Глобальні оголошення!



УЗД шкідливе?

Re: УЗД шкідливе?

Повідомлення Marta » 04 серпня 2010, 14:08

В мене було 4 УЗД-
на 8 тижні, 20, 28, 35.
Моя думка така ж, як і у всіх- робити треба, але не зловживати. Для мене важливо зробити на самому початку, щоб пересвідчитись, чи вагітність маткова і плід нормально розвивається, та в кінці перед родами.
Marta Офлайн


 

Re: Відмова від УЗІ

Повідомлення Julia » 11 серпня 2010, 15:47

Гість написав:Можливо хтось писав відмову від проходження УЗІ в жк?
Будь ласка, підкажіть процедуру.


Я зараз стою на обліку на Замковій, робили лише один раз УЗД на 13 тиж. вагітності, а потім відмовлялась...просто написала письмову відмову і все. Небуло ніяких проблем...Думаю, ніхто немає ніякого права заставляти робити те чого Ви не хоче. Треба лише твердо відстояти свою думку і право (бо будуть намагатись вас переконати чи там налякати завідуючою).
Julia Офлайн


 

Re: УЗД шкідливе?

Повідомлення Lola » 26 листопада 2010, 01:38

Я на останніх двох місяцях робила УЗД кожні 2 тижні. Дитина була обвита пуповиною навколо шиї аж 2 рази. Мені так лікар назначав.
Lola Офлайн


 

Re: УЗД шкідливе?

Повідомлення Mary Awa » 10 липня 2011, 17:09

Робила 3 УЗД: 12тиж, 21тиж і 31тиж. Вважаю це достатнім, але якщо є покази, то можна й частіше.
Mary Awa Офлайн


 

Re: УЗД шкідливе?

Повідомлення Оксанка » 15 вересня 2011, 11:11

Я робила 2 рази УЗД, на третій мене не направляли, бо все було нормально! І також вважаю, що не потрібно зловживати!
Оксанка Офлайн


 

Re: УЗД шкідливе?

Повідомлення Alisa » 15 вересня 2011, 22:23

Може, й шкідливе УЗІ.
Колись вагітних рентгеном обстежували і не припускали, що це зло.
Я вірю, що за кілька років можуть з*явитися досліження, що вважають УЗД, до прикладу, причиною масових депресій чи ще чогось.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: УЗД шкідливе?

Повідомлення Marta » 15 вересня 2011, 23:09

Alisa написав:Може, й шкідливе УЗІ.
Колись вагітних рентгеном обстежували і не припускали, що це зло.
Я вірю, що за кілька років можуть з*явитися досліження, що вважають УЗД, до прикладу, причиною масових депресій чи ще чогось.

В мене знайома в Італії. УЗД їй роблять кожного відвідування лікаря, тобто спочатку кожного місяця, а в кінці кожні два тижні. (порахуйте, скільки виходить?..), в Росії також вже абсолютно нормально і безпечно ставляться до проходження УЗД, і роблять далеко не три рази, а набагато більше. А так, як ми йдемо до Європи, до більш розвинених країн, зараз їх наздоганяємо, то через пару років в нас буде нормальним робити УЗД стільки, скільки влізе, я так думаю.)
Marta Офлайн


 

Re: УЗД шкідливе?

Повідомлення Dashko » 04 березня 2012, 20:16

Я під час третьої вагітності УЗД не робила зовсім. По-перше, через те, що дуже великий ризик того, що справжню проблему не помітять, а те, чого немає - припишуть. Неодноразово було, що на УЗД не правильно рахували к-ть діте, не кажучи вже про стать дитини. То як можна довіряти результатам УЗД?

По-друге, впевнена, що УЗД - шкідливе (в цьому навіть лікарі не сумніваються, бо не роблять на перших тижнях, та й потім намагаються по-менше робити).

Але, якщо б мене щось турбувало, я б УЗД зробила. Тут вже вибираєш з ддох зол менше.

Відмову писала в головного лікаря. Але я писала ще за ставання на облік не прописці. А так можна, напевне, просто своїй лікарці написати. Хоча вона може казати, що УЗД - обовязкове, але це не так.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: УЗД шкідливе?

Повідомлення irinka » 04 березня 2012, 23:02

Я під час всієї вагітності робила УЗД 4 рази confused 1 раз в 10 тиж. коли ставала на облік, 2- десь в 18 тиж. було теж планове (тоді сказали стать дитини) 3 раз в 24 тиж. бо була перехворіла застудою і мали перевірити якість навколоплідних вод (так мені лікарка казала) і 4 раз в 36 тиж. щоб подивитись яке положення плоду перед пологами. Про шкідливість я ще тоді нічого не чула, тому робила не задумуючись pardon і навіть самій було цікаво чи все нормально. yes
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: УЗД шкідливе?

Повідомлення pan_kotskyy » 05 березня 2012, 10:14

irinka написав: в 36 тиж. щоб подивитись яке положення плоду перед пологами.

а хіба таке не намацується лікарем?
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Поперед.Далі

Повернутись до Чи можна вагітній...?



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість