я худа і не поправляюся. Оце лише після родів трішки поправилася і важу 55 кг. Тому і недумаю що нею можна аж так розгодувати, бо і сама їла манну кашу з 5 місяців (у мами було дуже мало молока).
Марія16 Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 24
З нами з: 15 серпня 2012, 13:37
Дякував (ла): 7 раз.
Подякували: 15 раз.

Re: Манна кашка

Повідомлення Nymydora » 25 серпня 2012, 15:30

Yummy mummy написав:
Nymydora написав:бо молоко кип'ячене дитині не даю.

А чього не даєш? :confused:


бо в кип'яченому практично нічого корисного не залишьаєтся, і воно дуже важке для перетравлювання
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Манна кашка

Повідомлення Tajga » 25 серпня 2012, 16:30

Марія16 написав: Начитались книжок і тепер критикуєте. я на манній каші виросла і нічого мені не бракує, жива, здорова

це навіть коментувати не хочеться... :confused:
Nymydora написав:бо в кип'яченому практично нічого корисного не залишьаєтся, і воно дуже важке для перетравлювання

у пастеризованому, я так розумію, теж? я як же хвальоний кальцій?
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Манна кашка

Повідомлення taranjka » 25 серпня 2012, 16:48

Марія16 написав:нам зараз пів року. Shalimar не треба строїти із себе дуже розумну, ніби ніхто нічого нерозуміє. Начитались книжок і тепер критикуєте. я на манній каші виросла і нічого мені не бракує, жива, здорова. Ви краще свою годуйте по книжці щоб органи травлення не страждали. Ви свою маму запитайще що їли ви і чим годували її у дитинстві. І не треба умнічати і ображати інших лише тому, що вони не роблять так як ви!

Марія, ви не ображайтесь. Спілкування на форумі - це часто дискусії, де кожен висловлює свою думку з певного питання. Думки часто кардинално різні, теми можть набувати гострих рис, головне не переходити на особистості. Ніхто не вказує, що вам робити, але свою ж думку можна висловити? :wink:
Про те, чим нас годували наші батьки. Мені теж розказують, що я борщ в 3 місяці їла (правда кольками мучилась, але цих фактів не співтавляють), тим не менш, для мене це не привід так робити з своїми дітьми. Якщо я переконана в прочитаній інфі - про не бажаність раннього догодовування, я так не роблю, можу свою думку відстояти і можу навести свої аргументи.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Манна кашка

Повідомлення taranjka » 25 серпня 2012, 16:49

Марія16 написав:Вона в мене не добирала у вазі, тому ми манкою добрали вагу


якщо не таємниця, то на скільки дитина поправлялася?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Манна кашка

Повідомлення Vikibee » 25 серпня 2012, 17:51

До року ми манної кашки не давали, а після дала спробувати - малечі сподобалося, їсть її із задоволенням. Тому не лишаю її цього. Просто чергую зі всіма видами круп і манку.
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Манна кашка

Повідомлення гра з вогнем » 26 серпня 2012, 03:43

наскіки я знаю частина корисностей втрачається при тривалому кип'ятінні. але навіть топлене молоко, яке роблять при високих температурах протягом кількох годин зберігає дуже багато корисних речовин

також молоко кип'ятять саме тому, щоб воно стало легшим для травлення :hi:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Манна кашка

Повідомлення Shalimar » 27 серпня 2012, 11:47

Марія16 написав:нам зараз пів року. Shalimar не треба строїти із себе дуже розумну, ніби ніхто нічого нерозуміє. Начитались книжок і тепер критикуєте. я на манній каші виросла і нічого мені не бракує, жива, здорова. Ви краще свою годуйте по книжці щоб органи травлення не страждали. Ви свою маму запитайще що їли ви і чим годували її у дитинстві. І не треба умнічати і ображати інших лише тому, що вони не роблять так як ви!

детский сад.
Хочу и буду умничать.
Треба, не треба, краще, не краще.. Кому???
Если человек уверен в правильности своих действий (и эта уверенность подтверждена научными фактами), то он не обижается на критику. Сколько вам лет??!
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Манна кашка

Повідомлення Virchik » 31 серпня 2012, 15:18

Ну чесно кажучи я в шоці від раціону дитини в 6 міс.
Моїй вже 2,7 але анку вона їла тільки 1раз.
Якщо нас чи вас годували манкою і коров"ячим молоком, то не означає, що в наш час, коли є все потрібно це дитині.
Мене мама годувала груддю до 2-х років, я нажаль свою лялю ні.
Зображення

Зображення
Virchik Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 446
З нами з: 30 травня 2012, 10:06
Дякував (ла): 169 раз.
Подякували: 272 раз.
Діти: доця Анастасія

Re: Манна кашка

Повідомлення Euphoria » 18 березня 2014, 02:04

гг,зараз закидаєте мене тапками))
моя любить манку,стараюсь часто не давати,бо вона не така поживна як інші,але якщо вона помірно густа-рідка,солодка,то деколи можна дати...
мій чоловік виріс на ній...незнаю зі скількох місяців йому давали але нічого,здоровіший мене(хоч мене мама на дитячих сумішках тримала,і дотримувалсь всіх правил)
Euphoria Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Ложечка за маму, ложечка за тата...



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей