найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Як часто ви псіхуєте?

Ви можете обрати 1 варіант відповіді

 
 
Переглянути результати

Re: А ви любитель попсіхувати?

11 червня 2012, 15:34

посуд я також не б"ю, вже б не було з чого їсти :hi:
але голочно кричати не можу, бо всі домашні позбігаються на мій концерт... :crazy:

Re: А ви любитель попсіхувати?

11 червня 2012, 18:15

ага :=): :=): є таке. особливо, коли якийсь різкий фактор. зараз вчуся стримуватися. не приховувати в собі, а спокійніше реагувати, бо смішно виглядаю - мощно кричу і тупаю ногами :crazy: :crazy: тобто одною, якийсь такий в мене глюк))))

Re: А ви любитель попсіхувати?

12 червня 2012, 00:04

висновок один: попсіхувати і випустити пару - корисно!!! і всім стає жити легше ( і псіху, :crazy: і навколишньому середовищу)))))))))))) ::Р:

Re: А ви любитель попсіхувати?

13 серпня 2012, 20:51

останнім часом псіхую так щоб розслабитись. а то негативні емоції в собі накопичувати то не є дуже добре. раніше зривалась по поводу і без повода, але то напено через нервову роботу було. бо як звідти пішла. то і псіхую менше.

колись мені подруга казала що я на пса схожа, гавкаю без причини )))

Re: А ви любитель попсіхувати?

17 жовтня 2012, 01:02

а в мене не виходить попсіхувати нормально останнім часом, бо мені стидно :(((
вот знов перевізник тупить, а я навіть не орала по телефону на нього, все прошу-перепрошую.
фу-фу-фу!

Re: А ви любитель попсіхувати?

17 жовтня 2012, 21:55

І таке буває...Найкраще мені допомагає не псіхувати-добре виспатись.Тоді світ зовсім інший,і проблеми інші,і я інша.
Чоловік каже,що я змінилася в кращу сторону,як ми переїхали жити окремо!

Re: А ви любитель попсіхувати?

07 липня 2013, 21:42

Я терпляча, але в житті бувають такі фактори які і стіну можуть рушити. Ну "тоді і Остапа понесло..."

Re: А ви любитель попсіхувати?

16 січня 2014, 19:05

По суті то я дуже спокійна, але як зачеплять за "живе" то тоді за себе не відповідаю :scare:

Re: А ви любитель попсіхувати?

18 березня 2014, 01:19

я дуже вспильчива...до неможливості
можу итмось запустити з тої пасії.. :dash:
але відходжу дуже швидко)хоть те добре :dreams:

Re: А ви любитель попсіхувати?

18 березня 2014, 08:55

Я дуже легко запалююсь і так само легше відходжу. Але стараюсь не псіхувати, бо по-перше, після того робиться соромно за свою поведінку, а по-друге, мені це не допомагає. Тобто після псіхів все якось тільки усугубляється. Набагато краще, коли хочеться попсіхувати, взяти себе в руки, глибоко дихати, сказати все нехороше мовчки, а тоді коли вже я більш-менш спокійна, можна розбирати конфлікт або забути про нього, бо через пару хвилин все може виявитись вже не так страшно. А тако ні в чому не розібравшись відразу покричати і повозмущатись я то вмію, але це недобре :nea:
Відповісти