Глобальні оголошення!



Вибираємо коляску!

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Вибираємо коляску!

Повідомлення Sawwku » 27 лютого 2012, 23:17

ага, такі
нам раз пробилося. але ту дирку досить легко знайти і заклеїти
а якщо лінь гратися, то на ринку можна купити новеньку камеру. там, де велосипеди продають. тільки бажано принести для прикладу пробиту, щоб підібрали точно таку. здається коштує 20 грн (сорі, точно не помню)

плюс в тому, що можна регулювати ступінь накачаності колеса, залежно від рельєфу де будете кататися

ну і ще в нас було декілька ступенів регулюваня жорсткості амортизаторів. залежно від навантаження, ну і того ж таки рельєфу. класна штука.
суть в тому, що хороші амортизатори це половина достоїнства коляски. вони є у всіх, але потрібно обрати ХОРОШІ! тоді вже й колеса не настільки важливі
імхо
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Вибираємо коляску!

Повідомлення kamisia » 28 лютого 2012, 17:16

Apolloniya написав:Дівчата, а в кого був візок ТМ Ангелівка? Що можете про них сказати? http://www.angelivka.te.ua

Якщо маєте лишні гроші можете купувати. Як на мене краще купити б/у фірмову коляску ніж оце ....
Ну и что что ветер в голове, зато мысли всегда свежие
Поганий правопис розвиває уяву

Зображення
Зображення
kamisia Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 633
З нами з: 25 лютого 2010, 18:16
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 109 раз.
Подякували: 463 раз.
Діти: чудо Софія

Re: Вибираємо коляску!

Повідомлення Natalinda » 29 лютого 2012, 01:35

Я маю багато знайомих які купували в Ангелівці)))) і ніхто не каже
kamisia написав:ніж оце ....

всі задоволені.
Але то справді залежить від того що від коляски очікувати. Я вибирала якнайлегшу, бо планувала по сходах таскати, а вийшло шо требабуло навпаки)))
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Вибираємо коляску!

Повідомлення Соломія » 29 лютого 2012, 01:41

Та ви що!! краще вже від Geoby!! http://www.geoby.com.ua/stroller-transformer/, вони хоть акуратні, деякі взагалі милесенькі!! зато теж не гірше танка проїдуть!ну крім тросточок звичайно))в нас ось така: http://www.geoby.com.ua/stroller-transf ... 929-xt.php, як синя з оленями, але коралового кольору. Місця море!! люлькою переноскою майже не користувалась, гарно грубо під низ постелила і так катались..нам зараз 1 рочок, у нас там зараз зимовий чехол, доцьку ложу в комбензі, і ще й одіялом накриваю ну і ще від коляски чехол)....купили за 1250...в них дуже гарні варіанти, а ціни менші) матеріал міцний і дощ і сніг нам не почьом))хх))короч я довольна)))

аа і ще): Дівчатка кому треба порада про вибір коляски пишіть) я теж була так фанатично поставилась до вибору першої коляски і першого візочка, що ми як з чоловіком гуляли, то я йому на кожну коляску тицяла і казала що за марка)))він аж сміявся з мене)) сказав що мені треба ними торгувати)))отт..звертайтесь))
Зображення

Зображення


ЩАСЛИВА ..ТОМУ ЩО СПІВАЮ Колискові ..ТОМУ ЩО МАЛЕНЬКІ РУЧКИ плутають моє ВОЛОССЯ ..ТОМУ ЩО НА РУЦІ засинає СЕНС МОГО ЖИТТЯ ..тому що я МАМА!!!
Соломія Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 30
З нами з: 11 січня 2012, 02:19
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 8 раз.
Діти: Дівчинка Меланочка

Re: Вибираємо коляску!

Повідомлення Sawwku » 29 лютого 2012, 10:01

я б забракувала...
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Вибираємо коляску!

Повідомлення kamisia » 29 лютого 2012, 12:07

Natalinda написав:Я маю багато знайомих які купували в Ангелівці)))) і ніхто не каже
kamisia написав:ніж оце ....

всі задоволені.
Але то справді залежить від того що від коляски очікувати. Я вибирала якнайлегшу, бо планувала по сходах таскати, а вийшло шо треба було навпаки)))

Так коляска класна але важка, колеса відвалюються періодично, вага невідома + вага дитини і мама потний качок після прогулянки, при перекиданні ручки неуправляєма,, або завалюється (ніби сама повертає) на одну чи іншу сторону, а відрегулювати нема як, тормоза лиш з одної сторони і якщо ручка не в ту сторону перекинута то доводиться "бігати" наперед коляски щоб на тормоз поставити, ремені фіксації не фіксують дитину, їдеш і думаєш випаде чи ні... поворотні колеса також розїзджаються в різні сторони, в принципі коляска хороша якби не але....
Ну и что что ветер в голове, зато мысли всегда свежие
Поганий правопис розвиває уяву

Зображення
Зображення
kamisia Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 633
З нами з: 25 лютого 2010, 18:16
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 109 раз.
Подякували: 463 раз.
Діти: чудо Софія

Re: Вибираємо коляску!

Повідомлення Milichka » 29 лютого 2012, 12:19

і я за те щоб купляти навіть б/у, але фірмову.

Ми купляли порівнянно дорогу коляску 5000грн, в той час коли сердні ціни у тернопільських ринках-магазинах були 2000-3000 грн. Я дуууже задоволена - жодного зауваження до коляски немаю, користуюся нею день-в день, і вона як нова, все працює і функціонує.

І її ще вистарчить на всіх моїх майбутніх дітей ))))
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Вибираємо коляску!

Повідомлення Lenysa » 02 березня 2012, 11:30

а ми купили Anmar Zico ? аналдог Zippy, тільки дешевше, поки що задоволена, я за те, щоб колеса накачувались, не так ями відчуваються, і вщоб простора була, щоб дитина вільно себе там почувала
Не судите..Не проклинайте...Не шепчитесь за спиной..перед Богом я отвечу,вы следите за собой.....
Lenysa Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 565
З нами з: 04 серпня 2011, 17:19
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 164 раз.
Подякували: 164 раз.
Діти: Донечка Софійка

Re: Вибираємо коляску!

Повідомлення KvitkA » 07 травня 2012, 19:42

Мамусі із досвідом, хто користується коляскою ТАКО ПРІНЦЕС або ТАКО МОДЕРН? Поділіться враженнями!
KvitkA Офлайн


 

Re: Дитина у візочку

Повідомлення katia » 27 липня 2012, 14:56

Які коляски трансформери чи універсальні хороші? Щоб з ручка перекидалась, великі всюдихідні колеса (дуті краще?) Хочу Чіко продати,не продумані деталі і не для наших доріг Отака:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
katia Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 284
З нами з: 08 жовтня 2011, 17:19
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 153 раз.
Подякували: 138 раз.
Діти: Донечка Маргарита

Поперед.Далі

Повернутись до Все, що полегшує побут з дітками



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей