Глобальні оголошення!



Хто живе за Тернополем - поділіться досвідом

Модератори: олеся, Любов

Хто живе за Тернополем - поділіться досвідом

Повідомлення Dashko » 22 липня 2012, 23:28

Ми зараз шукаємо ділянку в селі за Тернополем. Бажано десь за 10-30 км від Тернополя.

Хто живе в селі за Тернополем, розкажіть, будь ласка, про своє село. Яке саме? Скільки км від Тернополя? По якій трасі? Чи зручно доїзжати (чи нормальна дорога, чи їздять маршрутки), чи є близько ліс, озеро, чи гарні краєвиди, які, на вашу думку, переваги та недоліки в цьому селі, чи є ділянки на продаж (цікавлять без хатів або в поганому стані)?

Буду дуже-дуже вдячна за інформацію.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Хто живе за Тернополем - поділіться досвідом

Повідомлення flower » 22 липня 2012, 23:52

Даш, сусідкою не хочеш бути.))))) Біля мого будинку є ділянка і знаю що її продають. 20 км від Тернополя, м.Збараж, добиратися в Тернопіль є чим, маршрутки постійно ходять. якщо своєю машиною то 15 хв і ти вже в Тернополі. Краєвидів є багато! Є і ліс і озеро і шось типу гір)
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Хто живе за Тернополем - поділіться досвідом

Повідомлення Ольга Г. » 23 липня 2012, 15:53

Ми зараз живемо у с. Смиківці, це 5 км. від Тернополя в напрямку Хмельницького. Маршрутки ходять кожні 15-20 хвилин, крім того є багато автобусів, які їдуть на автовокзал і зупиняються у селі. Наша ж маршрутка доїжджає до Збаразького повороту і все. Добре тим, що дуже близько до Тернополя, близько 5-7 хвилин маршруткою. Власний будинок, вода, свіже повітря. Усі переваги життя більш спокійного, розміреного з свіжим повітрям та власними яблунями. У селі є 3 магазини, бари, ресторан "Глобус", сауна. Є школа (9 класів), але там навчається дуже мало учнів, більшість батьків віддають дітей у Тернопіль чи селище Великі Бірки, садочок - 1 загальна група.
Єдиний недолік, як на мене, в немобільності, бо дитину буде потрібно постійно возити та водити до садочку і школи у Тернопіль, а крім того гуртки тощо... а у Тернополі усе під боком.
А для дорослих людей за містом справді нормально.
Ольга Г. Офлайн


 

Re: Хто живе за Тернополем - поділіться досвідом

Повідомлення гра з вогнем » 23 липня 2012, 16:26

дІВЧАТА, а як осінь-зима? Дороги не засипає-розмиває?
особливо якшо хто живе подалі від ожвавлених доріг.

чи набігають на зиму миші?
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Хто живе за Тернополем - поділіться досвідом

Повідомлення Shalimar » 23 липня 2012, 18:58

гра з вогнем написав:чи набігають на зиму миші?

:crazy:
а у с. Велики Бирки даже своя ж/д станция есть
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Хто живе за Тернополем - поділіться досвідом

Повідомлення Natalinda » 24 липня 2012, 11:33

У Великих Бірках ще є районна бібліотека, Будинок культури, Поштове відділення, 11-тирічна школа-гімназія, районний будинок творчості школяра (де маса гуртків), лікарня і ще купа-купезна всього)))) ставок далеченько(((, річка непригодна для купання.
Маршрутки кожних 20 хв в середньому, по графіку, до 21 години. З ділянками на продаж сутужно(((
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Хто живе за Тернополем - поділіться досвідом

Повідомлення Ольга Г. » 24 липня 2012, 11:53

Так, у Великих Бірках інфраструктура справді розвинена. Є все найнеобхіднішє. Школа-гімназія там дуже хороша, багато гімназистів займають призові місця на обласних та всеукраїнських олімпіадах.
Що до Смиковець, що до Бірок - одна маршрутка. Проїзд - 1, 60 грн. (Тернопіль - Смиківці), і близько чотирьох гривень з Тернополя до Бірок.

У Великій Березовиці ситуація набагато краща зі сполученням, є кілька маршруток і везуть вас у сам Тернопіль, куди потрібно.

Дорогу (головну) у Смиківцях переважно не засипає, а тротуари люди самі відгортають від снігу. Хто живе далі від центру, як і всюди, зустрічається з деякими проблемами добирання.
Ольга Г. Офлайн


 

Re: Хто живе за Тернополем - поділіться досвідом

Повідомлення Natalinda » 24 липня 2012, 11:56

Ну Бірки колись були районним центром)))
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Хто живе за Тернополем - поділіться досвідом

Повідомлення Перлинка » 24 липня 2012, 12:24

flower написав:Даш, сусідкою не хочеш бути.))))) Біля мого будинку є ділянка і знаю що її продають. 20 км від Тернополя, м.Збараж


думаю шо там де ти живеш ,дорогі ділянки
Natalinda написав:У Великих Бірках ще є районна бібліотека, Будинок культури, Поштове відділення, 11-тирічна школа-гімназія, районний будинок творчості школяра (де маса гуртків), лікарня і ще купа-купезна всього)))) ставок далеченько(((, річка непригодна для купання.


Даші якраз навпаки ні лікарень ні гімназій не треба,а якраз треба ставки та річки.Дівчата,шо не знаєте Даші?вона шукає забите село.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Хто живе за Тернополем - поділіться досвідом

Повідомлення Natalinda » 24 липня 2012, 13:46

Ну то я більше для Шалімар писала, аніж для Даші))))

З забите село треба трохи далі від Тернополя)))
В Товстолузі є ставок, добиратися гірше трохи, але не критично
Ще Малий Ходачкіів, там і ставок і лісок
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Далі

Повернутись до Домашній затишок



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей