Глобальні оголошення!



ЛАБОРАТОРІЯ ЩАСТЯ

Re: ЛАБОРАТОРІЯ ЩАСТЯ

Повідомлення mari » 20 травня 2012, 17:35

№76
Коли ж ми нарешті зрозуміємо, що у нас зовсім немає зайвого часу?
На порожні розмови, непотрібні зустрічі, суперечки, сварки, соплі, на дурні фільми, непотрібні відносини, на проживання чужих життів. Ми економимо гроші, бережемо речі і зовсім не цінуємо час! Нам відпущено не так багато, не витрачай дорогоцінні хвилини на пусте!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: ЛАБОРАТОРІЯ ЩАСТЯ

Повідомлення mari » 09 липня 2012, 20:55

77.

Гармонійний розпорядок дня

При всій індивідуальності, всі ми ходимо під сонцем і підкоряємося природним силам та біологічному годиннику. Вони то наповнюють нас енергією, то відбирають її, впливаючи на наш робочий день і життя в цілому ... Так, є універсальне правило "Роби те, що подобається», але улюблена справа - це не завжди прогулянки по веселці, воно може десь не виходити, десь вимагати від нас посидючості, максимальної обробки інформації, а десь навіть відверто нервувати.

Людина - істота денна, і тому "жайворонки" ведуть більш гармонійний спосіб життя. Вони прокидаються легше, швидше включаються в роботу, більше встигають зробити, реалізовуются повніше як протягом дня, так і протягом життя. Крім того, вони більш життєрадісні, з усіма наслідками. А "сови" - це ті, хто поки ще не зміг загартувати волю, і перестати йти на поводу у ліні. Але, як кажуть, "Де хотіння, там і вміння".

То який розпорядок дня можна вважати найбільш гармонійним по відношенню до мозку і тіла?

По-перше, прокидатися бажано зі сходом сонця, так як в цей час (якщо ми не спимо) воно заряджає нас по максимуму. Це самий потужний заряд, яким в стані поділитися з нами природа. Енергетичні напої і кава навіть близько з цим тонусом даним Сонцем не порівняються... Потім наші мозок і тіло працюють приблизно за таким графіком:

З 6 до 7 ранку - найкраще працює довготривала пам'ять, вся отримана інформація в цей проміжок засвоюється легко. Вчите мову або вивчаєте нові терміни? Прибережіть на цей час.

З 8 до 9 включається логічне мислення, це найбільш відповідний час для будь-якої діяльності, пов'язаної із запам'ятовуванням і аналітикою. Шкода, що цей дорогоцінний час часто йде на дорогу до роботи. Але зате в дорозі можна скорегувати план дій на сьогодні і вибудувати логічну послідовність подій і дій - саме час!

З 9 до 10 - оптимальні години для роботи з інформацією та статистикою. Якщо ви зацікавлені в результаті, залиште ранкові чаї, каву і сигарети на пізніше, і займіться справою з самого ранку.

З 11 до 12 ефективність інтелектуальних функцій знижується, отже, можна перемкнути увагу на щось легше. Чай, кава, перекури - прийшов ваш час. А також для менш зосереджених справ - дзвінків, пошти, перемовин, соцмереж.

З 11 до 14 - найбільш відповідний час для обіду. Коли сонце в зеніті, будь-яка їжа, навіть важка, перетравлюється легко. Саме в цей час їжте те, про що мрієте ночами. Пиріжок з м'ясом, тістечко або шоколад переваряться в цей час швидше за все, залишивши мінімальну кількість калорій. А пропускаючи цей час, ви ризикуєте одужувати швидше від того ж об'єму їжі.

З 13 до 18 - ідеальний час для активної праці, як фізичної, так і розумової. Все за графіком. Навіть якщо у вас є можливість затримуватися або брати роботу з собою, намагайтеся все закінчити до 18:00. Не тягніть і не відкладайте. Праця в більш пізні години змушує мозок працювати не на користь. Перші ознаки - труднощі з засипанням.

З 18 до 21 - гуляйте, проводите час з близькими людьми, займайтеся побутовими справами. Це вже не результативний для роботи час. Максимум півгодини-годину - на завершення механічної роботи, без креативу та особливої ??напруги.

З 21,00 до 23.00 - найбільш повний відпочинок розуму і нервової системи. Якщо на вечір заплановано перегляд фільму - вибирайте фільм легкий і веселий. Кошмари і жахи залиште на вихідні або відпустку. Пожалійте свою нервову систему, їй теж потрібно відпочити ...

До 23,00 бажано починати готуватися до сну. Якщо ви в 12 тільки ставите питанням "А чи не піти мені поспати?", То зберетеся напевно до 1 ночі, пік сонливості може пройти, і спати не буде хотітися ще кілька годин. І вся сама потужна енергія Місяця замість відновлення піде всього лише на те, щоб вам не хотілося спати.

До 1:00 ночі місяць допомагає нам відновлювати нашу "тонку енергію". У китайській медицині її іменують «ци», індійські йоги називають її «праной», а сучасна наука - "нервовою та м'язової силою".

З 1 до 3:00 відновлюється емоційна енергія.

Як бачите, найскладнішу і креативну роботу бажано виконувати в першій половині дня. Коли сонце піднімається в зеніт, наші найпотужніші енергетичні потоки махають нам ручкою до завтрашнього сходу. Обідайте, і виконуйте рутинну роботу, яка потребує мозкових штурмів. Як правило, її завжди більше, і виконувати її колись потрібно. А новий день - знову з самого важливого.

Ясна річ, що складно постійно дотримуватися єдиного графіка. Але якщо зрозуміти основні закономірності, і просто перерозподілити за часом основні види діяльності протягом дня, справлятися з ними буде простіше і легше. А життя стане спокійніше і гармонійніше ...

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: ЛАБОРАТОРІЯ ЩАСТЯ

Повідомлення mari » 01 серпня 2012, 01:11

78. Навіщо марнувати особистий час і псувати відносини з людьми,яким з вами просто не подорозі? Навіщо зображати з себе учителя,коли ти і сам лише - учень?Що робити з впертим віслючком,коли він не слухається понукань? Злізти з сідла і піти по своїй дорозі пішки.Тому що ходити пішки - корисно,особливо тоді,коли ти йдеш по своїй дорозі.

Олена Назаренко
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: ЛАБОРАТОРІЯ ЩАСТЯ

Повідомлення mari » 01 серпня 2012, 01:31

№ 79.Чи знаєте ви що всіх людей в світі можна розділити на дві групи?

Перша група, це люди, життям яких, управляє все навколо, окрім них самих. Здоров'я погане, тому що спадковість така. На роботі погано, тому що начальник козел. У сім'ї теж погано, бо чоловік козел. І майбутнє теж бридке, тому що в нашій країні уряд божевільний. Це в психології називається зовнішній локус контролю.

Друга група, це люди, які керують своїм життям. Якщо погано щось, значить, я дозволив цьому статися, або навіть сам попрацював над створенням цього «поганого». Якщо добре, так це теж я сам собі створив. Це в психології називається внутрішній локус контролю або 100% відповідальність за своє життя.

А ви себе дізналися, в якій групі?

Звичайно, неприємно усвідомлювати, що погані події в моєму житті через мене і здається, що другий групі живеться набагато гірше, ніж першій. Але так здається тільки тим людям, які дивляться зовні. Тобто з першої групи. Тому що набагато легше жити, знаючи, що ти керуєш своїм життям. І рулити туди, куди хочеш.

До речі, сучасні дослідження показують, що успішні люди, без винятку мають внутрішній локус контролю.
Будь-які зміни у відносинах відбудуться тільки після того, як ви візьмете управління життям у свої руки. Ні які самі геніальні секрети психології відносин вам не допоможуть, поки вашим життям керує хтось інший.

Більш того, психологія відносин починається з того, щоб усвідомити свою роль в тому, як ви потрапили в ту ситуацію, в якій ви перебуваєте зараз.

У вас є вибір, звинувачувати свого партнера, дитину, батьків та інших близьких людей. Або взяти управління відносинами в свої руки і змінити їх. І цей вибір у вас був завжди. Просто ви про це, напевно, раніше не думали. Так задумайтеся тепер.

З моєї точки зору є два критерії, за якими можна дізнатися ЧИ вчуся я бути жінкою. Перший - це внутрішній. Другий - це зовнішній.

Почнемо з внутрішнього.

Якщо те, що ви дізналися і те, що ви робите, збільшує ваше відчуття себе Жіночною. Значить, ви рухаєтеся правильно.

Але іноді людина не відчуває себе, або, що ще гірше, обманює себе. І тоді обов'язково потрібно звернути увагу на зовнішній критерій.

Не відчуваємо ми себе просто тому що не звикли слухати. Нас не навчили що це важливо, не було прикладу з дитинства. Це легко навчиться робити. Виділіть час, наприклад 10-20 хвилин щодня. Сідайте в тихому куточку свого будинку і слухайте себе. Все що почуєте, записуйте в зошит. Скоро серце і душа (інтуїція) звикнуть, що ви їх слухаєте, і почнуть говорити голосніше. Це просто, головне робити це щодня і регулярно.

А зовнішнім критерієм є мої стосунки з чоловіком.

Якщо навколо мене як не було чоловіків, так і нема. Або якщо навколо мене як були «Мамуліні синки», так і до цих пір одні «синки» і є. Значить, я або стою на місці, або розвиваюся не в ту сторону.

Все, що є в мені - відображається у зовнішньому житті. Хочу я того чи ні. Це означає, що з кожним кроком, який я роблю, в сторону відчуття себе Жінкою, в моєму житті чоловіки теж змінюються.

Я вже тривалий час святкую, в прямому сенсі святкую, появу в моєму житті кожного сильного Чоловіки. Тому що це говорить про те, що я змінююся. А свої успіхи в розвитку варто святкувати.



------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


№ 80. перекладач.

Першим почав Він.
- Я тебе люблю.

Її пересмикнуло, але перекладач зробив Їй знак і сказав:
- Він говорить: "У мене є терпіння, я готовий слухати і намагатися зрозуміти тебе".

Вона хмикнула і з гіркотою відповіла:
- Ти завжди вмів говорити красиві слова, а справи я від тебе, напевно, ніколи не дочекаюся.

Перекладач повернувся до Нього і сказав:
- Вона каже: ".. Я тебе теж люблю Тільки любов допомогла мені витримати все це"

Він заговорив, і в Його голосі звучала мука.
- Я більше так не можу. Все, що я не роблю, тобі не подобається. Ти весь час критикуєш.

Перекладач знову повернувся до Неї і сказав:
- Він каже: ".. У мене розрослося, вразливе его .Воно змушує мене сприймати всі твої слова як нападки, і я мимоволі починаю бачити в тобі ворога"

Вона подивилася на Нього - уже без ненависті. Вже з тієї жалістю, від якої до любові - півтора кроку.
- Я спробую пам'ятати про це, але ти теж повинен перестати бути дитиною. Пора вже подорослішати на четвертому десятку!

Перекладач повернувся до Нього ...

... Вони йшли вдвох, пліч-о-пліч, майже рука об руку. На порозі Він зупинився, підбіг до перекладача, ляснув його по спині і вигукнув:
- Та ти, брат, профі! Де такому вчать, а?

Перекладач не відповів, він зловив очима Її погляд і одними губами переклав:
- Він каже мені: «я хочу навчитися розуміти її сам".

Автор: Елі Бар Ялом




----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Завдання психотерапії в тому, щоб людина перестала чекати когось, хто дозволить йому бути самим собою.

А. Лук'янова
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: ЛАБОРАТОРІЯ ЩАСТЯ

Повідомлення mari » 17 серпня 2012, 00:03

№ 81. Як зробити ваш залишок літа дійсно кращим.


Роздрукуйте і виконуйте кожен пункт щодня:

1. Вчіть по 5 нових іноземних слів;
2. Кожен день прибирати у своїй кімнаті, викидаючи непотріб- мінімум 27 речей за 1 місяць;
3. Протирайте обличчя замороженим відваром ромашки;
4. Геть відмовтеся від фаст-фуду;
5. Робіть ранкову зарядку;
6. Кожен день засинайте і прокидайтесь в один і той же час;
7. Снідати, обідати і вечеряти теж в один час - організм скаже вам за це спасибі;
8. Спіть не менше 8:00;
9. Економте гроші;
10. Думайте тільки про хороше - все обов'язково збудеться!
11. Випивайте склянку кефіру на ніч;
12. Обполіскуйте ноги холодною водою - це теж свого роду загартовування;
13. Сидіть в інтернеті не більше години на день;:))))
14. Фотографуйте кожен свій літній день;
15. Почніть бігати;
16. Купуйте хулахуп і займайтеся хоча б по 15 хвилин на день;
17. Посміхайтеся частіше;
18. Відмовтеся від нецензурних висловів та слів-паразитів. Загалом, стежте за своєю мовою;
19. Робіть по одній маленькій добрійсправі кожен день;
20. Вчіть красиві, надихаючі вас вірші;
21. Ходіть прямо. Слідкуйте за поставою;
22. Відмовтеся від усіляких шкідливих звичок;
23. Медитуйте - просто розслабтеся, включите приємну музику, не думайте ні про що;
24. Дізнавайтесь що- небудь нове кожен день;
25. Читайте. Хоча б по 10-15 сторінок щоденно;
26. Приділіть хоча б годину в день своїм батькам;
27. Говоріть людям приємні слова і компліменти;
28. Випивайте в день не менше 1500 мл. води;
29. Намагайтеся щодня їсти фрукти, овочі, ягоди;
30. Заведіть щоденник своїх успіхів.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: ЛАБОРАТОРІЯ ЩАСТЯ

Повідомлення mari » 18 вересня 2012, 10:37

№82

7 законів життя:

1. Закон пустоти.
Якщо вам потрібне нове взуття,викиньте старе.Якщо вам потрібний новий одяг,почистіть вашу шафу.Во повинні по добрій волі попрощатись з вашими стереотипами.

2. Закон циркуляції.
Будьте готові відпустити те,чим ви володієте,щоб отримати те,чого ви бажаєте.

3. Закон уяви.
Спочатку ви повинні побачити процвітання у вашій уяві. Зробіть опис свого ідеального дня і не показуйте його нікому,окрім того,кому ви довіряєте.Бережіть цей опис десь у себе під рукою, і у вільний час перечитуйте його.

4. Закон творчості.
Людина може досягти процвітання завдяки наявності власного мислення,інтуїції і уяви.

5. Закон віддавання і отримування.
Якщо ви щось віддаєте,то це повертається вам в десятикратному розмірі. Коли ви отримуєте блага,дуже важливо ділитись ними з оточуючими.Якщо у вас - дар,і ви не використовуєте його,то тим самим ви ображаєте вашу Божественну сутність.Щоб з відповідною шаною відноситись до своїх здібностей,ви повинні радіти дарам і розділяти їх з іншими.Якщо ви так робите,ви приваблюєте ще більше благ у своє життя.

6. Закон десятини.
Всесвіт завжди візьме свою десятину.Це просто закон вдячності джерелу підтримки. Ви ніколи не знаєте,яким чином ваша десятина повернеться до вас. Гроші - звичайне явище.Але вона може прийти вам у вигляді примирення з ким-небудь,з новими дружніми відносинами,у вигляді виздоровлення і т.д.

7. Закон всепрощення.
Якщо ви не здатні прощати людей,то ви не зможете приймати своє багатство.Якщо ваша душа заповнена ненавистю,любов не зможе знайти в ній собі місця.Ви повинні позбавитись від негативних почуттів,які пожирають вас і не дають вам спокою. Прощайте як Бог нам прощає

БУДЬТЕ ЩАСЛИВІ!!!!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: ЛАБОРАТОРІЯ ЩАСТЯ

Повідомлення mari » 18 вересня 2012, 12:13

Цікава думка...

№ 83
Зачем мне женственность, когда жрать нечего

Честно скажу – меня, как мужчину, уже достал такой подход нашей прекрасной половины человечества. Фраза, вынесенная в заголовок статьи, с ежедневной периодичностью доносится до моих ушей. И я не желаю такого слышать!

О Боже! Ты создал женщин женщинами, а они хотят стать роботами и ещё деньги за это требуют! Дорогие женщины, если вам действительно нужны деньги, прочтите внимательно этот пост до конца. Может быть, тогда вы уже очнётесь от помрачения своего рассудка.

Стандартная ситуация: приходит женщина и жалуется на своё безденежье. Подумайте сами, что я как специалист должен ей предложить? Откуда вообще к женщине могут прийти деньги? Давайте разберёмся.

Деньги к женщине могут прийти из двух источников: либо сама заработает, либо мужчина даёт.


Что означает "приходится работать”? Это значит – выполнять мужские функции – т.е. выполнять определённые действия ради обеспечения, кормления, выживания и защиты своей семьи.

Вы же не будете отрицать, что мужчина издревле был охотником и приносил в дом добычу, обеспечивая семью. А ещё, когда возникала угроза, он становился защитником своей семьи. Так что Защита и Обеспечение – исконно мужские функции.

Женщине следует понимать, что, устраиваясь на работу ради денег, она автоматически берёт на себя мужские функции и теряет свою женскую суть. Её женские гормоны будут довольно быстро таять и её черты лица быстрее начнут превращаться в мужские. Не верите? Посмотрите на самых работящих женщин – уборщиц, каменщиц, крановщиц, трактористок. Какие у них лица?

И вы думаете на таких работах женщина большие деньги зарабатывает? Она здоровье гробит, а получает меньше мужчин!

Почему? Потому что пытается соревноваться с мужчинами в их мужской сути! Это то же самое, что "идти вверх по эскалатору, движущемуся вниз”. Всегда будет относить назад. В конце концов, возникнет раздражение, злость и ощущение несправедливости мира. Невозможно быть счастливой не на своём месте.

Так и хочется сказать: "Иди в своём направлении. Плыви по течению. Будь Женщиной.”

Но эти призывы бесполезны, потому что мамы этих женщин в годы войны став "Мужиками” обучили своих девочек быть сильными, мужественными и полагаться только на себя. И дочки, поверив мамам, не заметили как стали "мужиками в юбках” и сегодня вынуждены сами кормить и защищать свои семьи. Проклиная мужчин. То есть, по сути, себя.

Итак, женщине приходится работать, она неудовлетворена своей жизнью, устала и уверена, что если бы ей платили больше денег, она стала бы счастливой.

Формула счастья, которую она исповедует, выглядит так: СЧАСТЬЕ = ДЕНЬГИ.

При этом, конечно, она всем твердит, что счастье не в деньгах, надо быть духовной личностью, любить всех, творить добро, но на деле поступает так, как её научила мама.

И наша женщина на работе поступает так же, как её научила мать – полагаться только на саму себя. Это значит, что она работает за всех коллег. Качественно и добросовестно.

И не понимает, почему к ней с их стороны нет признания её заслуг. "Завидуют!”, – думает она. Многие мне так о себе и говорят: ”Завидуют!”

Чему завидовать-то?! Вы что – дочки Рокфеллера, что ли? Ни денег, ни красоты – одна морока! Завидовать тому, что вы, как лошади пашете? Чему завидовать?

Когда я слышу эту фразу, у меня сразу мысль в
мозгу возникает: "Уууу! Как всё запущено-то!”

И что хуже всего, такая женщина ещё и с начальством спорит, считая себя умнее его. Если ты такая умная – иди и сама бизнес открой!

Споры, дорогие женщины, это способ показать себе, какая я умная, а у других вызвать чувство злости на себя. Споры – это желание протестовать. Возмущаться против мира. Воевать. А война – это типично мужской стиль жизни. Советую, когда у вас возникнет в очередной раз желание поспорить, сразу сказать себе: "Стоп! Я сейчас кто? Женщина или мужик в юбке?” Знаете, эта мысль отрезвляет.

Поставьте себя на место начальника. Вы бы стали повышать зарплату той, кто вечно недовольна и спорит с вами? Думаю, что вы бы пожелали немедленно избавиться от такого человека. А она ещё прибавку просит?

И вот эта женщина приходит ко мне и жалуется на своё безденежье. Подумайте сами, что я как специалист должен ей предложить?

Держа в уме все вышепечисленные аргументы, я предлагаю женщине развить свою Женственность, как единственно верное средство привлечения к себе денег в избытке.

И женщина, как вы уже понимаете, мне отвечает: "Мне не нужна ваша женственность, я уже вышла из этого возраста. И мужчины меня не интересуют – мне главное — счастье моих детей и чтобы материальное положение выравнялось.”

Для неё, с её опытом, с заветом матери полагаться только на саму себя, мой совет развить женственность – пустой звук. Она считает, что Удача найдет её такой, какая она есть, только надо ухватить эту Удачу покрепче – зубами и ногтями вырвать у жизни!

Она не понимает, что ЖИЗНЬ ДАЁТ ДЕНЕГ В ИЗОБИЛИИ ТОЛЬКО МУЖЕСТВЕННЫМ МУЖЧИНАМ И ЖЕНСТВЕННЫМ ЖЕНЩИНАМ!

Она не понимает, что ЖЕНСТВЕННОСТЬ – ЭТО КАПИТАЛ ЖЕНЩИНЫ В ЛЮБОМ ВОЗРАСТЕ.

Потому что ЖЕНСТВЕННОСТЬ – это ПОТЕНЦИАЛ ЖЕНЩИНЫ. А потенциал в переводе с латинского potentio – возможность.

ЧЕМ БОЛЬШЕ ЖЕНСТВЕННОСТИ, ТЕМ БОЛЬШЕ У ВАС ВОЗМОЖНОСТЕЙ!

А Удача и есть Возможность. Чтобы выйти на Удачу, нужно чутьё. Без женской интуиции чутья не будет. Никогда!

Круг Удачи выглядит так: ЧУТЬЁ – ИНТУИЦИЯ – ВОЗМОЖНОСТЬ — ПРИНЯТИЕ ВОЗМОЖНОСТИ – УДАЧА — НАСЛАЖДЕНИЕ СИТУАЦИЕЙ!

Так как это круг, то чутьё и наслаждение всегда рядышком. Женщина, которая довольна собой и может наслаждаться в любой ситуации – по-настоящему женственна. И так как она умеет с наслаждением принимать ситуацию – она желанна для ситуации.

А ситуация никогда не бывает без людей! Внутри каждой ситуации – люди! Женственность – это наслаждение ЛЮДЬМИ внутри ситуации! Люди всегда отвечают взаимностью. Они просто не могут иначе. Что вы посылаете людям, то они посылают в ответ. Банально? Но почему-то многие не хотят понимать, что они сами посылают другим.

Хотите больше денег, проявите тепло. Но не материнское, потому что вы – не мать этим людям.

Проявите ЖЕНСКОЕ ТЕПЛО. Что это?

Женское тепло – это умение наделить любовью и значимостью своего собеседника, умение принять от него всё, что он даёт, способность его вдохновить и вызвать у него желание сотрудничать.

Именно сотрудничество увеличивает приток денег. Это знают все.

Но не все понимают, что именно Женственность вызывает желание сотрудничать, помогать и заботиться о женщине. Проще говоря, давать ей больше денег.

Дорогие Женщины, когда у вас в холодильнике пусто, спросите себя: "Кто я сейчас для своего окружения? Женщина или мамочка? Если я — Мать, то я должна их кормить. Если я – Женщина, то я наслаждаюсь тем, кто рядом!”

И сразу Тот, Кто Рядом захочет сделать для вас что-то хорошее.

А если вы не чувствуете истинного наслаждения Тем, Кто Рядом, то вы – Мамочка и у вас работает программа "Я сама”.

Пока вы не уберёте эту программу - денег не будет. Можете ныть и жаловаться. Ничего не поможет – ни талисманы, ни лотереи. Вы будете терять деньги на всём.

Чем быстрее вы начнёте понимать, что Женственность – не хлам, бесполезный в хозяйстве, а истинное, реальное УВЕЛИЧЕНИЕ ПРИТОКА ДЕНЕГ, тем быстрее к вам придут стабильность, достаток и изобилие.

И вокруг вас даже появятся Настоящие Мужики с хорошими
деньгами!

Это не лозунги – это мой опыт. Женственность – единственный товар, который реально приносит в изобилии Женщине всё, что она хочет.

А вы можете либо спорить с этим, т.е со своей сутью, отказываясь быть Женщиной и выбирая путь "мужика в юбке”, либо проснуться от маминых заблуждений и принять Путь Женственности.

По Большому Счёту – другого выбора у вас нет. на этой планете нужны Женственные Женщины и Мужественные Мужчины.

Спросите себя: Я – КТО?

И если не знаешь, то посмотри на своё окружение. Ответ всегда в вашем окружении.

Марк Ифраимов
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: ЛАБОРАТОРІЯ ЩАСТЯ

Повідомлення mari » 22 вересня 2012, 18:59

84 Навчитись любити осінь

5 причин любити осінь:

Кінець 30-градусній спеці на тлі паруючого асфальту і пробок по дорозі. Золота осінь, листопад і майже вільні траси за місто. Прийшла осінь, коли повітря стає легше, а почуття - насиченішим. За що ми любимо осінь?

Причина 1 - Ковток свіжого повітря
Літня спека пішла на спад і нарешті можна дати перепочити кондиціонеру, забути про спрагу і духоту, але при цьому температура повітря ще цілком комфортна для спокійних прогулянок на свіжому повітрі. Навіть 15 хвилин на свіжому повітрі підвищують настрій і самооцінку. Насолоджуйся неспішною прогулянкою, цим теплим, м'яким, самим ніжним і романтичним сезоном.

Причина 2 - Кольоротерапія осіннім листям
Різноманітність яскравих фарб листя не тільки чудово виглядають, але і творять дива з настроєм. Колір впливає на емоції і мислення людини. Так, червоний колір вважається самим енергійним, збудливим, зігріваючим, підвищує тиск, прискорює ритм дихання. Помаранчевий покращує травлення, кровообіг, колір шкіри, сприяє омолодженню, зміцнює волю, позбавляє від відчуття пригніченості. Жовтий стимулює зір і нервову діяльність, «насичує» почуттям щастя і оптимізмом.

Причина 3 - Вітамінно-кулінарна
Осінь - найкращий час розпочати правильно харчуватися. Осінні овочі і фрукти - справжні еліксири здоров'я, вони покращують роботу шлунково-кишкового тракту, допомагають впоратися зі слабкістю, очищають організм від шлаків і токсинів, захищають від захворювань дихальних шляхів. Осінні продукти можуть не тільки урізноманітнити раціон, але надихнути на приготування кулінарних шедеврів.

Причина 4 - Час нових починань та творчості
Довкілля вже не так відволікає ... коли як не восени можна знайти час на хоббі? Зробити те, на що не вистачало часу, але вже давно хотілося. Почитати, помалювати, прибрати в коморі, пофарбувати балкон, записатися на курси або свій варіант.

Причина 5 - лірично-ностальгійна
Осінній смуток має свою неповторну красу. Неможливо весь час бути «живчиком», час від часу потрібно зменшувати обороти, зупинитися, озирнутися, подумати, знайти час для самоаналізу. Адже іноді ми все одно мимоволі піддаємося хандрі, і впускаємо смуток. Осінь налаштовує на ліричний лад, і приводу для занепокоєння немає, якщо смуток світлий, легкий, осінній ...

А ще, осінь - це початок сезону в театрах, відкриття виставок і нескінченний потік презентацій і всього-чого-завгодно. Осінь - це час зустрічей, обміну враженнями та приємних посиденьок. Восени просто протипоказано сидіти вдома.

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: ЛАБОРАТОРІЯ ЩАСТЯ

Повідомлення mari » 06 грудня 2012, 22:27

85. РАДІСТЬ
Одна з причин нашої депресії -те що ми вже забули, що таке життя, освячене сонцем. Якщо жити за інерцією або в поспіху, то вловити цю радість практично неможливо. Важко це зробити ще й тому, що радість виникає від душі, а не від розуму. Змусити себе радіти важко.
Так чому ж душа мовчить? ... Може тому, що ви давно живете не так?

Багато кажуть: краще жінці взагалі не мити посуд або не готувати, якщо немає настрою. Без радості виконувати жіночі обов'язки - значить створювати напругу.

У давнину казали про жінок дуже ніжно - та, яка про когось піклується. Тому турбота дарує жінці глибоку радість душі. Дивно те, що зараз навіть турбота про саму себе іноді жінці не в радість! Тому так радісно на душі, коли робиш, наприклад, подарунки. Віддача говорить про внутрішнє багатство.

Що ж може стати джерелом радості в житті жінки?
- Улюблені заняття
- Спілкування з рідними
- Ласка і любов
- Турбота
- Природа
- Посмішка і добрі слова
- Спів
- Танці
- Жіночні наряди і догляд за собою

Радість - це ліки від жадібності, заздрості і туги.
Жінка, що зберігає в душі радість - це джерело натхнення. Ти напевно помічала, що коли у тебе радісно на душі, то і вдома все в порядку, а варто засумувати, так все з рук та у рідних валиться.

Що ж таке радість жінки? Це наповненість світлом. Коли ми з вами, як маленькі сонечка ходимо і весь світ собою зігріваємо, тоді все йде гаразд.

Привід для радості можна знайти завжди. Адже ключ до позитивного мислення - це не чекати негативу. Не зациклюватися на помилках, а відразу ж дати знак світу, що ти готова до самого найкращого варіанту розвитку подій.

Стан радості приходить через виконання бажань дитинства. І сьогодні спробуй виконати хоча б одну свою дитячу мрію. А ще дозволь собі подуріти.

Гарний настрій і сміх - це вірні супутники жінки.

Ходиш нахмурена і ображена на весь світ-це як мінімум, нерозумно. Просто тому, що цей день - він більше ніколи не повернеться. Так чи варто його витрачати на печаль?
Зрадіти - значить поринути в радість. З головою, як в тепле молоко. І давай вже зроби це ...

Практика

1. Посміхайся.
Зроби сьогодні посмішку своїм фірмовим знаком. Смійся від душі. Якщо ж постійно посміхатися - це щось новеньке для тебе, тоді посміхнися хоча б куточками губ. Просто підніми їх трохи вгору. Покращився настрій? Обов'язково посміхайся сьогодні кожному. Повір, в нашому світі кожен страждає від відсутності щирої посмішки, адресованої людині особисто. І не бійся виглядати смішною!

2. Подивися комедію!
Дозволь собі відволіктися від турбот.

3. Дурій
Вже сьогодні можна пострибати на одній ніжці, надувати мильні бульбашки або запускати повітряні кульки в небо.

4. Одягнись цього дня яскраво.
Не можеш собі дозволити лимонного кольору светр - пов'яжи жовтий шалик або нехай на видному місці буде будь-який предмет кольору сонця.

5. Виконай якусь мрію дитинства.
Чого так хотіла" твоя внутрішня дівчинка" і так і не отримала? Подаруй їй це! Зводи її і себе в парк чи цирк, купи їй м'яку іграшку, наїшся морозива.
Головне - цей той захват, який ти неодмінно відчуєш

І пам'ятай, що в тебе завжди є вибір- якою тобі бути.. .
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: ЛАБОРАТОРІЯ ЩАСТЯ

Повідомлення mari » 01 січня 2013, 14:09

86.
Зображення

Всі ми в дитинстві писали листи: хто св. Миколаю, а хто й Дід Морозу, а хтось обидвом та отримували у відповідь подарунки під ялинку.
А що заважає це зробити просто зараз?
Пишіть, чітко дотримуйтесь інструкцій і все збудеться!

Дорогий Дід Мороз!

У цьому році мені жилося нелегко ... <опис випробувань>

І хоча мене іноді охоплював відчай і зневіру, а іноді навіть хотілося все кинути і здатися, я впорався (-лась).

Для цього я робив (ла) ... <опис дій>

Дорогий Дід Мороз! Крім складнощів і труднощів, в цьому році зі мною сталося багато хорошого.

Хочу тебе подякувати за ... <опис позитивних результатів>

Я, до речі, без діла не сидів (ла). За цей рік я ... <опис хороших справ>

Великий Дід Мороз!

Дуже тебе прошу в наступному, 2013 році, зробити так, щоб ... <загадуємо бажання>

Зі свого боку зобов'язуюсь прийняти твої дари зі смиренням і впоратися з тими труднощами і перешкодами, які ти мені пошлеш разом з подарунками, зробити хоча б еквівалентну твоїм подарункам кількість добрих справ і мрію зробити набагато більше- просто так.

З повагою, вдячністю і смиренням,
Хороший хлопчик (дівчинка) ПІБ.

Після написання переписати на чистовик (бажано на листочки в клітинку) і відправити Дідові Морозу шляхом спалення і розвіювання за вітром.

Удачі й щастя в Новому Році!

(ж-л Психологія)
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Поперед.Далі

Повернутись до Психотерапевт, психолог



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість